prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Powiem Wam że od kiedy postanowiłem czytać jedynie oficjalne komunikaty klubu zamiast plotek to tylko La Bambę da się trochę poczytać a tak to....strona jest bez sensu...
1
Jak Guardiola "puszcza" piłkarza. Bo pewnie przekonałby go do pozostania, to pewnie będzie to nowy Ferran lub Eryk. Ale oby nie...
4
I tak coś tu śmierdzi. Już rozumiem jakby mu umysł odjęło bo się nachlał i zdradził. Ale tu mówi o prawdziwej miłości i w zasadzie trzeźwy postanawia nagle zdradzić żonę. Poza tym zawsze obsługa proponuje poznanie dziewczyn...no śmierdzi to na odległość, tylko może tym razem nie poszło po jego myśli...
0
Powiem Wam, ja to bym chciał by całą tą reprezentacja rozleciała się w piz...u, łącznie z Bońkiem. Od kilku lat idzie na to gruba kasa i ciągle wciskany jest nam ten sam syf. Wywalić tych wszystkich pseudodziałaczy i postawić to od nowa, ale nie z jakimś umierającym trenerem, który niby umie bronić, tylko z kimś kto te biegające królewny postawi do pionu.
0
Serio....po tym wszystkim co zafundowały te pseudo dziennikarskie szmatławce w ostatnich tygodniach nadal udostępniane są tu tweety i newsy dotyczące transferów itp. serio? Jak widzę Revolo, Romero czy Romano to mam odruch wymiotny.
0
@DJ6 tak ale dopiero gdy przeczytałem w artykule, ale nagłówek artykułu tego nie sugeruje. Więc wprowadza w błąd. Bo gdyby była informacja że to napisał sport, to bym tego artykułu w ogóle nie otworzyć bo plotki to na pudelku.
2
Widzę, że @Redakcja publikuje już cytaty innych osób jako wypowiedzi samych zawodników, bez możliwości potwierdzenia tego czy to faktycznie zostało powiedziane. Brawo, kolejny krok do degradacji.
3
@Khajio czereśnia
0
@kamil9040 otwarty football że strony City. Inter wiadomo że defensywnie. Ale City cały czas dążyło do dominacji, zostawiało sporo miejsca za plecami.
0
Wczoraj wygrała piękna filozofia taktyczna, otwarty football i nastawienie na atak. Guardiola zbudował drużynę w innym kraju, która zdominowała piłkę krajową i europejską. Wielki trener!!!
I chyba to tyle plusów jeśli chodzi o wczoraj. Bo tak w ogólnym rozrachunku to moim zdaniem wczoraj zobaczyliśmy efekty upadku piłki nożnej takiej jaką znaliśmy do tej pory. I mimo mojej sympatii do Pepa to raczej jest mi przykro, patrząc na to co się dzieje w piłce.
0
Czarnek podaje medale Ceferinowi :D
0
Marciniak dzisiaj podejmuje dziwne decyzje. Trzeba koniecznie obejrzeć powtórki bo aż nie wierzę...
Oby tylko nie zdupil jakieś kluczowej akcji.
1
Jak dla mnie mecz, zajebisty! Taktyka na najwyższym poziomie. Nie spodziewałem się tylko takiej formy Interu...
0
@_Niko_ że korumpował sędziów.
2
@barcelonaLM Oni są naprawdę kretynami. Czy oni na serio myślą, że jak rzucą dodatek nauczycielom, który pewnie będzie jakimś ochłapem, a nie dodatkiem to kupią ich głosy. Nie ma na to szans. Szkolnictwo i nauczyciele są dosłownie ZNISZCZENI przez PiS. A siedzą cicho bo zwyczajnie ich nie stać na protesty.
2
@DonMatteo901 Pomysł dobry ale już samą nazwą przyszłość+ zaczynają mi się odruchy wymiotne bo kojarzy mi się to z Pisowskim programem.
Pomysł raczej nie załapie bo ludzie jak zobaczą, że nie dostaną kasy od rządu tylko na jakąś edukację to oddadzą głos na PiS. Każdy Janusz powie sobie: "Zobacz jestem głupi, a i tak jeżdżę BMW tylko na kredyt. Po co mi edukacja..."
1
Widzę, że w prasie ani słowa o Tabasie i jego machlojach. To jest już nawet nieco śmieszne, że w Barcelonie wystarczy nierozliczony paragon i jest afera, a padają podejrzenia na Real, UEFĘ, LaLigę to nagle 2 dni i spokój. Już nie wspomnę o tym, że PSG i City nadal grają bezkarnie w LM.
1
@Danny Gaucho Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Lepiej bym tego nie ujął.
0
@Ukasz wybieram odpowiedź po "czy"
1
@PatrychoO Rave, IDA split
0
@PatrychoO kurde co to za muza? Nie mogę nigdzie znaleźć...
0
@pioz123 Tak, ale Leo powiedział ogólnie, że trzeba by jeszcze wiele zrobić. I to nie jego rola by to wyjaśniać. Powinien to zrobić Laporta.
1
@pioz123 Tyle też wyłapałem. Ale żadnego info od klubu i Laporty nie było. Nic nie zostało wyjaśnione kibicom.
1
@pioz123 Nie ma oficjalnego komunikatu LaLiga, są tylko doniesienia prasowe o tu:
https://www.fcbarca.com/110691-media-laliga-zatwierdzila-plan-rentownosci-barcelony-ale-klubowi-wciaz-brakuje-250-mln-aktualizacja-18-32.html
Te źródła mówią o zgodzie 6 czerwca. Zagraniczne o 7 czerwca. Ale oficjalnie, ani przez Barcę ani przez Laportę nie widziałem potwierdzeń.
1
Szkoda, że jednak się nie udało. Myślę, że to tylko bardziej pokazuje w jak tragicznej sytuacji został pozostawiony klub przez Bartomeu. Skoro mimo tak gigantycznych cięć, obniżek pensji, mimo odejść piłkarzy z najwyższymi zarobkami wciąż są problemy.
Rozumiem decyzję Messiego, ma rodzinę, która jest dla niego najważniejsza, szczególnie, że przeszedł football i w końcu może odpuścić, po tylu latach bycia na samym szczycie.
Co do Laporty to czuję się trochę oszukany bo nic nie mówił, nie postawiony sprawy jasno kibicom. Do tej pory oficjalnie nie wiemy czy LaLiga zaakceptowała plan Barcy i dlaczego to powrót Messiego wymagał jeszcze tak wielu działań, które ostatecznie skłoniły go do porzucenia pomysłu powrotu.
A tak generalnie...to po raz kolejny Messi i jego otoczenie, będąc do bólu szczerym i bez kreowania żadnych szopek pokazał ile warte są obecnie media i te zera dziennikarskie, które żerują na jego sukcesie. Całe to Revolo, które po prostu tworzy fikcyjne info, Romero który podłapuje dosłownie wszystko i całe mnóstwo twitterowych kłamstw jest udostępniane i powielane. W ostatnich dniach czekałem już tylko na oficjalne komunikaty Leo i klubu bo tego nie dało się już czytać. Czy @Redakcja ma w tej kwestii jakąś opinię? Rozumiem, że kliknięcia itp. są istotne ale czy gdzieś nie ma pewnej granicy? Tzn. czy nie lepiej by serwis był głównie źródłem potwierdzonych i prawdziwych informacji? I aby tych fake newsów było nieco mniej?
0
@Don-Corleone "synonim wolności słowa" ... dobre.
0
Komentarz usunięty
5
Przegrana Mou zawsze cieszy :D
2
a w karnych liczą się bramki na wyjeździe? :D
0
@LS na fcbarca.com