1

@Medium w Sanoku masz muzeum z większością jego prac. Minus te które są sprzedane lub które są częścią objazdowej kolekcji. Spędziłem w tym muzeum chyba z tydzień łącznie bo na te obrazy można gapić się bez końca. Ilość szczegółów powala. O pięknie już nie wspomnę.

3

@Medium a byłeś na wystawie w Sanoku? Lub na wystawie gdzie obrazy są przeniesione do wirtualnej rzeczywistości i możesz się dosłownie przejść tym kanionem ? Jeśli nie to polecam obie! Genialne doświadczenie!

0

Za nami dwie trudne, defensywnie grające z nami drużyny. Szkoda meczu z Getafe i dobrze że sędziowie nie odebrali nam punktów z Cadizem. To zaledwie pierwsze mecze sezonu, są okazje i mamy kolejnych młodych wprowadzanych do zespołu. Martwi trochę dyspozycja i przydatność lewego który zupełnie jest na razie odcięty lub źle się ustawia. Oby z bardziej otwartymi zespołami złapał rytm i coś strzelił. Dzisiaj ładne zbicie piłki do Ferrana, zawsze coś.

0

@Inko To chyba musimy się zgodzić że się nie zgadzamy bo myślę dokładnie na odwrót:)

0

@Inko z tym się akurat nie zgodzę. Srake to gra sędzia

0

Gramy spoko, czego się czepiacie? Oni grają 6 obrońcami, przy naszych kontrach od razu jadą 5 obrońcami do tyłu. To cud że mamy tyle okazji, plus powinniśmy mieć ze 3 karne do tej pory

2

Jeśli tak ma wyglądać sędziowanie w tym sezonie to nie ma co oglądać tego gówna...

0

No cóż...odkąd wszedł VAR Real ma bardziej pod górkę. Jaki więc wniosek? Trzeba używać mniej VARu. To jest k... kuriozalne. Coś co ma pomagać unikać błędów jest ograniczane i widzimy znów starą dobra La Ligę. Bez sensu to oglądać.

4

Nie no pchnął go na glebę i nic...ta liga się coraz bardziej kompromituje.

0

@FutbolFan Ja się z tym zgadzam. To trochę tak jak na trening juniorów przyjdą seniorzy. Ale to tylko potwierdza ich wielkości poziom.

2

Messi przychodzi do klubu i od razu wyciąga drużynę na poziom tytułów. Ale myślę że przyjście Busiego i Alby teraz ma znaczenie. To tylko pokazuje jak ważni i wielcy są Ci piłkarze.

0

No i jak Dembele wypada w PSŻe?

1

@bartas97 opcje wycierania ekranu lapka pewnie trzeba dokupić w Apple store

0

@Kidd Spoko maszynka. U mnie akurat dość mocno czasami podrażnia skórę ale teraz golę się z nakładką. Trzeba sporo się namachać by ściąć mocniejszy zarost na np. 2mm. Bez nakładki goli bardzo spoko, prawie do zera i nawet raz udało mi się na gładko ale wtedy jakoś mnie podrażnia.
Za to bateria rewelka. Trzyma bardzo długo.

0

@antimadridista76 serio? Naucz się czytać ze zrozumieniem.

3

@Hosh Cały ten bojkot referendum to jakiś chory wymysł. Można nie popierać PIS ale swoje zdanie raczej już się ma. Nie wiem jaki sens ma bojkotowanie. Odpowiadasz tak jeśli popierasz kroki rządu i nie jeśli ich nie popierasz. Chyba, że nie masz na ten temat opinii...

18

@MOLESTA na takiej przestrzeni to i Rakitic jest dryblerem.

0

@PatrykBarca O Indiach nie wspomniałem. Natomiast Arabia, Państwo sponsorujące terroryzm, lekceważące prawa człowieka i nierówno traktujące kobiety.
Poza tym wchodzą do Europy poprzez przekupstwo. Wsparli Rosję podbijając ceny ropy.

12

Petrodolary powoli przenikają do naszej rzeczywistości. Za pomocą Pepa coraz więcej z nas cieszy się z sukcesów City. Ja natomiast wczoraj kibicowałem Sevilli I Rakiticiowi. Szkoda że skończyło się inaczej.
Moim zdaniem ani Katarczycy ani Saudowie nie powinni być dopuszczeni do mieszania w Europie. Jeszcze niedawno potępiali byśmy piłkarzy przechodzących i jednocześnie promujących Arabię Saudyjską.
Niestety, powoli się wykupują, pompują kasę i zmieniają nasze postrzeganie krajów które przecież się nie zmieniają.
A teraz mówi się o LM i udziale Arabii w europejskich rozgrywkach. Oczywiście, że sobie to kupią, a jak...kasa i UEFA i wszystko jasne. Dla mnie, jak Arabia chce być częścią europejskiego stylu życia to niech zluzują trochę gumę w narzucaniu swojego światopoglądu i może niech pomogą pogonić ruskich z Ukrainy a nie dają 100mln na pomoc humanitarną co jest śmiechu warte.

1

@Kessie taktyk..

0

@bartas97 Jak leśnik ma kolczyk to od razu nie traktuje go poważnie i podważam że jest leśnikiem:D

4

Neymar odchodzi na emeryturę już w wieku 31 lat. Niesamowita to była kariera! Ale kasa się zgadza.
Poza tym gdzie teraz są Ci pseudodziennikarze którzy pisali "Deal is DONE". Znowu daliśmy się wciągnąć w wir plotek. Niektórzy powinni mieć usunięte konta.

1

@Encore masakra, tyle kasy na kilku piłkarzy. Szkoda tylko że i tak tego nikt nie będzie oglądał. Niedługo i fani Realu przejrzą na oczy.

1

@escarabajo O, dzięki. Nie sprawdziłem rodzaju rozgrywek:P

2

Nie wierzę, nie sądziłem że to się stanie ale Messi właśnie sprawia że oglądam mecz Leagues Cups sam z siebie. Sprawił nawet że parę razy oglądałem to zasrane PSG. Football stanie nudny gdy ten gość skończy grać.

0

@ikar34 dopiero za dwa lata zobaczymy helikoptery...ale francuskie hue hue

0

@AdiKingu96 tym co wyrzucają śmieci do rowów przy drodze podobnie

0

@jakub1906 Może mu nie chodziło o karierę w piłce tylko o kasę? Pod tym względem poprowadzona byłaby wzorowo. Nikt nie wie jakie tak naprawdę gość ma cele...może woli rozbić bank u arabów i imprezować? Co w przypadku brazoli jest raczej standardem...

1

@draxidox akurat babka ma rację bo co to ma być. Choć sposób w jaki to rozegrała odbiera jej jakąkolwiek możliwość rozwiązania tej sytuacji na jej korzyść.
To w zasadzie mi się podoba w takich sieciach. Maja swoje procedury i przede wszystkich chronią pracownika przed agresją klienta. Nie ma na to miejsca nawet jeśli ktoś popełnia błąd.

0

No Real nieźle zaczyna sezon, traci dwóch graczy z podstawy. A to dopiero początek sezonu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?