prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@tristan87 Raczej ratownikom. Dziwne, że Bóg miałby odpowiadać za to, że przeżyła ale już za to, że znalazła się tam już nie :D Już o trzęsieniu nie wspomnę :D
3
@FCBandOL Wiem o co Ci chodzi i aż mnie skręca na widok tego jak próbujesz ludziom bez empatii i z poglądami typu "znałem jednego geja" tłumaczyć co może się dziać w życiu ludzi ukrywających orientację. Niestety nie masz szans, nie ważne ile byś tłumaczył. Ciekawe ile sami ukrywają na co dzień i nie potrafią przyznać się do swoich nawet małych grzeszków.
2
@Medium No niestety społeczeństwo odgrywa bardzo ważną tu rolę, nie kluczową ale bardzo ważną. Z oczekiwaniami i piętnowaniem ( szczególnie w tak delikatnych kwestiach ) można się spotkać wszędzie.
I w przypadku wielu osób zwyczajnie nie dziwi mnie, że temu zaprzeczają i czasami żyją nieświadomie. Często do przezwyciężenia czegoś takiego potrzebna jest terapia. Także nie bagatelizowałbym tego. To temat rzeka oczywiście i nie ma tutaj co za bardzo się rozwijać. Ale wystarczy przytoczyć choćby przykład tego jak ludzie potrafią chrzcić swoje dzieci mimo, że nie są wierzący, mimo że nie chodzą do kościoła albo wręcz na niego plują. A pod presją otoczenia mamy piękne chrzciny, bierzmowania a wcześniej śluby w białych sukniach i kredytem na 60 tys. byle tylko wesele się odbyło.
1
Św. Walenty patron osób chorych psychicznie. To jak udało się zrobić z tego konsumpcyjne święto zakochanych jest po prostu majstersztykiem!:)
7
Śmieszą mnie te nagłówki od momentu przyjścia Lewego. Oczywiście rozumiem z czego to wynika, lecz nie zmienia to faktu, że jest to wręcz komiczne.
Jak dla mnie to powinno wyglądać tak: Gol Pedriego daje zwycięstwo nad Villareal. Lewy z asystą.
A tak...w nagłówku jedynie Lewy, który poza asystą tak naprawdę kilka sytuacji zawalił.
1
A to Ronaldo nie załapał się do top3? Hmmm....a jego siostra mówiła....
1
@MesQueUnClub96 taaa hehe :D
@Essos @Zoker A czy ja komuś zabraniam? Uważam, że to nie ma sensu. Ale najlepsze w Waszych komentarzach jest to, że każdy może oglądać co chce ale opinii nie może już mieć. Śmierdzi tu takim Pisowskim podejściem :D
@Danny Gaucho musisz osądzić kto ma rację bo masz ZP więc teraz wiesz już wszystko i jesteś LaBambową sową wszystko wiedzącą :) Teraz już normalnie nie pogadasz. Piętno ikonki przy nicku.
Niestety mój post był na serio bo to zwyczajnie moja opinia :)
1
@RomanHoffer Jeśli to pierwsza praca to nie jest najgorzej. Pomyśl, że obecnie nauczyciel startujący zawodowo zarabia mniej niż sprzątaczka :)
Także jeszcze podciągniesz kwalifikacje, może zrób kursy na inne maszyny itd. i stopniowo można się piąć w górę :) Ale jak na początek to nie jest najgorzej.
4
Oglądanie meczów ligi francuskiej postrzegam jako posiadanie zbyt dużej ilości wolnego czasu. Choć w przypadku PSG można się chociaż uczepić tego, że grają tam bardzo jakościowi piłkarze i czasami jest coś na co warto zwrócić uwagę.
Ale oglądać ligę arabską i do tego, co by nie mówić, kopiącego się po czole ( w większości ostatnich meczów ) CR to już naprawdę jest jakiś masochizm. Chyba, że jest się jego psychofanem.
Żeby nie było, dla porównania dodam, że mimo mojego uwielbienia dla np. Iniesty nie oglądam jego spotkań w Japonii bo to po prostu jest piłka ogórkowa i szkoda na to czasu.
Ale najwyraźniej fani CR myślą, że mogą jeszcze coś światu udowodnić... A no już nie bardzo. Messi zgarnął wszystko co mógł i do tego w stylu, w którym CR to może jedynie LM zdobywał. Ale to już jest naprawdę zakończona dyskusja. Nic co zrobił CR, nie przebije tego, czego dokonał Messi. Więc choćby strzelił i 20 bramek w meczu u arabów, to jedyne co może, to się tym pochwalić ale to już nie ma znaczenia.
0
@ObiwanKenobi Obecnie mają trochę przerwy. Poza tym mamy legendarnego S.Roberto który może także zagrać w pomocy :D No i w obwodzie jest też Torre więc akurat w pomocy sytuacja nie jest zła. Atak moim zdaniem wymaga najwięcej uwagi.
1
@Hubsao masakra...nie wyobrażam sobie czegoś takiego...
5
@Ojciec5tkidzieci Uważam, że nie wszystko trzeba komentować. Takich debili najlepiej omijać w życiu i w necie też. Niestety obecnie żyjemy w świecie pt."Im coś głupsze, tym więcej się o tym mówi".
0
Moim zdaniem Fati popełni fatalny błąd jeśli odejdzie. Nie odzyskał jeszcze formy ale to nie wina klubu. Musi cierpliwie czekać na swoją szansę i walczyć o powrót do formy sprzed kontuzji. Już nie raz historia pokazywała, że takie przedwczesne odejścia z Barcy po prostu kończą ( w pewnym sensie ) wielką karierę młodych piłkarzy. O wiele więcej ma do stracenia moim zdaniem niż do zyskania.
3
UEFA dba o swoje dochody i nic więcej. Im więcej wycisną z piłkarzy tym lepiej, nie bacząc na zdrowie piłkarzy. Czy Superliga będzie inna? Na pewno kluby będą bardziej kalkulowały czy wolą rozegrać jeszcze jeden lub kilka spotkać za grubą kasę czy narażać piłkarza na kontuzje i przeciążenia sezonem. Będzie istniał ten sam konflikt interesów moim zdaniem ale tutaj decyzja będzie należała do klubów, a nie UEFA i to na pewno jest dobre.
Poza tym UEFY w ogóle nie obchodzi kondycja finansowa klubów i jak ich działania mogą wpływać na kondycje klubów. Natomiast gdy same kluby będą zarządzały rozgrywkami będą lepiej w stanie reagować na problemy własnego środowiska. Zresztą jak widać po ostatnich krokach jakie podejmuje UEFA, bardzo im nie odpowiada możliwość utraty wpływów i kasiorki. A zmiany podejścia do kwestii jakie poruszają kluby jak nie było, tak nie ma.
3
@ranger3120 kartę "pamięci" hue hue
5
@bartas97 i ten gość dostaje za taki cyrk wypłatę. Mało tego chwali jednego z największych idiotów jakiego miała polska polityka, który na dodatek zarządza paradoksalnie ministerstwem edukacji...to jest k... jakiś dramat.
1
A co Wy na to by całą naszą klasę polityczną po prostu wywieźć na taczkach i wrzucić do śmietnika? Niezależnie czy PO czy PiS czy inne wymysły. Po prostu wywieźć ich i zacząć to od nowa?
4
Wielka gówno burza to co powiedział brat Messiego, a przecież gdyby to chodziło o brata kogoś z nas to pewnie każdy powiedział by, że może sobie gadać co chce, najważniejsza jest moja opinia i zdanie. No ale temat gorący się znalazł :D
0
@Hubsao Reklama w Ukrainie zrobiła swoje.
0
@DonMatteo901 taktyk.
0
@Medium i na pewno prawdziwa bo z Twittera
3
@ddanioofcb Nie ma za co.
20
Obecny Messi to zupełnie inny piłkarz niż ten rok temu. Po zaaklimatyzowaniu się we Francji i PSG znowu pokazuje kto jest najlepszy w świecie footballu. Wystarczy spojrzeć na to, że obecnie porównuje się go nadal do najlepszych osiągnięć młodego pokolenia. Mbappe 24 lata i Haaland 22... to takie główne przykłady. Ale jaki to jest kosmos, że zestawia się z nimi 35 latka i on nadal z nimi rywalizuje jak równy z równym. Bo przecież gdybyśmy to wszystko zrównać i porównywać 24 lub 22 letniego Messiego, to szczególnie w tym pierwszym przypadku ( 24 lata ) nie ma w ogóle co zbierać.
2
@Explode Dokładnie. Między 15 a 30 minuta mieliśmy 90% posiadania. Akcja za akcją, Sevilla nie ma okazji, tylko brak wykończenia, a tu momenty jakby RM grał.
11
Kurde widzę, że nie ma znaczenia jak idzie drużynie, nie ma co tu zaglądać. Sam lament, płacz i narzekanie...
0
Jakiś typek ostatnio krytykował zamknięcie szlaków w Tatrach. A potem zeszła ta piękna lawina...szkoda że nie poszedł w klapkach na szlak...
0
@Kgorecki2500 A to chyba, że tak :) W takim razie smacznego i wciąż nie zmienia to mojego zdziwienia :)
0
@Kgorecki2500 Nie wiem jak można to lubić. Nie dość, że sztuczne żarcie, to wcale nie takie dobre. Już lepiej wydać te 30 zł na jakieś prawdziwe mięcho.
0
Zróbcie znów przycisk przewijania na górę La Bamby a nie nudne podcasty.
0
Widać pycha niektórych rozpiera. I jeszcze sami pompujecie balonik, a potem Ci sami sprzedają pół składu i zwalniają trenera. Najgorszy typ kibica. W zasadzie to żaden typ kibica bo raczej podpada to pod sezonowca.