16

No jak pech to pech. Nic ostatnio Barcelonie nie jest po drodze, jak nie kontuzje, to problemy wizerunkowe. Jak nie to, to problemy finansowe, a teraz jeszcze świeży transfer, który był nam mega potrzebny i taki świetny piłkarz musi kończyć karierę bo akurat teraz wysiadło mu serducho.
No nic, trzeba czekać aż karty losu się dla nas odwrócą bo na razie idzie to wszystko jak po gruzie. A Aguero trzeba życzyć wszystkiego najlepszego i całe szczęście, że kończy się to tak, jak się kończy, a nie reanimacją na płycie boiska czy czymś gorszym.

0

@czytajzezrozumieniem
A naszych pomocników nie widać, poza Busim. A Mbappe?xd

2

Ja pierdziele....czy teraz każdy pseudo dziennikarz będzie publikował posty typu
"Riaola spróbował makaronu Laporty i mu smakowało" ??? To już jest śmieszne...

0

Kasa wygrała...znowu niestety.

0

@maroon mam ale nie będę przekładać.

0

Szukam dobrego rozwiązania cenowego. Może ktoś z was przerabiał temat.
Lepiej kupić opony zimowe 18 cali czy jednak mniejsze i tańsze 17stki i do tego stalowe felgi?

3

@elitive zajebista akcja. Będę dokarmiał i jeszcze porozsyłam.

4

Serce krwawi ale cóż... kibicuję już temu klubowi wiele lat i przeżywałem też ciężkie czasy. Mam nadzieję, że wrócimy na zwycięską ścieżkę.

0

@Medium myślę, że dlatego że osoba która się zaszczepiła starała się w ten sposób zabezpieczyć przed tą chorobą. Osoba, która się nie szczepi bo spisek itd. jednak znacznie zwiększa swoje szanse na ostry przebieg. Tym samym podejmuje świadomą decyzję i podejmuje ryzyko.
Nie wiem. Po prostu rozważam, bez konieczności przyznania mi racji lub konkretnego wniosku.

0

Co myślicie o obowiązku szczepienia? Ja sam już jestem po 3 dawce ale chyba nie szedł bym w obowiązek szczepień.
Niektórzy argumentują ten obowiązek tym, że chorzy na COVID zajmują łóżka w szpitalu. A gdyby tak po prostu odstąpić od nadawania priorytetu leczenia ludzi bez szczepienia? Po prostu, nie szczepiąc się będą musieli się liczyć z tym, że to właśnie oni nie dostaną łóżka w szpitalu. A nie, tak jak teraz, choćby osoby chore na raka...

0

@Foton Ja bym się nie zdziwił gdyby Biden usiadł i zapomniał o czym ma z nim rozmawiać:)

0

Jak pomyślę, że dzisiaj musimy liczyć na Dembele, który cały czas jedzie na tym, że ma potencjał gdy nie jest kontuzjowany, i który tylko czeka by rozpocząć negocjacje i z innym klubem to zastanawiam się czy dzisiaj włączyć mecz...
Mimo wszystko wierzę. Bo tego teraz tym chłopakom brakuje.

0

@Colon ten to miał tę lewą nogę

1

@VamosGirl Płatny moim zdaniem McAfee

0

@verdant tylko ile to potrwa? Za chwilę wszyscy zapomną i beda się jarać turniejami w Chinach. Smutna rzeczywistość.

15

@Janiama Potrzeba wzbudzenia współczucia to też kwestia ego. Ale takiego ego, które nie ma spełnionych potrzeb. Więc akurat tu nie trafiłeś z argumentacją. Nawet jeśli robisz to podświadomie, to wciąż jest to samo.

2

@MesQueUnClub_87 bo grał w starszakach Legii. W polskiej lidze, którą bym ludziom puszczał jako tortury.

0

@eckov Jeśli by Narazio wróci do gry, do tego Fati i Abde to czemu nie. Tak, wiem że gość robi różnicę. Mimo wszystko potraktowałbym go tak jak on nasz klub.

1

Jeśli Dembele nie podpisze kontraktu to za granie na zwłokę i udawanie posadziłbym go na trybuny do ostatniej minuty trwania umowy.

6

@Songo91 Przestańcie cytować tego Romero bo ten gość wymyśla te newsy w wordpadzie. Nic chyba nie jest rzetelnym info od tego gościa. Chyba tylko czasami trafi czasowo z czymś co wymyślił.

2

Nie chodzi o to by się wymądrzać po czasie ale co roku łudziliśmy się Dembele, a ja podskórnie gdzieś czułem/wiedziałem, że gość przesiedzi kolejne lata w szpitalu i jeszcze na koniec zrobi nas w jajo.
Pociesza mnie to, że większość jednak się potem przekonuje, że odejście z Barcelony to był błąd. W przypadku Dembele myślę, że będzie podobnie. Niech zwalnia budżet płacowy i nara. Dołączy do archiwum pomyłek Bartomeu, a przy okazji jeszcze jeden bezsensowny i niezbyt rozgarnięty zawodnik opuści szatnię.

4

Myślę, że Messi to by dzieciaków nie brał gdyby nie to że wygrał.

5

Wczoraj po jednym z pudeł Depaya już standardowo opadły mi ręce i miałem po prostu odruch rezygnacji. Zaraz potem pojawił się na ekranie Xavi, który robił coś zupełnie odwrotnego. Klaskał i krzyczał coś w stylu "Come on boys!" zachęcając ich do dalszej walki i niepoddawania się.
I chyba właśnie tego tej drużynie brakuje. Takiej wiary, nie tylko od trenera ale chyba także ze strony kibiców. Po wielu latach sukcesów przechodzimy przez bardzo trudny okres. I przyzwyczajeni do sukcesu szybko tracimy wiarę w tę drużynę. Uważam, że choćby dlatego, że Xavi to dostrzegł, to właśnie on ma większe szanse na sukces niż inni trenerzy, którzy ostatnio trenowali Barcę.

0

@GuerillaAthletic To możliwe że mieliście kiepskie wózki. Osobiscie nie zajmowałem się transportem ale widziałem jak dwóch gości w asyście trzeciego takim wózkiem transportują po schodach fortepian. Czyli waga od 300kg do tony:)
Wiem, że da się tak wnieść pianino ale nawet mimo siły i treningu Twój kręgosłup dostanie takie lanie że na starość będziesz żałował. Bo to jednak trochę inna sytuacja niż na siłce.

1

@GuerillaAthletic sa specjalne wózki do transportu po schodach. Jak pianina mają stalową ramę to współczuję waszym kręgosłupom na starość.
Ale podejrzewam że i tak pojedziecie we dwóch więc polecam zdjąć części obudowy, które są demontowane i wyjąć mechanizm. Jest kilkadziesiąt kilo mniej:)

0

Halo halo mechanicy!
Zastanawiam się nad kupnem Forda Mondeo 2013, 2.0 w dieslu i automatem. Macie jakieś opinie?

0

@Lola120 Suplementacja w postaci zdrowego odżywiania.

0

@LS A to wiem, że nie mam obowiązku:) Ale stronę obowiązują pewne regulacje. I to akurat roszczeniowość nie jest. Bo nie domagam się niczego ekstra lub ponad siły twórców strony.
A to, że nie chcę instalować adblocka nie wynika z lenistwa tylko akurat ze świadomości, że oni na tych reklamach zarabiają. I tutaj raczej wychodzi Twoje cwaniactwo. Niech mi wyświetlają reklamy ale takie, które nie utrudniają korzystania ze strony.

0

@LS A dlaczego na priv? Niech ludzie wiedzą. Pewnie nie wszyscy wiedzieli, że stosowanie tych reklam jest prawnie uregulowane.
Nie mam obowiazku stosowania adblocka i nie musiałbym go instalować gdyby nie takie reklamy, które mają też mechanizmy omijania adblocka.
A co do ostatniego argumentu...jak mnie coś denerwuje na ulicy, a narusza przepisy prawa to mam przestać wychodzić z domu??? Eee chyba nie.

0

@masq Aż tak to nie:))) ale mogą nakazać zaprzestanie stosowania takich reklam a w przypadku zwłoki są kary i to już nawet pokaźne. A przy naruszeniu prawa do uczciwej konkurencji co ewidentnie ma tu miejsce są zarządzane grzywny na cele charytatywne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?