prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcanawieki no proszę, tak skurwiel władzy nie chce oddać że aż zrobi to z czym się nie zgadza. Nagle kompromis aborcyjny mi się podoba i już nie ma mowy o ochronie życia od poczęcia aż po bezsensowną śmierć w łonie matki...co za śmieć a nie człowiek...
0
Kurde...przed je więzadła potrafią kończyć kariery...oby to nie była aż taka masakra.
30
Nikomu nie życzę źle ale cieszę się że Vinicjusza nie będę musiał oglądać na boiskach LaLigi przez najbliższe miesiące.
0
@draxidox chyba tylko dam suba żeby ich odsubowac:D
0
@pt9 na początku pewnie jest to spoko rozwiązanie. Ale w takiej sytuacji...zmiany są konieczne ale wiadomo. Leniwemu jak się da kasę to potem ciężko zabrać.
0
Przeczytałem sobie to co wyszlo od Stanowskiego i haha... dwa przygłupy Smokowski i Borek, którzy nie wiedzą o co wchodzi w internecie wychodzą na buraków do kwadratu. I jeszcze chcą za nic nie robienie kasę. Mam nadzieję że Stanowski odniesie sukces bo z całego tego syfu to on i Pol mają jakąś wartość
0
Co tam za piękna prawda o Borku wyszła na jaw? Nie śledziłem za bardzo co się działo...
0
@P33ck ale masakra, w ogóle nie brzmi jak Freddy:D
0
@Firestone A co Flick tu zmieni? Przecież ta drużyna jest nadal w budowie. Nastąpiła wymiana pokoleniowa a pewne braki łatamy zawodnikami takimi jak lewy, Oriol. Zresztą to są kluczowe pozycje w naszej drużynie. Flick nic lepszego tu nie wymyśli a drużyna potrzebuje na razie ciągłości moim zdaniem. Tym bardziej że kryzysy i gorsze momenty się zdarzają. Wystarczy spojrzeć na RM. Tam co chwila drużyna potrafi grać padakę, na przemian z seriami zwyciecięstw
0
@Firestone Ciekawe dlaczego jest wolny? hmmm...
0
@Firestone Kogo?
0
Większość tylko Xavi out, nie ważne że drużyna młoda, nie ważne że tam pewnie co drugi wymęczony już po tej serii kontuzji jak przeszła. Ale co lepsze już nie ma Busiego, Pique, Alby i trzeba znaleźć ofiarę więc już teraz tylko Lewy i Xavi został.
Brawo! To jeszcze niech jeszcze ktoś mądry powie kogo za Xaviego? Kogo kto tak zna klub, zna piłkarzy i będzie w stanie tak zarządzać tą szatnia?
0
Czy też macie problem z wyświetlanie filmów na YT? Stronka wchodzi ale zamiast filmu widzę ciemność...
1
@tomcias10 z kim skoro każde ugrupowanie im odmówiło. No k... kim mają tworzyć?
6
Szczerze to spodziewałem się że Duda jak zwykle padnie na kolanka przez kaczorem. Ale gdzieś po cichu miłem nadzieję że skoro to jego ostatnia kadencja to trochę jaj pokaże. Ale jednak to jest człowiek = kompletne zero...
0
Jak tam Vini potwierdził słuszność przyznania mu nagrody fair play?:D
2
Także uważam że tego brakuje. Zamiast opuszczać ręce powinna być wściekłość i motywacja, a nie odwrotnie.
3
No to gramy 5...3...2 z opcją na 4...3...3jak dla mnie spoko. Oby działało.
0
@reloaded lepiej szybki internet i on line:)
0
@MESSIah16 gdyby mi ktoś wybił 3/4 narodu w tym pewnie moją rodzinę chciałbym dorwać jak największą ilość ludzi, nie zważając na to kto to jest. To jest taki rodzaj nienawiści. Nikt nie może sobie tego nawet wyobrazić jeśli tego nie przeżył.
4
Ale ten Vini jest żenujący. Prowokuje a potem się dziwi.
0
@jacobFCB jak hasz to tylko legalnie. Polecam do tego Hiszpanię. Gdyż te z nielegalnego źródła są maczane na maxa. Raz miałem okazję spróbować marokańskiego, było to bardzo przyjemne. Jest na pewno mocniej niż po Marysi ale akurat miałem pod ręką kogoś kto wiedział co i jak więc było bardzo spoko. Ale mimo wszystko uznałem to za jednarazowy eksperyment.
0
@_barti Bo to nie jest koniec życia dla niego. Tylko pewnie przerwanie albo koniec kariery. Która w zasadzie skończyła gdy przeszedł do Arabii. Dlatego jakoś specjalnie mi go nie szkoda.
0
Trochę szkoda Neya, a trochę nie.
0
@Sysia11 oczywiście że ma.
12
Mimo że cieszy prawdopodobne odsunięcie PIS od władzy to i tak mnie zaskakuje ten ich wysoki wynik... niesamowite jak ludzie mogą mieć wyprane mózgi.
2
@Awtameok_Klana bo pytania sformułowane są w taki sposób by sugerować odpowiedź i osoby które oglądają propaganda TV nie są w stanie przez samodzielnie podjąć decyzji która będzie ich. To referendum to manipulacja by osiągnąć takie wyniki jakie chce obecna władza.
Nie ma żadnej dyskusji na tematy poruszane w referendum. PiS jedyne co robi to mówi głosuj 4 razy tak. Ale dlaczego to już tego obywatelom nie wyjaśnia.
1
@koksik2700 Założył bym dobre gumki i się nią przejechał :D
1
@Tomo1989 Też prawda. Najgorsze że liczebna przewaga ruskich robi swoje. Najgorsze jest to że oni mogą sobie pozwolić na takie straty...UA nie.
7
@arasz1819 Zgadzam się z @KamQiX . Przecież to była oczywista prowokacja. Tak jak nie znoszę kaczora to nie dziwię się że się wkurzył. Dla niego to była obelga i ktoś to tam umieścił wiedział co i dlaczego to robi.
I jeśli ktoś chce złożyć wieniec to raczej chce upamiętnić tę osobę, złożyć taki mały hołd. Bo to tak jakbyś dał żonie kwiaty z gównem w środku. Na pewno nie była by szczęśliwa.