3

@cules100pro dlatego wygrał LM i ligę oraz superpuchar...

0

@krol211 ok. Ale najpierw sam zamknij swoją

0

Osobiście czuje że Flickr to będzie jednak wtopa. Ale nie dlatego że to on...tylko dlatego że mamy sytuację jaką mamy w klubie. Tak było za Xaviego i Koemana... tylko jakoś nie widzę by Flickr coś z tego wycisnął.

0

@Transu96 wody:) a tak serio to sześciopak albo jakąś dobrą whiskey. Tylko nie Jack Daniels bo to ściek dla ciemnoty co myśli że to whisky:) lepiej Jamesons, Glenmorange, Talisker, Glenfiddich

2

@TheNekro94 Sen...towar mocno deficytowy jak bąbelek jest mały... znam to

0

Czyli wypożyczenia do końca kontraktu. Barca UMI w transfery...

1

A ja tam uważam że bardzo dobrze że go zawiesili i za takie pieprzenie na antenie, które nie ma nic wspólnego z IO i sportem powinno się właśnie tak dziać. Stronniczych komentatorów też. Bez przesady...nie ma ludzi niezastąpionych.

0

@KrychaFCB
Sorry ale o co chodzi z tym że jak coś jest tak głupie jak to, to trzeba to udostępnić...nie kumam tego...

9

Haha..Mekembe przed *niestabi Ronaldinho!!! Można już spuścić ten ranking w kiblu:)

19

Wspaniale że ten dzień można zacząć od słów: brawo Hiszpania, brawo Argentyna!!!

0

@_catalan no ja nie wiem o co się ludzie prują:) nie powiedział nic specjalnego...

10

Argentyna i Hiszpania w finale i oby tak wyglądał skład zwycięzców tych turniejów

0

@Atlas pride month już się skończył koleś:D

0

Żabojady do domu...brawo Yamal!

2

Jak Messi przestanie grać to skończy się oglądanie magicznych podań bo w sumie bramek tak jak kiedyś już nie strzela za wiele.
Jak skończy grać CR to skończy się oglądanie machania łapkami i płaczu:)

1

Ktoś miał nieźle poczucie humoru waląc tego koguta na koszulce FR.

0

Ale to spierd...li...

0

Mental się pozbiera. W serii karnych będzie strzelał z główki:)

2

Ja rozumiem gdyby to był koniec meczu ale tu trzeba zagrać drugą połowę dogrywki a ta beksa się rozpada...co za typ

1

Chyba psycholog musi wejść na boisko

0

@Arcybiskup bo jest miękki

3

W necie pojawia się jedną sytuacja w której bidon się zaciął i na razie tyle. Za to pięknie obnażał Trumpa który czasami zwyczajnie kłamał. Tak czy świat, z Bidenem świat ma przejebane, z Tempem jeszcze bardziej. Obaj są beznadziejni.

2

Prasa już zaczyna swoje...ten odejdzie, tamten zostanie podebrany. Wszystko oparte na emocjach. Połowa to pewnie ściema...

0

No tak...krew z Espanyolu

0

@A4ron ale że co? Skoro ona sobie wzięła lekcje tańca to inne żony też powinny?:D no tak...albo wszyscy albo nikt:D
Tak już poza tym to co to Was w ogóle obchodzi co łaska robi ze swoim życiem...bo tak to trzeba podsumować:)

3

@Arden no i w końcu powiedział :) Polacy jak zwykle muszą się przywalić bo kij w tyłku siedzi za głęboko. Tylko przez gardło przejść nie może bo ściśnięte z zazdrości:D

9

@Fenelon Amerykanie to debile... a ten jest jednym z większych. Dla niego liczy się tylko biznes, nic więcej...i nawet to nie jest biznes Ameryki tylko jego prywatny

0

@pt9 czy Ty się wczoraj urodziłeś? Masz internet, jak potrzebujesz dowodów to po prostu obejrzyj materiały na ten temat. RM kilka razy wygrał LM na plecach sędziów. Bramki ze spalonego zanim jeszcze wszedł VAR to norma...

1

@Michau98 Przykładów jest mnóstwo. Uderz w stół a fanboje RM się zlecą :)

0

@pt9 Już wysyłam Ci na maila.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?