0

@Cule1234 z tym chujem z przyjemnością bym się sądził. To tyle w temacie rozstania się z klubem bez zgrzytów.

3

Ciekawe co się stało że nagle Bayern odchodzi od swojej twardej polityki nie kupowania za grube hajsy? Krytykowali Barcę a teraz sami rozbiją bank. Ciekawe czy będą teraz przyznawać się do psucia rynku. 100baniek za 30 latka? No jak to?

0

Zakończyliśmy leczenie Dembele i teraz będziemy leczyć Neymara. Mam nadzieję tylko że liczby będą lepsze niż u Francuza.

1

Nie jestem zwolennikiem przyścia Neya że 2zglwdu na sposób w jaki odszedł. Ale jeśli gość przyjdzie, a to nie zależy ode mnie to może to być dobre dla klubu, także marketingowo.

0

@szpildinio hmm a to czasem nie media? Nie widziałem żadnej wypowiedzi Lapcia na temat tych piłkarzy...

1

@Romario87 Jeszcze Dembele musi odejść, pewnie musi wlecieć kasa za sprzedaż aktywów. Nie ma lekko.

0

Perez okienko transferowe i generalnie presezon strasznie skasztanione. Dawno takiego lata w RM nie było. Dobrze to wróży na ten sezon dla nas w LL.
Mam nadzieję, że Lapciu da Xaviemu jeszcze jakiej transfery żeby już nie tylko LL wygrać ale też może i w Europie powalczyć, może chociaż ćwierćfinał lub półfinał.

0

No no... więzadła przednie potrafią zakończyć nawet karierę. Pech Realu i Kurtyny. Jedynie Realu nie żal.

0

@MesQueUnClub_87 mbappe też ma koniec kontraktu

1

@negreanu Nie no, trzeba to jakoś wyskalować. To tylko zapalnik pocisku i takie rzeczy się zwyczajnie zdarzają. No jak jakiś pojazd wojskowy ulegnie awarii co też się często zdarza to przecież nie koniecznie każda z nich jest winą ministra. Oczywiście zdarzają się trefne zakupy, tak jak F16 i to fakt. Ale nie można za każdą odpadającą śrubkę zwalniać człowieka, który pewnie nie miał na to wpływu.

Jeśli już by zwolnić Błaszczaka to choćby za to co się dzisiaj dzieje w moim mieście. Mianowicie znajduje się tu jeden z helikopterów zamówionych z Francji przez polski rząd. Tylko, ze te helikoptery będą wyprodukowane dla Polski dopiero w 2025-26. Przywieźli helikopter z Francji i byłem świadkiem jak przyklejają szachownicę. Za takie numery i propagandę dymisjonowałbym ludzi.

2

@Hadim Jestem jak najbardziej przeciwnikiem Błaszczaka i generalnie PiS ale myślenie w stylu takim, że minister powinien tracić stanowisko bo dwie niedorajdy coś zgubiły nie jest dobre. On powinien polecieć już po tej rakiecie i helikopterach białoruskich...to fakt. Ale tutaj to już po prostu głupota żołnierzy i to oni powinni ponieść konsekwencje.

1

Widzę w PSG coś więcej niż tylko klub piłkarski z turbanami u sterów. Widzę w tym wszystkim mafię, która jest w stanie zrobić wszystko by osiągnąć swój cel.
Nie wiem jak Messi to zrobił, że uwolnił się od nich po dwóch latach ot tak po prostu kończąc kontrakt bo ewidentnie jest to klub który jeśli chce zatrzymać gracza jak Mbappe czy Ney zrobi wiele. I wydaje mi się (choć to tylko domysły) że jest w stanie zrobić więcej niż tylko odsunięcie piłkarza od składu. Jestem strasznie ciekawy co się będzie działo w sprawie Mbappe i czy faktycznie będą w stanie go przetrzymać cały sezon na ławie.

0

@AlphaNumeric było by mi ciężko to przegryźć...pewnie bym dalej oglądał mecze ale to nie było by już to samo

0

@Kidd A to sorry :) Oczywiście uogólniłem mocno. Normalni kibice także chodzą na mecze. Nie masz jednak wrażenia, że w niektórych przypadkach bez kiboli piłka w Polsce jeszcze bardziej by kwiczała?

4

@DaPidejpi PIS i ta propaganda to jest jakaś masakra. Przed wyborami będzie jeszcze gorzej...

0

@La Pulgaa Od jakiegoś czasu przewijam newsy transferowe i czekam na oficjalki. Nie czytam też tych pseudo aktualizacji na stronie. Na początku ciężko się przyzwyczaić bo nagle okazuje się że 3/4 tej strony to właśnie taka treść ale za to masz święty spokój :)

0

@TR3YWAY no to kisił, przynajmniej do tej pory. co za różnica? wiadomo o co chodzi.

2

@IronSanHybrid I niestety jest na to cicha zgoda rządu i służb porządkowych oraz ligi. Oni wszyscy wiedzą, że chyba tylko kibole są w stanie chodzić na polskie stadiony i oglądać ten chłam. A nawet nie oglądać tylko chodzą tam się nawalać jak bydło.

1

Osobiście bardzo podoba mi się jak Barca postępuje z Dembele. W końcu Xavi jasno sie wypowiedział na temat jego zachowania, nie ułatwiamy mu odejścia z dnia na dzień, odsuwamy go od gry i musi kisić się w szatni, która pewnie czuje się oszukana, przetrzymujemy PSG co w trakcie przygotowań do nowego sezonu też nie jest na rękę.
Wiadomo, że są może rzeczy które dało by się zrobić lepiej ale to i tak różnica w stosunku do Bartomeu którego każdy robił jak chciał.

2

@tristan87 ciekawe gdzie 2 zestawieniu są politycy??:)))

18

@MrCental jprdl i są ludzie którzy na tego typa głosują...

1

@Ojciec5tkidzieci I już głosy patrologii w wyborach mają.

1

Widzę co chwilę wlatuje post od Romero...

Jaka ta pamięć krótka! Już nikt nie pamięta tego ścieku i zmyślonych newsów odnośnie choćby Messiego...

0

@Lucerfi Neymar jest piłkarzem który otrzymuje najwyższą pensję, Nawet Messi tyle nie dostawał. Jeżeli zgodził się na 50% tzn, że chce od Barcy ponad 20mln za sezon. Czyli w zasadzie tyle samo co Dembele oczekiwał. Jak dla mnie, go gość powinien zejść na 10mln czyli jakieś 75%. Nie mamy miejsca w płacach na 20 baniek, gdyby tak było to Dembele by pewnie nie odchodził i sytuacja z Messim wyglądała by inaczej. Mamy też do rejestracji innych zawodników i samo odejście Dembele raczej nie umożliwi rejestracji takiej pensji.

0

Uważam, ze jednym z argumentów, jaki może użyć Neymar, by przekonać mnie do tego, że można mu zaufać jest znaczne obniżenie przez niego swojej pensji. Niech pokaże, że jest gotowy pomóc klubowi w trudnym okresie. Jeśli to zrobi podobnie jak inni piłkarze to ok, niech wróci i pokaże czy jest jeszcze tak magiczny jak kiedyś, czy może jednak nic się nie zmieniło lub już bliżej mu do przygotowującego sobie emeryturkę imprezowicza.

0

@Rl9k1nG "Koniec świata i hard boiled Wonderland"
"Przygody Jakuba Wędrowycza"

14

Koniec debilnych negocjacji z Sissoko, koniec niańczenia dzieciaka który już dawno powinien się ogarnąć i po prostu stać się profesjonalistą, koniec chuchania przez Xaviego na biednego nieszczęśliwego Dembele. Ten transfer to był błąd choć zapowiadało się wyśmienicie i teraz myślę, że dobrze że to się kończy. Szerze mówiąc już miałem dość, tego rozbudzania nadziei kilkoma dobrymi spotkaniami i potem wielkim zawodem bo gość ma IQ pantofelka na nie umie ogarnąć taktyki na mocniejszym rywalu.
Być może nie będzie teraz w drużynie piłkarza o takich możliwościach dryblingu ale te możliwości zawsze były skutecznie niwelowane przez możliwości kasztanienia akcji ofensywnych. Mi tam nie jest żal. Oby w PSG dostał to swoje zdrowe środowisko.

1

Gdyby Dembele chciał być w zdrowym środowisku to najpierw mógłby sam spróbować być zdrowy chociaż przez pół sezonu.

0

Ma ktoś skróty z meczu Messiego?

0

@jacobFCB W internetach nie ma wskazówki? Teraz idę już w kimono ale chętnie poszperam jutro. Daj znać jeśli znajdziesz rozwiązanie przede mną:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?