0

@against_modern_football giga serial, szkoda że nie trwał dłużej bo były ku temu możliwości. Poza tym ten akcent angielskiego to miód na moje uszy:)

0

@Sisitoro pod jakim względem? Podasz przykład? Jako wprowadzenie jest całkiem spoko. Lepiej tłumaczy niż nie jeden wykładowca.

2

Info o tym już trzy dni temu była na La Rambli :D

0

@michal26 niestety nie mogłem w całości oglądać i ciężko mi coś na ten temat powiedzieć.
Mogę jedynie powiedzieć, że lubię tego zawodnika ale mam wrażenie że przy nim nigdy nie wiadomo kiedy mu coś odpali.
Osobiście uważam że długo u nas nie pogra. Chyba że jakimś cudem wejdzie na wyższy poziom i przestanie popełniać głupie błędy bo wyprowadzanie piłki ma rewelacyjne.

0

@Sisitoro nam baba Zelenta puszczała odcinki niektóre:) takie wykłady miałem z C++ :D pewnie jakby Pythona miał kurs to też by nam puszczała.

1

Szkoda....bardzo szkoda dzisiejszej szansy na pokonanie teoretycznie znacznie słabszego rywala i zdobycia naprawdę fajnej przewagi nad RM. Widać drużyna potrzebuje wzmocnień bo bez Pedriego, Dembele drużyna sporo traci. Jeśli dorzucimy do tego słabszą dyspozycję Lewego, jakieś chyba dolegliwości Araujo, wracającego po urazie Busiego to nie ma drużyny.
Dlatego ja się w sumie nie dziwię Xaviemu, że chce mieć takiego zawodnika jak Roberto bo w składzie. Brakuje kilku piłkarzy,a to jest zawodnik, który na każdej pozycji zagra lepiej lub gorzej ale zagra. Wielu zawodników przy zmianie pozycji kopie się po czole. A on ... nieco mniej :D

0

@michal26 no jasne, nie mam z tym problemu. A jeśli się sprawdzi moja wersja przyznasz mi rację?

0

Eric Wylew Garcia w składzie...Ter Stegen może już się martwić.

0

Oby Real utrzymał ten korzystny dla nas wynik:D

11

@Bogan to nawet nie jest clickbaitowe bo pewnie większość ludzi na stronie już czytała o tej klauzuli...ale zauważyłem że od jakiegoś czasu poziom artykułów a szczególnie nagłówków i krótkich informacji jest poziomem przyrównane do pudełka albo onetowych działów plotkarskich.

26

Nie za jedną bramkę tylko za 25.... tania manipulacja nagłówkiem.

0

Ehhh szkoda.... drugą połowę przegraliśmy tylko nastawieniem. MU ciągnęło i wycisnęło.

2

Co za pieprzenie nt. Messiego. Jak zwykle pismaki piszą by pisać. Nie dość, że sam ojciec Messiego powiedział że jego powrót jest mało prawdopodobny to jeszcze obecnie Messi gra w LM i ma przed sobą rewanż. na bank ostatnią rzeczą jaką myśli jest zmiana klubu. Ale w Barcelonie ma dom więc każdy jego przylot to chyba będzie powód to tworzenia śmieci a nie rzetelnych informacji.

3

Czy Wam też zamiast meczu Liver - RM leci porno?

0

Sevilla wydała oświadczenie, to znaczy że ma najwięcej niszczarek papieru i już usunęła ślady swoich machlojek.

2

@maroon bo ruscy chcieli tam rozmieścić głowice nuklearne. Nikt na Ukrainie tego nie robi.

2

Jakie to już jest nawet komiczne, że Ruscy uzurpują sobie prawo do posiadania jakiegoś kraju. Oburzeni są wizytą Bidona, że odwiedza kraj który jest stroną konfliktu. Ale przecież tam nie ma żadnego konfliktu tylko specjalna operacja wojskowa:) jak dla mnie Biden i NATO powinien ogłosić dostawę broni dalekiego zasięgu, samolotów i wszystkiego co tam jest potrzebne i nazwać to specjalną wysyłką wojskową. A potem zabronić Putinowi na nią reagować...

5

@Colon Black Mirror jak nic...

1

@shahman dobrze że jeszcze podeszła żeby się upewnić że trafi:D

2

Sergi Roberto Lewandowski

0

Garcia i Ferran to bardzo cenna lekcja, że jeśli Guardiola kogoś tak łatwo sprzedaje to na pewno nie nadaje się do Barcy.

0

@wpwelement
Doskonale rozumiem.
Podsumuję to tak. Sam kłamiesz i doskonale o tym wiesz lub nie widzisz tego co robisz/robicie.

0

@wpwelement
1. Spora część newsów jest publikowana na LR zanim Wy to zrobicie. Jak można powielać coś czego na stronie jeszcze nie ma? Poza felietonami i artykułami ogromna część treści na tej stronie nie jest tworzona przez Was.
2. Piszesz o rzetelności informacji ale prawda jest taka, że liczą się kliknięcia i publikujcie nawet najgorszy newsowy ściek i ploty. Więc o rzetelności bym tu mocno polemizował.
3. Strona przeniosła się na La Ramblę, i teraz to bardziej użytkownicy tworzą tę stronę, a raczej jej wyjątkowość, nie trzeba znać statystyk by to zauważyć ale Wy chyba tego nie widzicie. Ludzie mają swoje zajawki i cykle mające więcej odpowiedzi niż niektóre artykuły komentarzy. Ale Wy stworzyliście regulamin, tak ogólnikowy, że w zasadzie 3/4 postów można by podpiąć pod naruszenia. Na dodatek piszesz, że regulamin Was nie dotyczy. Ale jeżeli wypowiadacie się w kwestiach nie związanych z działalnością serwisu i Wasze wypowiedzi łamią regulamin to wybacz ale jest to hipokryzja.
Nie wspomnę już o tym, że usuwane posty, usuwane są bez podparcia regulaminem i nieraz widziałem posty usuwane z byle przyczyny, a posty obrażające drużynę i innych użytkowników, prowokacyjne itp. wiszące w gorących dyskusjach.
4. Wymagacie od użytkowników ale nie od siebie. Strona nie jest aktualizowana, mimo uruchomienia działu, w którym można było sugerować udoskonalenia, to znaczną większość została po prostu zignorowana. Umarło to i strona się nie rozwija pod kątem użytkownika i jego potrzeb.
5. Podsumowując....macie 13 patronów...to mówi samo za siebie w kwestii tego czy użytkownicy cenią sobie serwis i czy chcą mieć realny wpływ na jego rozwój. W tej formie widać nie.
6. Nawet nie wiecie, że powstało alternatywne forum stworzone przez osoby chcące normalnie podyskutować bo tutaj to powoli przestaje mieć sens. Ale to głównie z Waszego powodu, usuwanych postów, braku konsekwencji w stosowaniu regulaminu itp.

Jak czegoś nie rozumiesz, chętnie wytłumaczę.


0

@wpwelement ten post to jest jeden z przykładów hipokryzji na tej stronie.

0

@require taktyk.........

3

Pięknie Neymar się kończy w tym PSG. Veratti podobnie:)

0

Mbappe będzie w pape

0

PSG kadra watra setki milionów tylko od 10 lat ciągle zapominają trenera zatrudnić.

0

@cris2706 Nie chodzi o to, żeby go bronić i ze wszystkiego usprawiedliwiać. Ale o to by nie traktować sytuacji tak jak Ty czyli czarno-biało. jprd tak ciężko idzie kumanie takich rzeczy? ( nie musisz odpowiadać, po poście się domyślam... )

2

@Jakchcesz Bez wynajęcia limo na pewno z Tobą zerwie. Na pewno chwilówkę jeszcze zdążysz złapać :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?