0

@dominox1998 a o co come on?

0

Christiansen podsumował teraz Rafinhe

2

Jprdl właśnie dlatego Yamal powinien grać w pierwszym składzie. Rafa nawet jak ma przed sobą tylko bramkarza to podanie z dupy

1

Linia obrony Getafe praktycznie na środku boiska, Iniesta z Xavim to by zmielili taka obronę, a tu ciągle brak piłek za plecy.

0

@MESSIah16 ma rację! Głupota ludzi nie zna granic.

2

@macio_944 on jest za mocny:D

5

Ciekawe czy zaliczą to jako udany drybling Messiego:D co za gość:)

2

@Kengo ja bym ją puścił dla żartu:)

0

@Danqoo niestety tak. Ale dla kogoś kto chce jedynie przeczytać jakieś rzetelne info to jest dramat.

0

Po tym co powiedział De Jong jak można czytać te wszystkie wypociny które wyrzucają media?

1

@bari_94 ale zmiana klimatu to tylko wymysły :D

0

Mam newsa że Laporta rzucił również kawałkiem papieru toaletowego jeszcze zanim go użył. To musi coś znaczyć

1

@karolup Warto podejść do sprawy tak że to po prostu tylko sport. Niestety media i sam klub chce byśmy się utożsamiali z nimi. Jak jest dobrze to jest ok ale jak sprawy nie idą po naszej myśli to się okazuje, że nie o to w tym chodzi.

1

Przynajmniej emocje są. A nie nudne 4 -0

0

@Visca_barca Zakup Bellingama to by zakup piłkarza którego RM chciał i którego widział jak wkomponować. Czy my tak bardzo chcieliśmy Felixa? Nie, łatamy braki w drużynie piłkarzami dostępnymi na rynku za free lub na wypożyczenie. Tak Xavi decyduje ale on dopiero tworzy drużynę. Nie ma co porównywać RM który jest o wiele bardziej stabilny i był lepiej zarządzany. Uważam że to co się dzieje to są wciąż efekty zarządzania przez Bartomeu i Xavi nie ponosi tu całkowitej winy. On z tej drużyny naprawdę sporo wyciska, jak na to jak bardzo niedoświadczonymi i młodymi graczami operuje.

0

@Visca_barca taaa 16 latek ma decydować o meczach albo nie umiejący grać 1 na 1 Rafinha. Albo Lewy co przyjąć piłki nie umie i próbuje Suateza udawać. Nie zapomnijmy o Cancelo i Felixie którzy dołączyli w tym sezonie i są na rok, i od razu mają być z miejsca zgrani ze wszystkim.

0

@Comentateiro No tak bo to on te babole w obronie popełnia a nie Kounde.

0

Cały piłkarski świat widzi wielki wysiłek Xaviego i to że osiągnął naprawdę wiele grając składem którego pewnie sobie nie wymarzył, a który często powstał na zasadzie łatania. Za to dupowaci kibice wiedzą lepiej:)

1

@TheNekro94 z ciekawości, czym się zajmujesz że możesz pracować z domu?

1

@macio_944 Niestety gdyby zastosować kryterium nieścisłości do każdego konta w internecie to wiele by ich nie zostało :D

2

@macio_944 Kurde, laska sobie pisze że się nie bzyka, że ma jakieś (inne) priorytety i co Wam ludzie to przeszkadza? Czy ktoś każe to śledzić? To tak jakbyśmy się czepiali tych wszystkich insta modelek, że wrzucają do neta swoje tyłki.
A najlepsze było jak ktoś ją określił atencjuszką :D no nie mogę :D a laski wystawiające gołe tylki i cycki to robią to dla sztuki a nie dla atencji :D
Uważam, że laska udowadnia tylko jedno... bardzo wielu ludzi bolą tyłki.

0

Najlepiej gdyby Real przegrał, ATM i tak zawsze puchnie w końcówce sezonu. Ale remis i tak dobry.

0

@tristan87 Minister Edukacji akurat. Temat dotyczący zniesienia zadań domowych.

0

@pluszek Dobrze że ten jeden ziomek poklepał go po plecach, na pewno mu było lepiej.

1

Co jakiś czas rano mam okazję posłuchać krótkich wywiadów w radio ZET prowadzonych przez B. Rymanowskiego... Jaki ten dziennikarz to jest straszne dno i beznadzieja to w głowie się nie mieści. Głupie pytania, zawsze nastawione na efekt w postaci konfliktu albo konfrontacji, tendencyjność i po prostu prostactwo. Masakra... dzisiaj już wyjątkowo mnie wyprowadził z równowagi.

1

@norbi77 znajdź kogoś kto będzie pracował za mniej w tym klubie gdzie kibice płaczą bo zdobyli mistrzostwo wygrywając część meczów tylko 1-0

4

Wszystkich tych dziennikarzy i płaczków wyrzuciłbym do beczki z gorącą smołą. Zobaczycie, obecnie nie ma nikogo lepszego do tej roboty, kto zna klub, kto w taki sposób odda mu serce i kto do tego będzie w stanie zrozumieć trudną sytuację klubu biorąc pewnie minimalna kasę. Szkoda że Xavi się ugiął pod presją płaczków I narzekaczy.

0

@Firestone krótko mówiąc kółko narzekających bab

0

Ci hiszpańscy sędziowie to są naprawdę....ciężko tu nie użyć słowa szmatławce

1

tę rękę na twarzy Bellingama można zrozumieć, jest powód by odgwizdać, jest ruch ręki w kierunku twarzy, ewidentnie dążył do kontaktu.
Ale te dwie pozostałe sytuacje to jest ZBRODNIA! Przecież takie rzeczy powinny kończyć kariery sędziów. I Real śmie w ogóle wspominać o temacie sędziowania....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?