2

@Janiama Kiedy zrozumiesz (cie) że nam potrzeba także piłkarzy, którzy wyjdą na Mallorke i dadzą radę. Puig potrafi grać też do przodu ale wczoraj sporo piłek rozrzucał na boki i rozciągał grę. Mnie to jakoś nie dziwiło. On ma swoje mankamenty ale żeby je zniwelować musi więcej grać. Uważam, że to też potrzebny gracz. Tym bardziej że nie możemy sobie pozwolić by mieć ławkę wypchaną piłkarzami, z których każdy nadaje się do gry w pierwszej 11.

85

Zawsze narzekaliśmy, że nie ma kim wyjąść na boisko jak nie ma podstawowych piłkarzy. Zawsze narzekaliśmy na najemników. Teraz kiedy klub jest w fatalnej sytuacji Ci młodzi zostawiają serce na boisku i ratują ten klub przed 10 miejscem w tabeli. Jak można tak narzekać?? To był mega trudny mecz ze względu chyba na wszystko, kontuzje, nowy rok, mecz wyjazdowy itd. Nie mówię, że należy skakać z radości ale ja się po prostu cieszę z tego zwycięstwa bo jeszcze niedawno byśmy tego pewnie nie zremisowali.

1

@GuerillaAthletic To nic nadzwyczajnego że nie ochrzciłeś córki. To tylko religijny obrządek, który nic nie zmienia jeśli nie wierzysz.

0

@LaRoja Trybuny a przed końcem kontraktu wymęczyć by pozrywał wszystkie mięśnie i niech go leczą w kolejnym szpitalu który podpisze z nim kontrakt.

0

@Witekk10 załapałem ale nigdy nie wiadomo czy to nie jakaś ukryta forma pisiora.
Zreszta on też nie załapał mojej pierwszej odpowiedzi.

0

@KarwanLaMasia 250 za sztukę czy za komplet?

0

Które Xenony D1S byście polecili? Ceny są od 60zł do 600zł za sztukę. Pierwszy raz będę zmieniał więc dobrze wybrać coś co przede wszystkim mocno świeci, a nie mam pewności w jaki sposób cena przekłada się na jakość.

0

@ściah To jeszcze policz ile Ci zabrali byś mógł z powrotem dostać tę resztę w postaci 24k.

0

@ściah Tu się nie ma co zastanawiać:)

2

Fajerwerki to taki bezsens jakich mało. Uważałem tak za dzieciaka i teraz też. Kolejny komercyjny i konsumpcyjny chłam wciskany ludziom. Podobnie jak zwyczaj obrączek do ślubu choć ślub to zupełnie inna kwestia.

0

Czekaliśmy 4 lata na Dembele a on po tym wszystkim robi nam taki cyrk. Nie powinniśmy ufać dwa razy. Ja bym się go pozbył.

0

@Momals11 ktoś w ogóle zwaraca uwage na coś poza biustem Antonelli?:)))
BTW ciekawe czy ten termos na herbatkę to lokowanie produktu:)

2

Wincyj reklam!!!

1

Wrzucilibyście coś o polityce lub COVID a nie jakieś tam życzenia:)

0

@Striker to wiadomo:) jednak to co nas otacza też się zmieniło.

2

Obecne święta to jedno wielkie świąteczne gówno. Smacznego. A dla tych którzy się temu jeszcze nie poddali wesołych świąt!

0

@zodiak_10 tęgi łeb. Będzie ładnie rowy kopał jak skończy karierę

2

Trochę lipa...10v11 i nie możemy nawet piłki w pole karne wrzucić

4

To już bym wolał dać Albie w ryj niż go tylko piłką rzucić...

0

Przydałby się Messi...taki z 2015

1

Bardzo dobrze...brama do szatni. Do tego drugi mecz i druga bramka z różnego. To jeszcze brameczka z dystansu i 3 pkt to Barcelony:)

1

Pikuś to pięknie tej piłce zszedl z drogi...

2

Co ćpie ten Lupetegi że tak skacze przy linii?

0

Dembele to na razie pokazuje dlaczego lepiej było by jednak nie przedłużać kontraktu.

1

@Mario96w Ja bym odśnieżał dopiero jak wszystko już spadnie. Raz a porządnie :)
A tak na serio to podpatrzyłem jak to w UK robią... u nich nie pada śnieg więc jak w Londynie spadło 3 cm śniegu i lotniska zamykano to swoje wejścia do domu zlewali gorącą wodą :D To dopiero działało :D

0

@koziar tylko dodam, że napisałem "ZE WZGLĘDU NA TO CO MÓWIŁ KUBA słuchało się tego bardzo dobrze". Więc nie wiem skąd Twój wniosek... :)

0

Ponieważ uważam Stanowskiego za niezbyt wysokich lotów gościa, nie oglądam hejtparku. Jednak obejrzałem (w końcu) wywiad z Wojewódzkim i cóż....Kuba jak zwykle super i trochę szkoda, że miał naprzeciw siebie gościa o kilka poziomów niżej. Choć było to ciekawe, zobaczyć jak może wyglądać taki wywiad z nieco innej strony, czyli Kuby, który odpowiada na pytania. Widać od razu jak to wszystko może być inne jeśli program prowadzi osoba zupełnie nie dysponująca umiejętnościami do tego typu rzeczy. I ostatecznie, ze względu na to co Kuba mówił słuchało się tego bardzo dobrze.

1

@7black4 Tylko powiedzmy sobie wprost. W UK dzieci w szkołach testowane są dwa razy w tygodniu. Ludzie są testowani po prostu MASOWO ZA DARMO. Dlatego mają takie wyniki. Nie wiem jak wygląda to w innych krajach ale w Polsce się nie testuje by ludzie nie lądowali na kwarantannie albo po to by nie wydawać 5 stów na test.

0

Ciekawe czy Duduś-Maliniak zestaw się przed Kaczyńskim czy przed USA...

0

W UK dzisiaj rekord i 78 tys. zakażeń, a umiera jakieś 170 osób. Przy czym tam jest więcej zaszczepionych i robi się znacznie więcej testów. Ciekawe jakby to było jakby u nas testowali tak jak tam...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?