0

@bartekvisca najlepsze jest to że ceny podnieśli jeszcze zanim zostaw wprowadzony VAT. Więc wniosek, nie podnieśliśmy cen po wprowadzeniu VAT:D a lud i tak ślepy...

12

Co za news! Nie zapomnę go nigdy. Jutro news pt Laporta ubrał spodnie.

1

Przed jutrem mam pewne obawy. Jednak LE to dobry motywator. Zmotywował PSG na drugą połowę, ale też to 2 końcu od wykręcił 6-1 z PSG...
Jeśli nasi wyjda na mecz tak jak zazwyczaj to może się to źle skończyć...oby nie.

0

@ForcaMilosz już poszła

1

@Visca_barca wystawiona jest za 10 zł. Po prostu nie chcę jej oddawać do kontenera. Wolę by jakiś kibic Barcy ją odziedziczył :)

0

La Bambowicze... pozbywam się trochę rzeczy i już czas rozstać się moją koszulką treningową Barcy z sezonu 2007-08 w rozmiarze M(stan bardzo dobry/idealny). Jakby ktoś był zainteresowany oddam za cenę dobrej czekolady :) Więcej na priv.

5

@Kgorecki2500 Na atak na Izrael mogę odpowiedzieć jedynie tak jak Izrael odpowiedział na atak na Ukrainę. Och jak mi przykro..a teraz niech sobie radzą. Tym bardziej, że ten kraj swoją arogancją i ciągłym wywyższaniem sam na siebie sprowadza takie konflikty. Szkoda tylko że za Izraelem stoi USA bo niestety będą ich bronić...

1

Gorzej niż w nowy rok...ale masakra

https://x.com/McDonaghTech/status/1779263222203236462

0

Będzie grubo, Iran, Izrael, Liban, Syria, Iran, Francja, WB, USA, Jordania... a to tylko CI którzy są podani do publicznej wiadomości. Ciekawe co zrobi Irak, kiedy odezwą się ruskie świnie i co zrobią kraje typu Arabia itp. W przypadku wschodu to się może szybko rozkręcić...w końcu tam wystarczy jedno słowo o Bogu i będą się zarzynać jak dzikusy...

0

Kurde...już zaczęło się zrzędzenie pseudo trenerów

1

@abram3k dlaczego? Adaptacja zawodników z BR zazwyczaj trwa dłużej. Wystarczy spojrzeć na Viniciusa. Bo Ronaldinho czy Net to jednak inna półka.

0

@Cikaldinho10 przestań kibicować bo zrzędzisz jak baba.
Roque adaptacja, Ferran wraca po urazie i pół składu z innej bajki gra...

0

@Kgorecki2500 Ubili dowodzących na których im zależało.

0

Cadiz to widzę, że podobnie jak San Marino...football uprawiają amatorsko, a tak...sami aktorzy lub rzeźnicy.

0

@ShawnC wiesz...zginą jak zwykle też niewinni ludzie. Jeszcze żeby ginęli politycy to ok, ale wiadomo że tak nie będzie.

1

Wiem, że zginą ludzie, wiem że to Iran ale po tym co odwala Izrael i jak tłamsi Palestynę to nie mam odruchów takich jakie miałem po wybuchu wojny między Ukrainą a Rosją...

3

@KanapkaFCB I to jest to o czym mówi ciągle Xavi. Kibice (a przynajmniej niektórzy którzy się za nich uważają) są czasami straszni.

0

@Kuba_1 Na początku był ratunkiem więc trzeba to docenić. Poza tym teraz wraca po kontuzji... ile można narzekać?

0

@draxidox Chyba "omyłkowo zagłosowałem tak jak myślę". W jego przypadku "omyłkowo powiedziałem prawdę" też się zdarza. Choć częściej u Kaczyńskiego.

0

@July_6_BcN



Cubarsi on Mbappe

1

dobra mam :))))))

1

@insp1re Wybacz, zgadzam się z większością tego co napisałeś ale najlepszym zawodnikiem świata wciąż oficjalnie jest Messi :)

1

@FCB_dimiC Zgadzam się pełni. I w zasadzie pokazał w tym meczu właśnie to co potrafi. Czyli poza dryblingiem...nie wiele. Ta bramka nieco to przykrywa ale to w końcu jedna bramka na pewnie jakiś miesiąc.

0

@Michall99 zluzuj, chłop wrócił po kontuzji i pierwszą połowę zagrał świetną a na drugą już nie wyszedł.

3

Dobry heheszek jest ten Enrique. Media jak zwykle kręcą dym, a przecież on miał z tego bękę.

0

@Murazor what ever ... idź się czepiać innych

0

@Murazor Twoje w pewnym sensie zamyka dyskusję.

0

Dembele piłka Ala upośledzony Busquets

0

@Murazor a czy ja w moim wpisie komuś coś życzę?...

1

Pięknym zwieńczeniem tego meczu był by samo uraz Dembele:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?