4

@gaucho104 wiesz bardzo chętnie, bym to zrobił ale generalnie nie odwracam głowy w drugą stronę gdy coś mi nie pasuje(a przynajmniej dość rzadko). Taki po prostu jestem. Dla mnie fakt, to jest zwykły napis. Jednak właśnie dlatego,że są osoby dla których to jest tak ważne, że muszą to narzucić innym, by znalazło się w dokumencie, który z tymi sprawami nie ma nic wspólnego. Od takich rzeczy się zaczyna, a kończy się przeważnie tragicznie czyli naznaczaniem tych, którzy myślą inaczej.

4

@masq @Mateonvious kolego, bardzo ale to bardzo daleko mi do lewicy i jest to dość dziwne, że na podstawie kilku zdań wrzucasz mnie do jednego worka z ludźmi o dość rozległej palecie poglądów dotyczącej wielu dziedzin życia. Aż mam chęć i Ciebue tak podsumować ale staram się nie być hipokrytą.

3

@Kozinho. Poza tym nie wiedziałem że w paszport będzie wpisywane jakieś motto. Dlaczego nie można sobie wpisać swojego? W końcu to "tylko" motto. A przynajmniej do takiego terminu to sprowadziłeś.

1

@SiostraNeymara Mi chodzi o termin uczucia religijne:) Czyli w moim przypadku, że religia to nieśmieszny żart. Więc moje uczucia w tym względzie mogą być jak najbardziej urażone:)

9

@Kozinho. ok, faszyści też o coś walczyli. Czy to znaczy, że ich dzieci powinny mieć w dowodach wbite poglądy faszystowskie? Przede wszystkim wojna w imię Boga to największe bluźnierstwie i ja jako niewierzący to także wiem. A po drugie, co ma wiara do tego co mam w dokumencie, paszporcie? NIC!

12

@PodkarpackiKibic Tak bo w konstytucji mamy zapisane że nie jesteśmy krajem wyznaniowym.

52

Właśnie odebrałem nowy paszport. Jak do poszanowania uczuć religijnych ma się ten jebitny napis "Bóg, honor, ojczyzna"?
Od razu jest się naznaczonym, tym że się wierzy w jakieś bożki i inne głupoty. Przecież to jest totalny brak poszanowania dla wolności wyznania lub jego braku.

0

@TheNekro94 Ajntracht nie był tak cofnięty na początku.

0

Ehhh teraz widać jak ta jedna bramka wcześniej by wiele zmieniła.

0

@Majkmajki A jakie to ma znaczenie kto z kim grał w ostatniej kolejce? LE to dla nich pewnie jedyna szansa na puchary to gryzą trawę. Wiedziałem że my odkąd mamy drugie miejsce w LaLidze to LE będzie ciężko wybrać bo zejdzie im ciśnienie.

2

Pięknie Wam tyłki pękają. Pompowanie balonika trwało i trwało. Wiadomo było, że w tym sezonie nie ma co liczyć na puchary. Ale dobrze....może mniej dzieci na LR będzie do końca sezonu.

0

Kurde....nie walczą chłopaki. Wszystkie przebitki wygrywa przeciwnik. Nie ma ruchu i klepki. Słabo to widzę.

0

@Borneo Przekonałeś mnie.

13

@Persyfl Wspaniałe!!! Teraz katole będą na każdym kroku obrażali moje ateistyczne uczucia religijne:))) Np. krzyż w instytucjach publicznych zacznie znowu obrażać moje uczucia:)

2

Tyle ropy kupujemy od Rosji. My na 5 miejscu. Ciekawe narodowości na 2 i 3 miejscu. Oto sponsorzy Rosji...chyba warto uderzyć się w pierś.

Chiny – 70,1 mln ton o wartości 34,9 mld dol.,
Holandia – 37,4 mln ton o wartości 17,3 mld dol.,
Niemcy – 19,2 mln ton o wartości 9,3 mld dol.,
Białoruś – 14,9 mln ton o wartości 6,4 mld dol.,
Korea Południowa -13,5 mln ton o wartości 6 mld dol.,
Polska – 11,2 mln ton o wartości 5,4 mld dol.,
Włochy – 8,9 mln ton o wartości 4,2 mld dol.,
USA – 7,4 mln ton o wartości 3,7 mld dol., Finlandia –6,3 mln ton o wartości 3 mld dol.,
Słowacja – 5,3 mln ton o wartości 2,5 mld dol.

0

@Kusco15 Ich ostatnie publikacje to cytat "zdmuchną Rosję". Jak na razie widać, że są tyle warci ile reszta świata ze swoimi działaniami i sankcjami.

6

Wszyscy zachwycają się Kante ale on takie pilki traci lub odpuszcza że za każdym razem akcja bramkową z tego wychodzi.

0

Miny niemiaszków bezcenne:)

0

Tiago Silva to przy tej bramce poszedł spać.

4

Niech Realek walczy i biega, siły na La Ligę im nie są potrzebne :D

0

Sorry nie ogarnąłem tematu w tym roku. W LM bramki wyjazdowe się liczą czy nie?

1

@DaPidejpi
Akurat rzeczy typu tortilla, pepsi i kindery to były cenowo wyższe. Więc to podbija cenę. Popieram to co mówisz o drożyźnie ale w tym wypadku cena mnie nie dziwi.

1

@ZiX Gavi jaki piz...a do okiem :O

2

Lewy to wybitny napastnik ale moim zdaniem nie jest tak uniwersalny jak np. Suarez. A my potrzebujemy właśnie takiego napastnika. Mimo wszystko z pewnością wniósł by wiele do naszej kadry i jeśli finansowo będzie to odpowiednia opcja to jestem na tak. I tak jak mówi Alves, jak już wydawać fortunę to prędzej na Mbappe, który jest o niebo bardziej wybitny i także bardziej uniwersalny od Halaanda.
Podsumowując, nie ma w tej chwili na rynku lepszej opcji niż Ci trzej zawodnicy, więc jeśli nie możemy sobie pozwolić na Mbappe lub zwyczajnie wybrał on Real to Lewy na razie wydaje się odpowiednią opcją.

3

Jak dla mnie MVP to Ter Stegen. Gdyby nie on to Luuk nie miałby po co wchodzić.

0

@Allbi ciężko będzie.....

1

@busquets5 Eintracht skupiał się na obronie ? hmmm...co Tobie uderzyło za mocno? Jestem daleki od jakiejś mega krytyki Auby ale też nie rozgrywa zbyt dobrych zawodów ostatnio.

3

@Bykunn Ty od razu pętla na szyję. Wynajem w miejscowości takiej jak moja to koszt jakieś 1500-1600 złotych za dwupokojowe mieszkanie. Do tego jeszcze opłaty. Obecnie, ze względu na napływ uchodźców te ceny jeszcze wzrosły. Więc kredyt czy najem to jeden ch... przy tym jak ceny rosną i jak nasz rząd bawi się finansami. Gość ma rację. Każdego kto ma w miarę normalne dochody w pewnym momencie powinno być stać na mieszkanie, choćby małe. Ale przy obecnej polityce nawet część tych co do niedawna było stać na kredyt, teraz już niekoniecznie mogą sobie na to pozwolić. No bo sory, ale jeśli polityka rządu ( bo nie oszukujmy się to właśnie oni doprowadzili do takiego skoku inflacji ) doprowadza do wzrostu kosztów kredytu o nawet 60% to nie można już winić kredytobiorcy, że o tym nie pomyślał. Bo wierz mi, nikt by w tym kraju nie wziął kredytu. Dla porównania UK niedawno podnosiła stopy procentowe z 0,25 do uwaga.... 0.50 bo mają inflacje najwyższą od 30 lat. Ale oni tak mogą bo mają silną gospodarkę, a nie taką, którą kupuje się wybory.

0

@MrCental kwota wolna od podatku to ściema. Płacisz więcej składek zdrowotnych więc ta kwota wolna od podatku defakto nie istnieje w tej formie w której jest przedstawiana.

2

Ciekawe kiedy wejdzie program Czad+ i dopłaty na węgiel...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?