prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę że ploteczki J. Felixie nie tracą mocy. Przestańmy w końcu kupować od ATM. Oni robią na nas niezły biznes. Simeone już 100 lat tam trenuje i Ci zawodnicy są zabetonowani. Skończy się jak z Antonim.
0
@Ronmes Jak oni nie piją prawie w ogóle to i siury smakują.
0
@IronSanHybrid Co powiedział?
2
Fajnie, że chłopakom się udało. Na pewno będzie się te MŚ przyjemniej oglądało mogąc zobaczyć także naszą reprezentację w akcji.
1
@Hubsao Kraje zachodu już dawno się skompromitowały. Ostre sankcje powinny wejść od razu. To powinno być uderzenie najmocniejszego kalibru. Niestety w grę wchodzi polityka i prywatne biznesy. Po tym jak Anonymous skończą ujawniać brudy Rosji i Białorusi powinni zacząć ujawniać, kto tak naprawdę chciał by ta wojna wybuchła i trwała tyle ile trwa.
4
Plaskacz Willa Smitha to zdecydowanie ustawka. Przy tym co odwalił Sasha Baron Cohen z Eminemem podczas MTV Awards to była pestka. Eminem też zagrał najpierw obrażonego i nawet wyszedł z imprezy, a potem przyznali, że to było ustawione.
Tuż po strzeleniu Chrisa w twarz widać także uśmiechajacego się Willa.
Nie dziękujcie za wyjaśnienie. Proszę bardzo. A tu numer Cohena z Eminemem. Mnie już nic nie zdziwi.
0
@Kwiatek67 Oby nie. Chyba że na ławkę.
0
@hayek Oni dozbrajają tyle tylko by Ukraina nie padła od razu. Mogli by zrobić znacznie więcej i znacznie wcześniej. Przecież doskonale wiedzieli, że Putin wejdzie. Teraz zależy im na tym, by konflikt trwał bo dzięki temu mogą uderzyć w Rosję i Putina. A zachód przychyli się do sankcji bo społeczeństwa będą się buntować. Dłuższe sankcje, większy wpierdziel dla Rosji i może koniec Putina. Tak to USA rozgrywa. A propaganda amerykańska działa perfekcyjnie jak widać...
2
Bidon: Ukraińcy! Stoimy z Wami.
Wy po pachy w bagnie, a my na sąsiednim kontynencie.
2
@MarioVeB! Ja raz obejrzałem ale nie doczekałem do końca. To zbyt żenujące. Do tego kiedy to g... leci w TV to nie ma co zaglądać na LR.
0
@DonMatteo901 Ostro nafrytany, ciekawe tylko czym.
0
@cules100pro W ogóle rozważanie tego, czy to prawda czy nie. Jak widzę te wrzutki z twittera barcainfo to aż mnie telepie.
2
Info o Mbappe było tak żenujące, że jeszcze bardziej żenujące jest dementowanie tych wiadomości. Znak naszych czasów.
0
@semafor Na Coli się skupiłeś? A to, że gość opowiada sobie jak kradnie jakby wszedł sobie do sklepu i zapłacił. Albo że zabijają w lesie z workami na głowie? Nie. Cola ciekawsza...
0
Czy kojarzycie piłkarzy, którzy po odejściu z FCB osiągnęli znacznie więcej niż w Barcy lub rozwinęli się do poziomu, którego w Barcy nie byli w stanie osiągnąć?
1
@Nano22 Odpuść stary bo tylko się w bagno wpakujesz. Flirtujecie to jest cos na rzeczy. Tylko kwestia czasu kiedy się to rozkręci. Chyba, że przedstawiłeś jej sprawę jasno i wie, że tylko rozmawiacie i NIC WIĘCEJ z tego nie wyniknie bo ma faceta. Dla jednych to będzie zdrada, dla innych nie. Skoro o tym piszesz i już na początku określasz, że Twoim zdaniem to nie jest ok to tym bardziej powinieneś odpuścić.
Do tego skoro laska pozwala sobie na takie zachowanie tzn. że nie jest specjalnie warta uwagi. Bo tak jak robi ze swoim facetem, tak będzie robiła z Tobą.
3
@Kozinho. Do tego nam znacznie łatwiej wcisnąć narracje USA bo my nadal jesteśmy negatywnie nastawieni do Rosji ze względu na czasy ZSRR.
Dramatycznie się na to wszystko patrzy, na to jaką cenę płacą zwykli ludzie tylko za to, że dla kilkuset pacanów na świecie, to jest rozgrywka biznesowa, rozgrywka o wpływy.
8
@Cule1234 Zacznijmy od tego, że Niemcy w tej wojnie pokazują znowu jakim są narodem. Gotowym sprzedać całe kraje za gaz czy ropę. Te telefony niczemu nie służą...bo czym tu rozmawiać? Niemcy układają się z ruskimi ponad głowami wszystkich i tyle.
Porozumienia Mińskie 2.0 nie mają sensu bo ani Rosjanie ani Ukraińcy ich do tej pory nie przestrzegali.
15
Od dłuższego czasu nie ufam już przekazowi z USA. Z Rosji zresztą też nie. Każde z tych mocarstw jest w mojej ocenie zakłamane na swój sposób i jest w stanie zrobić wszystko by usprawiedliwić wprowadzanie swojej polityki i realizacje celów.
To co dzieje się na Ukrainie to oczywiście tragedia. Giną tysiącami ludzie, zarówno Ukraińcy jak i Rosjanie, którzy pewnie sami z siebie nie chcieli tej wojny tylko zostali tam rozkazem wysłani. Już od początku samego konfliktu coś mi nie grało, cała narracja USA i UE jakoś nie do końca mi się kleiła.
Żadna interwencja zbrojna Rosji nie jest uzasadniona, ani obecna inwazja, ani przejęcie Krymu czy wejście do Donbasu i Ługańska. Za to obwiniam nie tylko Rosję ale w równej mierze USA. Toczy się walka o 40 mln naród, którego potencjał gospodarczy i militarny może być ogromny. USA nie tylko stworzyła pretekst dla Rosji od zbrojnej inwazji ale teraz próbuje tego konfliktu użyć. I to bardzo brutalnie, a dla Ukrainy będzie to miało efekty katastrofalne.
Rzadko wrzucam tu materiały wideo ale ten uważam, że warto obejrzeć. Kto śledzi to, co działo się do tej pory w konflikcie USA - Rosja będzie wiedział jak USA wmanewrowało Ukrainę w wojnę. Przy okazji filmik wyjaśnia o co chodzi Putinowi z ową denazyfikacją i dlaczego się tego tak uczepił, a o czym propaganda USA nigdy nie powie.
14
Nestle poinformowało, że częściowo zawiesza działalność w Rosji i nie będzie sprzedawać dwóch....UWAGA aż DWÓCH produktów :D Przecież to jest jakiś żart!! A jako wisienkę na torcie dorzucili wzmiankę, że już zawiesili NIEISTOTNY import i eksport z Rosją. Skoro jest nieistotny to nie ma znaczenia w kontekście wycofania się z tego rynku. Dalsza kompromitacja tej firmy. W obecnych czasach wizerunek to bardzo dużo. A Nestle i inne firmy bardzo ładnie pracują nad jego utratą. Przez konkurencję i mam nadzieję przez konsumentów będzie to długo pamiętane.
6
Jak widzę te zdjęcia Xaviego z Guardiolą, Cruyfem i LE to łapię się za głowę. Uwielbiam Xaviego, jako piłkarza, jako trenera i jako człowieka. To jeden z moich ulubionych piłkarzy w całej historii footballu. Ale może poczekajmy z takimi porównaniami do momentu gdy wygra z nami jakieś trofea. Wtedy sam z przyjemnością go sam dokleję.
0
@kuz a wszyscy to łykają jak pelikany
8
@FC1899Barca USA tak samo prowadzą wojny jak Rosja, bezrefleksyjnie. Tylko propaganda USA jest bardziej skuteczna. Oni atakują pod pretekstem broi chemicznej lub wyzwalają Państwa spod rządów dyktatorów. To propaganda XXI wieku...
0
@qubson12345 Możliwe, lecz to jest gdybanie. Dlatego porównywanie tego jest bez sensu.
1
Wczoraj cała drużyna zagrała świetny mecz. W zasadzie każdy piłkarz, którego nazwisko się wymieni wniósł coś do gry i to pokazuje ich obecną formę i motywację. Nie tylko mieliśmy mnóstwo sytuacji ale też skończyliśmy mecz na 0 z tyłu. Dodatkowo w drugiej połowie pierwszy strzał na bramkę Realu to 76 minut!!!
Zmiana gry, obrazu drużyny to na pewno zasługa Xaviego ale nawet nie ma co porównywać tej drużyny i sytuacji do tego co miał Koeman. Nie wiem czemu mają służyć te porównania. On nie miał Ferrana, nie miał Auby i Traore, nie miał Erica G. Nie miał także zdrowego Dembele przez dość długi czas. Bez tych piłkarzy to jak inna rzeczywistość. Co oczywiście nie odejmuje zasług Xaviemu, który zdecydowanie odcisnął swoje piętno na tej drużynie.
0
Jak wejdzie 3 albo 4 zero to te czarne koszulki Realu jak znalazł na żałobę po okresie "dominacji" Realu. Teraz tylko utrzymać nastawienie i dobić :)
1
@bolinho89 Tu jeszcze by się przydała praca z fizjoterapeutą lub kimś od integracji sensorycznej.
0
Neya to bym chętnie wziął z powrotem ale na naszych warunkach. Marketingowo wciąż ogromna marka. A grać też potrafi. To nie ten sam piłkarz co kiedyś ale robi różnicę. Tylko tak szczerze mówiąc gdzie on miałby grać? Zahamowałby rozwój któregoś z młodych bo Fati wróci na lewą stronę, w środku Auba lub Ferran, a na prawej to Ney chyba nie bardzo...
8
Ja tam się cieszę, że Haland nie trafi do Barcy. Kolejny napompowany transfer, który moim zdaniem byłby niewypałem. Jeśli problemem są dla niego oczekiwania finansowe to tym bardziej NIE. Niech sobie gra dla szejków. Polityka stawiania na zawodników, którym zależy na grze w Barcy, dla Barcy powinna być cały czas priorytetem i mam nadzieję, że w tym wypadku nie będzie wyjątku bo to po prostu działa.
1
Ostatnio mocno odcinam się od wszystkich transferowych ploteczek , czytam tylko oficjalki. Ale nie tylko. Postanowiłem nie dawać kliknięć wielu bezsensownym treściom w necie takim jak np. Nejman i wiele podobnych. Mimo, że czasami pokusa jest by kliknąć w jakąś głupotę i przeczytać jako "wypełniacz wolnego czasu" to ostatnio udaje mi się od tego powstrzymać. Nie czytam też postów dotyczących tego typu treści i muszę przyznać, że znacznie lepiej się czuję, gdy omija mnie cała głupota i ściek jaki w internecie, dość często, płynie jako element komercyjnego i medialnego świata. Obecnie to chyba polega na tym, że im coś głupsze lub kontrowersyjne, tym więcej ludzi to czyta i udostępnia. Niby po to, by można to było zobaczyć i skrytykować, lecz tym samym wyświadczając nam niedźwiedzią przysługę, dodając wartości tym treściom i podbijając odsłony itd.
Nie ukrywam, że zawsze dość mocno denerwowała mnie działalność Barcainfo. Tak wiem, wiele osób ceni jego pracę. Ja doceniam wysiłek włożony w przekazywanie informacji lecz należę do jego przeciwników ze względu na to, że treści przekazywane przez niego uważam za mało profesjonalne często są to posty nie przekazujące żadnej informacji lub po prostu plotki ( tylko opinia ). No to oczywiście go sobie zablokowałem i było git. Po problemie. Bardzo się ucieszyłem także z zakończenia jego działalności na stronie. Jednak radość nie trwała długo. Dość dużo osób udostępnia jego twitty, których wyświetlania już nie mogę zablokować. Omijanie ich nie boli, wiadomo, da się. Jednak ostatni wysyp i częste powielanie tych samych twitów raz po raz przez różnych użytkowników jest mega wkurzające. Więc tyle z mojej troski o zdrowie psychiczne i spokój umysłu na La Rambli :D