prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jakie to piękne jak Sergio Roberto pisze poematy jak to znowu trzeba wyciągać wnioski. Tylko co z tego jak gość nic nie widzi na boisku i nawet jak ktoś ucieka jego stroną to nie ma problemu by mu wbiegł za plecy. Ok, to nie jest prawy obrońca...ale chyba ślepy nie jest...a może jednak?
0
@Comfortable_ Ty oglądałeś go w zeszłym sezonie? Czy w obecnym jest lepszy? Nie. Nawet Xavi to zrozumiał i dlatego obok Araujo gra Kounde lub Christiansen. A Eryczek to już na drugi plan zejdzie. Świetny obrońca nie idzie na jeden zwód. A Eryczek nawet zwodu czasami nie potrzebuje.
0
Ani Piwie, ani Eryczek nie powinni grać o dużą stawkę. Pique już nie ogarnia, a Eryczek poza wyprowadza iem piłki z obrońcy nie ma nic na odpowiednim poziomie.
2
Tak wiem, wojna na Ukrainie to straszna rzecz ale kurde jak można już tak ogłupiać ludzi???!
"Ostrzał ukraińskiej Zaporoskiej Elektrowni Atomowej, który odciął ją od zewnętrznego zasilania, był "ogromnie nieodpowiedzialny"; pilnie potrzebna jest ochrona siłowni – zaalarmowała w sobotę Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej (MAEA). Ukraiński koncern Enerhoatom informował, że połączenie zostało odcięte w wyniku rosyjskiego ostrzału. Elektrownia znajduje się pod okupacją wojsk rosyjskich"
Czyli co? Rosjanie strzelają sami w siebie i elektrownie w której SĄ?
0
@Roobo Moim zdaniem to było nurkowanie.
0
siadła nam drużyna po tych meczach reprezentacyjnych....ehhh szkoda.
Cieszy wygrana ale ta druga połowa nie napawa optymizmem...
0
Tylko Busi potrafi tak zagrać, tuż po odbiorze/przechwycie. Ależ to niezwykły zawodnik.
1
Hmmm czyli sprzedaliśmy 10% praw, wartych 400 mln za 256? To chyba nie jest najlepszy interes, szczególnie biorąc pod uwagę że wartość tych praw raczej wzrośnie niż spadnie.
0
@pt9 a jak zaliczymy wtopę z Victoria? Każdy mecz jest ważny. A robienie finału z każdego kolejnego nie ma znaczenia.
3
Xavi mówi: To nie jest najważniejszy mecz.
Prasa: finał.
I tak właśnie prasa tworzy presję która nakręca ludzi. Bez sensu.
1
.......no i gitara:)
0
@Bogan nie życzę. Ale jeśli do tego dojdzie to uśmiech się pojawi na mojej twarzy. Ale to zwyczajnie z pewnej przewrotności losu która zajdzie.
0
Niektórych naprawdę szkoda. Już niedługo będzie można wrzucić do tego wora Moribe:) jego akurat z pewną satysfakcją:)
0
Zdecydowanie mecz do zapomnienia...na szczęście wygrany.
1
Ale masakra z Araujo... A zapowiadało się tak dobrze. Teraz znowu pod górkę.
7
Nesseser Kafelki pouczający nas w sprawie Fair Play.... to jak liść prosto w ryj. Ale tak to jest jak do skorumpowanej UEFY dołączają ludzie z kasą.
7
Tak bardzo baliśmy się górników podpalających opony, że nie zrobiliśmy prawie nic by się uniezależnić od węgla. A teraz, mimo tego, że mamy te kopalnie to i tak będą nam tyłki marzły bo nie mamy węgla .... z Rosji. No to jest po prostu kwintesencja polskości.
9
@Mow_mi_Douglas dwa dni wcześniej.
0
Nie mogłem oglądać meczu. Jak graliśmy?
0
Bardzo mądry artykuł o sytuacji w naszej edukacji. Ale nie zapraszam do dyskusji tylko do przeczytania i refleksji...
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/brak-nauczycieli-to-tylko-wierzcholek-gory-lodowej-szykuje-sie-kleska/0bbpy8m,79cfc278
0
@messi564 powiedz żonie by rozluźniła uda i oddychała...potem uciekaj bo to nic nie da, i tak będzie bolało.
1
@NaFazieHitman aha, pisanie o tym co się dzieje na torze, nie wiadomo po co, skoro i tak oglądasz... W ogóle komentują tu chyba tylko osoby oglądające. O wjechał safety car...wątpię że ktoś kto nie ogląda, to w ogóle chce to czytać.
0
@wpwelement
Kiedyś pisałeś by spamy typu skoki czy MMA wrzucać w jeden wątek. Czy można te restrykcje zastosować do przypadku F1? Bo La Rambla nie istnieje w tym czasie
1
@Przemek2323 to chyba jakieś promocje trafiłeś.
6
Przez pierwsze 20 minut graliśmy kupę. Po bramce sporo się zmieniło choć i tak uważam, że w tym meczu dopisało nam trochę szczęścia. Dobrze widzieć świetnie dysponowanego MATSA. A Dembele, naprawdę... to nie chodzi o to kto strzeli gola...najważniejsza powinna być drużyna. W innych rozgrywkach, na innym poziomie takie rzeczy mogą się zemścić. Zresztą powinien pamiętać dobrze mecz z Liverpoolem.
1
To już nawet nie chodzi o umiejętności czy mentalność. Lewy był na lepszej pozycji. To po prostu zła decyzja Dembele. Mieli byśmy bezpieczna przewagę na wejściu w drugą połowę. A tak, walną bramkę kontaktową i zrobi się gorąco.
8
65 mln dla PSG? Nesseser Kafelki tyle w kieszeni nosi... śmiech na sali. Jedyna nadzieja w tym że pieniądze nie grają i PSG jak zwykle się ośmieszy w LM.
0
@mrboom To chyba nie wiesz, że w tym wieku dziecko właśnie tak nielogiczne wybory właśnie podejmuje, przeważnie na przekór rodzicom;)
0
@HypeR może dlatego że syn nie musi być dokładnie jak ojciec i robić tego co ojciec? I np. może dokonywać własnych wyborów?
0
@kosmos91 no ale grał u nas dopiero pół roku. A na przyszły sezon zostaliśmy z Depayem jako zmiennikiem. Więc mimo wszystko mi szkoda.