prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mr8lack Ok. nie jesteśmy jedyni którzy mają kontuzjowanych. Która z topowych Hiszpańskich drużyn nie ma obecnie ataku? Ano tylko my. kto jeszcze ma tyle kontuzji? Dopiero teraz RM ma lekki szpital i faktycznie grają padakę i ostatnio zremisowali.
U nas sam Depay...to jego pierwszy sezon i ma ciągnąć drużynę...w zasadzie ciągnie. De Jong nie powinien grać już nie wspominając, że nie powinno go być w tym klubie, a gra w podstawie bo musi. Niestety to nie jest dobry piłkarz. Już nawet Brejtłajt był by lepszy.
Fati wraca i nie ma Dembele.
Cou po kontuzji i dopiero wraca już nie wspominając o tym, że jeszcze do niedawna już był okrzyknięty największym niewypałem w historii klubu. Ale teraz nagle za dotknięciem magicznej różdżki ma grać jak marzenie...
Tu wiele nie da się zrobić...wystarczy, że przeciwnik zablokuje Depaya i nie mamy czym grać w ataku. Może powrót Fatiego nieco nas ożywi.
0
@blodziakk Ale to jednak była taktyka. I by przy tak zablokowanej Granadzie, przy takich brakach kadrowych i przy tym, że dla choćby De Jonga był to pierwszy mecz to chyba nie było innej możliwości?
Poza tym w jaki sposób było widać, że nie wiedzą co mają robić. Wybacz zupełnie nie znam się na taktyce. Może powiesz mi co takiego zauważyłeś, co świadczy o tym, że twierdzisz że nie wiedzieli co mają robić?
Jak Twoim zdaniem powinna wyglądać taktyka w takim razie?
0
@Mr8lack yyyy a no tak, że Cou wraca po długiej kontuzji i nie przypominam sobie by w poprzednich sezonach pokazał, że potrafi grać tiki takę. Depay = pierwszy sezon w drużynie...aklimatyzacja? Dembele kontuzja...przecież nie gra i też będzie powoli wchodził do zespołu, Balde prawie nie gra, Dest może umie ale osobiście nie widziałem, Fati...chłopie on wczoraj dopiero rozegrał 15 minut po długiej kontuzji.
Ale tak poza tym, przecież to była wypowiedź do konkretnej sytuacji meczowej i gry Pique jako napastnikiem....
0
@Mr8lack No i prawidłowo, że tak powiedział. To dziennikarze przekręcili znaczenie słów Koemana. Każdy z tych zawodników gra o zwycięstwo. I grają tak w każdym meczu. Koeman też podkreśla, że drużyna ma walczyć. To o czym mówi to oczekiwania i realistyczne podejście do tego jaką ma na ten moment kadrę i możliwości. Przecież jakby powiedział, że oczekuje, że zawodnicy wygraja LM i La Ligę to podejrzewam, że ludzie ze śmiechu schodzili by z tego świata.
1
@arasz1819 Bo jak masz rację to już nikt Ci nie odpisze. Najważniejsze są zielone za bicie piany :D
0
@Bogan
Umówmy się. Pjanic to nietrafiony transfer. Umtiti to cień zawodnika sprzed kontuzji i gdyby nie jego upór to zwyczajnie by było by go juz dawno w klubie. Puiga też by nie było gdyby nie jego upór i w zasadzie to nie gra. Wchodzi na ogony poza wczorajszym meczem gdzie wszedł także dlatego, że nie ma na ławce nikogo innego. Eric Garcia to wychowanek, który dodatkowo grał u Guardioli więc jest po prostu z marszu gotowy do gry w pierwszym zespole ale poniekąd masz rację. Roberto ? W końcu ktoś jednoznacznie przyznał, że Roberto nie jest obrońcą i nie powinien tam grać a Dest właśnie po to został sprowadzony by grać. Zresztą to nie jego pierwszy sezon.
Natomiast argument Langleta i Pedriego jak najbardziej do mnie trafia i tu przyznaję rację.
1
@blodziakk
A czy mógłbyś mi wyjaśnić zatem jaka powinna być ta taktyka? I może podpowiesz mi KONKRETNIE w jakich momentach widzisz brak tej taktyki?
0
@Mr8lack Ale on na nich nie narzeka. To co piszesz to wnioski z wypowiedzi wyjętej z kontekstu. Przecież niemal na każdej konferencji docenia wkład piłkarzy. Przecież nie może powiedzieć takiemu Nico, Gaviemu czy Puigowi, że są najlepsi na świecie bo oni sami dobrze wiedzą, że nie są. On mówi o tym jakiego typu piłkarzy mu brakuje. A to, że nie ma skrzydłowych czy piłkarzy grających dobrze 1 na 1 nie jest narzekaniem w sensie takim, że grają słabo czy zawalają mecz. De Jong doskonale wiedział, że przyszedł grać mecze z ławy...a co robi? Gra w podstawie...dlaczego? Bo Koeman nie ma napastników... I to nie jest narzekanie tylko przyznanie tego jaka jest sytuacja. Wie o tym De Jong i Koeman ale kibice czują się dołowani... :D
@tbas
Naprawdę będzie brał poprzedni sezon pod uwagę? Sezon z takimi zawirowaniami? Czasami trzeba zluzować gumę. Biorąc pod uwagę poprzedni sezon Koeman moim zdaniem zasługiwał na szansę. Tym bardziej w obliczu tylu zmian. Na tym stanowisku potrzeba nam stabilizacji i zaufania. Inaczej możemy wracać do czasów Gasparta.
0
Najbardziej w tej całej krytyce Koemana stworzonej przez media i osoby które najchętniej zwolniły by każdego trenera po kilku gorszych meczach, bawi mnie to, że nie potrafią obalić argumentu, że Koeman gra młodzieżą :D
Ale nikt nie wspomniał o tym, że on zwyczajnie nie ma wyjścia i musi korzystać z młodzieży. No bo kogo wystawi zamiast Gaviego, Nico czy Pucza?
Ale ślepa krytyka jest tak silna, że nawet tego nie dostrzegają. Ale tak, tak... Koeman out...bo tak :)
1
@dorkizos Na La Rambli nie ma kibiców tylko są fani... wspierają drużynę jak wygrywa...
0
Widzę że redakcja też doi temat zmiany trenera do usranej....
0
@KidusFCB Tajlandię lub generalnie Afrykę:)
0
@arasz1819 VIllareal ma gorszą kardę, a są bardziej zorganizowani. jak to możliwe ? :)
1
@AmigoBlancos Dobry psychol:)
0
@baartekk97 akurat nie ale widzę za to że Ty z doświadczenia dużo o tym wiesz.
0
@arasz1819 Gdybym przesadzał to bym był ogrodnikiem ;)
0
@Dani13 Ale sezon nie zaczął się 14 miesięcy temu.
@Kettger Ja nie mówię, że tak nigdzie nie jest. Ale czy to jest normalne? Nie raczej nie. Akurat pracowałem w takich miejscach gdzie ten czas się dostaje. I w przypadku Koemana to on ten czas od zarządu dostaje. Tym bardziej nie rozumiem tego ciągłego biadolenia. Jakby to coś miało zmienić...
2
Ja naprawdę rozumiem frustrację. Ale porównywanie Barcelony do innych drużyn z ligi które mają słabe kadry, a są dobrze zorganizowane to już po prostu szczyt hipokryzji! Przede wszystkim dlatego, że tym drużynom nie stawia się podobnych wymagań jak w Barcelonie. I tu nie chodzi tylko o wynik ale także o wymaganie gry w określonym stylu i nawet przegrywania z klasą. Podczas gdy dobra organizacja słabszych ekip polega w znacznej mierze na tym, że przez 25% (z 30 czy czasem 40%) czasu przy piłce potrafią spędzić parkując autobus przed polem karnym. Już nie wspomnę o wymaganiach dotyczących LM. RM też potrafi grać padakę przez większość meczu choć w tym roku wyjątkowo potrafią odwrócić losy spotkania. Ale nie zapominajmy, że drużyna nie przechodzi obecnie jakieś głębszej przebudowy poza zmianą trenera.
No ale nic. Niektórzy i tak będą narzekać sprzedawać wszystkich i kupować wszystkich. Chciałbym by każdy z Was doświadczył tego na własnej skórze. Np. abyście przyszli do nowej roboty, szczególnie wymagającej pracy w zespole. I aby wymagania Wam stawiane były jak najwyższe od przekroczenia progu pracy. Bez możliwości zapoznania się z tym jak wszystko działa i funkcjonuje. A potem po 3-4 tygodniach niech wszyscy naokoło gadają, że robicie wszystko źle, a najlepiej to Was już wymienić.
3
No i pięknie... prasa tylko podgrzewa atmosferę, nie pomaga drużynie. Plotki i ploteczki. A kibice zamiast wspierać oczekują, że młoda niedoświadczona drużyna będzie od razu grać jak równy z równym z każdym.
Bardzo dobrze, że wydał takie oświadczenie i niech się teraz wszyscy rozkapryszeni sukcesami kibice gotują :D
0
@Kajman10 to nie on płacze tylko Wy i prasa. On tylko tłumaczy idiotom dlaczego drużyna gra jak gra.
0
@AlwaysBlaugrana ale on nie powiedział że ma słabą kadrę. Tylko mówi o profilu zawodników jakich ma albo jakich nie ma. Ma braki kadrowe i to że wstawisz tam młodego zawodnika nie zmieni tego braku.
0
@Jakchcesz a może chodzi zwyczajnie o Fatiego czy Dembele?
1
@Momals11 tam nikt nie oczekiwałby że wygra każdy mecz 5-0 jak w Barcelonie.
1
Naprawdę dziwię się. Trener mówi prawdę, nie owija w bawełnę, a tu hejt. Przecież mówi, że zaangazowanie kadry jest dobre. A to, że powie że Coutinho umie przedryblować trzech piłkarzy nie sprawi, że tak będzie. Brakuje nam piłkarzy którzy potrafią grać 1-1 i szybkich skrzydłowych oraz napastników. A padają głupie pytania dlaczego Pique grał na 9tce. A co? Miał klepać do okoła pola karnego i wrzucać na Coutinho i Demira? Dlatego powiedział to co powiedział. Ma taką kadrę na ten moment, że nic innego nie dało się zrobić. Ale niektórzy chyba by chcieli by zaklinał rzeczywistość, że gówno pachnie fiołkami...a potem wszyscy by się dziwili że jednak nie. No ludzie....
0
Nie mogliśmy wygrać tego meczu....Brejtłajt kontuzjowany przecież.
0
Wincyj narzekania... WINCYJ!
2
Jprdl ile tu narzekania. Nic dziwnego że piłka w Polsce leży i kwiczy. Z takimi kibicami też by mi się nie chciało.
2
@KrzysiekM powodzenia i pamiętaj by w drugim dniu ślubu zapisać się do POM...Pomoc Ofiarom Małżeństw:)
0
Jakiś ziomek pisał że czeka na gola RM w 89. Gościu czy Ty normalny jesteś?:) Szybko pisz numery w totka!
1
@norbi77 Zaraz Ci ktoś napisze, że 5 ligowiec potrafił oddać celny strzał w meczu z Bayernem, a my tego nie zrobiliśmy i taka to dyskusja. Ludzie nadal żyją czasami Messiego, Pepa i Enrique... gdzie po tym wszystkim zostały tylko strzępy zespołu który mimo wielkości potrafił tez dostać łomot jak wynika z tego co napisałeś.