0

@wpwelement Przejechałem ostatnie 6 godzin La Rambli i nie było. Zresztą dzisiaj akurat prawie cały dzień śledzę w wszystko tutaj. Wybacz ale coś się nie klei bo choćby posty o Torro są ewidentnie powielane, nawet mimo tego, że jest info na głównej. Na początku pomyślałem, że to jakiś groźny link ale nie.
Okrajacie treści związane z Ukrainą?

0

@wpwelement hmmm powtarzających się postów pojawia się mnóstwo, jak np. posty o Torre. Takie nie zostały usunięte. A ja akurat ten widziałem pierwszy raz...
Jest jakiś inny powód?

0

@Moderacja Dlaczego zniknął post z komunikatem od hakerów "coś tam 303" i wysyłaniem smsów do ruskich? To był jakiś niebezpieczny link czy coś?

0

@takisobiektos No właśnie te dwa banki chcę bo to największe banki. Do tego jeden z nich to największy pożyczkodawca w Rosji. One są kluczowe!

0

@vangoor I co z tego? Na Ukrainie giną ludzie! Co z tego że gaz i ropa? Jakie to ma znaczenie w obliczu tego co się dzieje? ŻADNE.

2

Zgadzam się z Zełenskim...nie można milczeć. Potrzebna większą presja na UE i NATO. Dwa największe banki wciąż w SWIFT? Kpina i hańba !!!!!

1

Atak na elektrownię atomowe to już powinien być znak, że trzeba nie tylko działać sankcjami. Ruscy zrobią drugi Czarnobyl i tak samo będą sobie z tym radzić jak ostatnio...a ludzie będą umierać.

1

@koksik2700 no takich ludzi jak Kapela to trzeba ignorować po prostu

1

@Foton Głowic nie, Rosja nie chce wojny nuklearnej. To by nie miało sensu. Ale USA powinno sobie otwierać powoli drogę do wejścia wojskowego a przynajmniej lotnictwem na Ukrainę. A oni nic nie robią. A przecież mieli być gwarantem integralności Ukrainy

5

Wiadomo, że Białoruś bierze udział w konflikcie od początku. Tak jak zresztą każdy kraj, który wysyła broń Ukraińcom. Ale jak Białoruś dołączy swoimi wojskami do kacapów to uważam, że USA powinno także rozważyć wejście np. lotnictwem. Dziwne, że USA nie przedstawiła tego w swoich komunikatach jako ewentualny pretekst do dołączenia. Może powstrzymali by zapędy ruskich lub Łukaszenka by się zastanowił.

0

@reloaded Pewnie główni eksporterzy ropy i gazu?

0

@Chaoss Wiem bo je sprzedawałem, a żeby je za tyle wystawić najpierw sprawdzałem po ile średnio chodzą. Moje auto zamiast stracić zyskało. Poza tym samochodu szukałem naprawdę długo...3 miesiące... w trakcie tych kilku miesięcy mieliśmy inflację, złoty słabł, auta sprowadzane potrafiły z tygodnia na tydzień podrożeć o tys. złotych bo np. euro podrożało więc i komisiarz liczył sobie więcej. Niestety tak to wygląda.
Chciałem kupować auto przez kumpla, który sprowadza samochody. Powiedział to samo. I na dokładkę powiedział, że pierwszy raz w życiu sprzedał roczne auto w cenie takiej w jakiej wyszło z salonu.

0

@Momals11 niestety nie wiadomo JAK BĘDZIE. Kupowałem w grudniu auto i wtedy też odradzali. Ale teraz zapłaciłbym 2-4 tysie więcej. Mówimy o aucie używanym za 35k. Nadmienię że jeszcze jakiś rok temu kupiłbym to samo auto jakieś 6-7k taniej.
A moje auto które kupowałem za 37k, poszło za 41k po roku używania:D

0

@Ghotti Smutne że ludzie zamiast na ulicę idą na zakupy...

1

Duda już gadał czy dopiero zacznie?

0

@RichardWinters nie wiem, dlatego pytam.

2

No i prosze...odłączenie od SWIFT bez dwóch największych banków... jak myślicie dlaczego są pominięte?

0

@Peszko07 Niestety w dużym stopniu ma racje. Choć nie całkowicie. Moim zdaniem gdyby zaatakować Rosjan na terytorium Ukrainy to by nie użyli atomówek. No ale to tylko opinia.

2

Burger King nie dokona żadnych zmian w działalności w związku z agresja Rosji. No cóż... w takim razie ja dokonam i więcej tam mnie nie zobaczą.

4

Czy naprawdę musicie wrzucać tu tego Jakowicza czy jak on tam? Czy naprawdę im cos głupsze tym bardziej trzeba to udostępniać? Właśnie dzięki takiemu podejściu to wszystko funkcjonuje. A może lepiej olać i wtedy będzie mniej tego badziewia?

0

@Medium Przede wszystkim sankcje handlowe na najbardziej potrzebne produkty oraz technologie, nie tylko te zaawansowane. A SWIFT trzeba odciąć w całości, a nie tylko niektórym bankom. Poza tym Niemcy rozliczają wszystko w euro, a nie w dolarach i funtach i obchodzą SWIFT.

1

@DaPidejpi
@wpwelement No właśnie. Niby nie macie wpływu na działanie reklam ale prosicie by zgłaszać. To chyba jednak macie wpływ nie?

1

Po pierwszych kilku dniach kiedy sankcje ruszyły w miarę szybko, teraz widać spowolnienie. Na co oni czekają? Przecież nie widać żadnej reakcji ze strony Rosji. Idą na Kijów i do tego coraz mocniej strzelają. A nasze reakcje coraz wolniejsze i coraz bardziej miękkie. Ich trzeba sankcjami znokautować, a nie... jeden cios zadany i teraz prawie nic...

0

Uważam, że skoro nałożyliśmy już takie sankcje, gospodarcze i wizerunkowe to powinniśmy tak naprawdę pójść na całość. Całkowicie ich odciąć, od wszystkiego co się da. Widać, że na ten moment nic na nich nie działa. A ostatecznie postawić warunek wycofania się z Ukrainy pod groźbą zamknięcia przestrzeni powietrznej na terytorium Ukrainy i wpuszczenia NATO w tę przestrzeń.
W przeciwnym wypadku zostawiamy Ukrainę na pożarcie.

0

@Kamyk37 Walczył tak jak on. Nigdy bym się nie poddał. Na koniec opatuliłbym się materiałami wybuchowymi i zabrał ze sobą ilu się tylko da.

0

@barcelonaLM pytanie czy nadaje się do użycia.

30

W ukraińskiej TV pokazują znacznie więcej niż w Polsce. W Polsce przekaz jest uszczuplany, by nie siać paniki. Chodzi oczywiście o drastyczne sceny z bombardowań czy ostrzału.
Do tego te wszystkie newsy o poddających się ruskich. Moim zdaniem rosjanie, i tak samo my, jesteśmy karmieni pewnego rodzaju propagandą.
U nas podtrzymuje się nadzieję, buduje bohaterskie postawy Ukraińców itd. Widać jednak, że to nagromadzenie wojsk prowadzi do jednego. Tam będzie masakra... Moim zdaniem nie ma szans by utrzymali główne miasta i w ogóle Ukrainę. Chciałbym by było inaczej ale wydaje mi się, że bez pomocy zbrojnej innych Państw nie mają szans.


3

Oświadczenie FIS SKAN-DA-LI-CZNE!!!
Ze względu na bezpieczeństwo zawodników? Ze względu na inwazję Rosji na Ukrainę i popełniane tam zbrodnie. Tak to powinno brzmieć!

2

@kkbarca Niestety jest jak piszesz. A jeszcze lepsze jest to, że Białoruś bierze udział w tej wojnie jako sojusznik ale za to Ukraina nie może włączyć sojuszników.

0

@Hosh Niestety wiem. Ale człowiek to by chciał by dostali za swoje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?