0

@draxidox brawo, ojciec wziął gotowe produkty które nią mają prawie żadnych wartości i włożył je do pudełka. Gratulacje:D jakim trzeba był bananem żeby się chwalić czymś takim:)

1

Izrael dokonuje okrojonej operacji na terenie obcego Państwa. Operacja nie jest określona czasowo...

Hmmm coś mi to przypomina.

2

@NeroTFP1 Wiem jak wygląda próba pomocy dzieciakowi. Czasami trafisz na pedagoga, który podejdzie do sprawy poważnie, a czasami właśnie tak jak piszesz. Ludzie sobie nie zdają sobie sprawy że problemy młodych ludzi są realne.
Ale też trzeba przyznać, że nauczycielowi przypisuje się za dużo odpowiedzialności. Nauczyciel może zgłosić, przeprowadzić rozmowę z dziećmi i więcej nie zrobi. Nie może wyciągnąć konsekwencji dyscyplinarnych, nie może ochronić dziecka wszędzie. Ma też innych uczniów i gdzieś tam odpowiedzialność się kończy, tym bardziej, że w tej chwili zawód nauczyciela po prostu jest zdewaluowany i nauczyciel nawet zwyczajnie nie może nikogo opierdolić.
Ale fakt...tu zawinili wszyscy po trochu. Dyrektor może zawiesić w prawach ucznia, sąd mógł bardziej rzetelnie podejść do sprawy. Szkoda tylko straconego życia...

1

@barcanawieki sam robię, polecam nutri bullet. Pieknie robi masło orzechowe i inne pasty:)

0

@MOLESTA jaką mądrością zabłysnął ten co chce grać w piłkę?

1

@misterio Ostatnie bym zrobił :D

0

@KobeFR Iran nie wkroczy bo nie ma czym. Chyba z kapiszonami.

10

Lucho miszcz :D

0

@Kgorecki2500 takie kluby zapisują naukę języka w kontrakcie.

0

@takisobiektos wątpię że jak masz większość hiszpańskich graczy i grasz 2 Hiszpanii, a tym bardziej w Katalonii to ktoś będzie po angielsku krzyczał na boisku by Wojtek skumał :D

0

@VegetaPolska Włoski do hiszpańskiego jest blisko. Do katalońskiego już za bardzo :)

1

@MOLESTA Już poszły zmiany ale jak widać za małe. Niby zaostrzyli kary za jazdę po pijaku a i tak statystyki jakoś drastycznie się nie zmieniły.
Te zakazy prowadzenia pojazdów to też przepis widmo...dopóki ktoś nie zostanie ponownie złapany albo nie spowoduje wypadku to nie wiadomo, czy jeździ czy nie.

0

@PeterMaro może racja. Wiek na pewno ma tu znaczenie. Zobaczymy jak wyjdzie.

0

@mrboom Najlepiej jak nikogo ze sobą nie kasują ale wiadomo jak to w poślizgu.

@Safrani No i właśnie to jest coś co powinno się zmienić. Niech mu OC pokrywa leczenie albo niech sam płaci. A nie za nasze.

0

Super jeśli kolejny Polak i to jeszcze bramkarz wyląduje w Barcy. Choć nie wiem czy to będzie dobra opcja. Raz, że już postanowił przejść na emeryturkę, poza tym ani języka, ani sezonu przygotowawczego, do tego nie wiadomo jak to u Wojciecha z wyprowadzaniem piłki będzie. Chyba jednak wolałbym opcje z C. Bravo, gość znałby środowisko, taktycznie też było by mu łatwiej no i to także nadal niezły bramkarz.

1

@draxidox Selekcja naturalna. Dopóki tacy debile nie krzywdzą innych to mogą sobie dachować ile chcą.

0

@Derean No dobra. Ale dlaczego to jest faul skoro atak był na piłkę i do tego udało mu się jednak do tej piłki zdecydowanie dojść...

0

@norbi77 no i ja już nie wiem czy to faul czy nie....jednak piłka była celem, pierwsza piłka była dotknięta. Więc ja nie wiem jak to wygląda od strony przepisów...

0

@misterio No tak bo lepiej od razu wszystko przekreślić. W porównaniu do poprzedniego sezonu jest to moim zdaniem pozytywna zmiana. Nie ma tu nic do podziwiania :)

3

@kamiVeB No niestety nie dał rady dzisiaj. Ale też nie ma co się dziwić. Młodzik wrzucony od razu na Osasunę bez doświadczonego partnera jako drugiego stopera.

6

Po porażce wiadomo...można ponarzekać ale z pozytywnych stron to mi się podobało nasze wyjście na drugą połowę. Ten sam skład ale było widać zaangażowanie i dążenie do strzelenia bramki na 2:1.

32

Po ..uj jest ten VAR skoro i tak przechodzą takie akcje jak ta na 2:0. Wypaczanie rozgrywek to już chyba norma.

0

Ehhh szkoda tej sytuacji na 2 na 2... Niestety raczej w plecy ale kiedyś to się musiało zdarzyć. Grunt że nie bez walki

0

W obronie dzisiaj totalny nieogar. Nie chodzi o obrońców tylko drużynę jako całość.

0

@Fake69 Chyba chciałeś spytać Holender czy Ter Stegen :D

0

@Mow_mi_Douglas To nie musi być bezpośrednia krytyka. Są media, za pośrednictwem mediów można zrobić bardzo dużo. Wystarczyłby także jakiś komunikat oficjalny klubu, protest do środowiska sędziowskiego. Chodzi o to, nie klub zdaje się nie robi nic.

22

Uważam, że Barcelona powinna zareagować na obecny poziom sędziowania. To jak różne kryteria są stosowane podczas meczów RM a FCB to kpina. Jedni dostają karne za faule poza polem karnym, a drudzy mogą być kopani po nogach i nikt nawet nie dostanie żółtej kartki.

1

Nie wiem jak w innych meczach ale to co sędziowie odpierdalają w meczach Barcy i Realu to jest jakiś dramat. Mam wrażenie, że każdy z nas lepiej by to zrobił. Nawet przy całej niechęci do Realu.

5

Ale z tym Szczęsnym to jest pompowanie balonika:D już to widzę:D

0

@Stinger_ Myślę, że kandydatem mógłby być Kroos (skoro w przypadku Viniciusa mówimy o tytułach krajowych...). Ale też w gronie kandydatów jest choćby Dani Carvajal, choć raczej obrońców się ostatnio nie docenia. Poza tym Rodri.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?