prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak zawodniczka drużyny żeńskiej zajdzie w ciążę to jest traktowana jak kontuzjowana?
0
@AlexDark00 Ciężko nie mieć Tier 1 kiedy wrzuca się info typu "coś się dzieje" albo "w Barcelonie ma miejsce bardzo ważne spotkanie". Trzeba być nieźle odklejonym by brać takie newsy za coś poważnego. Mogę takie newsy wysrywać co 5 minut.
2
@Endek1918 zarówno Barcainfo jak i Romero to taki sam newsowy ściek.
1
@Qlewer Nie, ale pracuję z dziećmi których to dotyczy. Nie ma w tym nic śmiesznego. Ale ktoś kto nie doświadczył np. raka też nie będzie w stanie sobie wyobrazić jak można się wtedy czuć. Niestety niektórzy są pozbawieni empatii.
@Bogan Statystyka i badania.
@Kleps0n to samo co wyżej.
1
@Zoker i co z tego? Co w tym śmiesznego?
Mało tego okolo 25% dzieci, do 2025 roku, będzie miało zdiagnozowane spektrum autyzmu. To też xD?
1
@Zbyszard Gorzej, Barcainfo tylko kopiuje informacje. Natomiast Romero dodatkowo wymyśla te wszystkie brednie.
20
W Barcelonie wylądował samolot...zwykły samolot. [Gerard Wieścizdupy]
0
Uważam, że Bayern zrobi złoty interes sprzedając nam Lewego za 30-40 baniek. Sorry to będzie zakup zawodnika, który za chwilę będzie myślał o zakończeniu kariery.
Za rok BM przedłużył by z nim kontrakt na sezon lub dwa i międzyczasie już szukaliby napastnika. A tak, nie dość, że oszczędzą na jego pensji to jeszcze dołożymy im się do nowego napastnika.
Wiadomo, to znakomity piłkarz. Ale mimo wszystko ma 34 lata i za rok może dwa nie będzie już w stanie grać każdego spotkania.
0
@kryhaa Niby tak. Ale Tak to możemy sobie dyskutować w nieskończoność. Gdyby Dembele nie był kontuzjowany...wiesz o co mi chodzi.
Moim zdaniem De Jong jeszcze nie pokazał wszystkiego bo nie miał z kim i kiedy. To tylko moja opinia i jakby nie chodzi o to by to udowadniać. Zwyczajnie wydaje mi się, że może być na poziomie rudego przy odpowiednim zespole i trenerze.
0
@kryhaa No np. Foden, Bruno Fernandes lub Bernardo SIlva. Na pewno są przynajmniej na tym samym poziomie
3
Ci co są za sprzedażą MATSA muszą brać coś naprawdę mocnego.
0
@kryhaa Dlaczego poleciałem? DeBruyne to topowy pomocnik ale nie najlepszy na świecie. Wiadomo, że Frankie nie będzie dokładnie jak on, ale bardziej chodzi mi o prezentowany poziom.
8
Sprzedaż De Jonga to tylko kwestia finansowa. Dla mnie już nic nie trzeba wyjaśniać. W normalnych okolicznościach po prostu zostałby w drużynie.
Może nie spełnił oczekiwań ale też umówmy się, u kogo miał je spełnić? U Velverde? Koemana? Setiena?
Jeśli faktycznie odejdzie w PL poradzi sobie znakomicie. Tam jest więcej miejsca i moim zdaniem może stać się drugim DeBruyne.
1
@Mads Nie korzystam od jakiegoś czasu właśnie z tego powodu :)
@Medium Chyba już wyrosłem. Ale widać Tobie wciąż potrzebne.
0
Chyba nigdy nie zrozumiem fenomenu jacuzzi na basenach i aquaparkach. Nawet jeśli jest się tam samym, nie da się usiedzieć. Bąble unoszą Cię górę lub Twoje nogi, napełniają kąpielówki aż powstaje jeden wielki bąbel, który potem wyłazi jak wielki pierd więc trzymasz się brzegu wanny i pewnie jeszcze zapierasz nogami. Nie ma mowy o relaksie.
A co dopiero jak wpierdzieli się tam sześć osób. Każdy siedzi z podkurczonymi nogami żeby nie poczuć niezręcznego dotknięcia czyjejś stopy. Nie wiadomo gdzie się spojrzeć bo kontakt wzrokowy też jest niezręczny, szczególnie zaraz po dotknięciu czyjejś stopy. A najlepsze jest to, że gdy wyjdzie jedna osoba, rozpoczyna się polowanie na tę jedną jedyną dyszę, która wali akurat w plecy i jako jedyna jest przyjemna.
0
@Encore Brazol to się nieźle ustawił.
2
Alba to taki płaczek, że nie mogę. Tu się zwija z bólu, wali w murawę. Zaraz będzie biegał i skakał jak gdyby nic.
28
@wpwelement
Zróbcie coś z tą reklamą lotto, nie da się strony przeglądać.
I nie odpisuj, by Ci wysłać link bo się nie da. Spróbuj wejść na stronę przez mobilną to zobaczysz.
4
Ale trzeba przyznać że City rozleciało się po tej pierwszej bramce Realu. Nie ma ich a jeszcze w 80 minucie mogli to skończyć.
7
Bramkarze przeciwko Barcy - mecz życia
Bramkarze przeciwko innym drużynom - "mecz życia".
1
Zajebiste zdjęcie Ancelottiego. Realu nie znoszę ale ten gość się po prostu mega, pełna klasa i profesjonalizm.
0
@Cule1234 Nikt by się nie spodziewał takiego rozwiązania. Jak zwykle piękny news twitterowy w wykonaniu BarcaInfo. Od 100 lat wiadomo że zawodnikom, którzy wracają do zdrowia daje się 10-15 minut.
1
@FC1899Barca 22 godziny to są tylko lekcje. Pozostałe obowiązki musi wypełniać poza zajęciami więc zdecydowanie będzie to ponad 40, może 50 godzin tygodniowo. Do tego praca z dziećmi czyli maszynami do wykańczania psychicznego ludzi i wysysania energii.
1
@FC1899Barca @michal26 jego zacinki wynikają z tego że jest on osobą która przezwyciężyła poważne jąkanie się. Tak to niestety się u niego objawia. Nic w tym z poważnej choroby. Raczej go podziwiam za to że jako osoba jąkająca się potrafi strzelić takie przemówienie jak choćby w Warszawie.
4
@FC1899Barca taaa....to będzie ciekawe. Szczególnie jak prawicowcy zaczną mówić o ścinaniu głów osobom ze środowiska LGBT.
0
@DonMatteo901 Simeone broni nawet przy 0-0
0
Jprdl Maharez Ty kasztanie.
0
Niech MC strzela zanim Ancelotti wprowadzi "prosiaka" na ratunek.
0
Jest potencjał by rozjechać Real 4 lub 5 do zera. Oby tylko MC było bezlitosne.
1
Przestańcie wrzucać śmieciowe, nie niosące ze sobą żadnej merytorycznej treści Twitty z konta Barcainfo please! Kto jest za?