prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PEDRIII Przemilczałbym wierzących gdyby nie wpieprzali się z butami w moje życie i nie próbowali narzucać mi swojego światopoglądu. A niestety parcie na narzucenie innym ludziom wszystkiego co "boskie" odbywa się codziennie.
0
@Bobo25 a kojarzysz co ma w miarę podobny zasięg do play?
0
Wybierał ktoś z Was w ostatnim czasie ofertę abonamentu telefonicznego bez telefonu? Co teraz najlepiej wypada?
24
Wcale presja na nim nie wzrośnie...wcale. A nawet jeśli to przecież do tej pory świetnie sobie z nią radził:)
0
Ciekawe kiedy Hochland odejdzie z BVB. Pucharów mu nie mogą zapewnić, a kasa im się pewnie przyda:)
0
@LuisSalvano Hmmm nie wiem czy to jest coś czego pragną. Raczej coś co zadeklarowałeś. Tych ponagleń oczywiście też nie kumam, natomiast niczego innego bym się tu nie spodziewał.
0
@LuisSalvano Ale Ty się dziwisz? W kraju, w którym chyba nikt już nie robi tego co deklaruje, Ty na forum pełnym trolli coś deklarujesz? To tak jakbyś włożył rękę do wrzątku i dziwił się, że parzy. Ciesz si, że nie odliczają Ci sekund.
0
@Kapitan hawk Ale on chyba sam zapowiedział to co zapowiedział. Dla mnie nic dziwnego, że ludzie chcą wykazać hipokryzję.
3
Ja pierdzielę... Brejtłajt to nasz podstawowy napadzior. Dokąd zmierzasz Barcelono?
4
@Don-Corleone
Chopie, przestań ćpieć.
10
@Pilka_jest_okragla
Jprdl i ten Brejtwajt...jaka to jest masakra. A mieliśmy MSN.
4
Messi tym podpisem pod kontraktem daje Tebasowo dwa lata na zmianę nastawienia. A jak przegnie to jeszcze o rok przedłuży. Wywierania presji ... ciąg dalszy.
11
Niektórzy chcieliby, by Messi płakał na tej prezentacji... Przecież to jest trochę niedorzeczne.
Facet ryczał jak bóbr na konferencji w Barcelonie, a potem się pozbierał i idzie dalej. Zawsze wszyscy podkreślali siłę jego mentalności. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić by Messi nagle się teraz załamał tym bardziej, że dla niego to naprawdę nie jest koniec świata, a wręcz szansa na nowe doświadczenie.
Każdy normalny człowiek w sytuacji bez wyjścia zacznie się skupiać na tym, co dobrego może wyciągnąć z takiej sytuacji. I moim zdaniem to robi Messi.
A jego uśmiechy itd.? Przecież m.in. za to dostaje grubą kasę, to marketing i wizerunek. Plus szacunek do fanów klubu, którzy mają go wspierać i których sympatię też w pewnym sensie musi sobie zaskarbić. Nie zrobi tego płacząc za Barceloną na swojej prezentacji.
Mnie też dobija, że będzie grał w PSG. Widok Messiego w tej koszulce wywraca bebechy ale akurat w przypadku Messiego, po tym co zrobił dla Barcy, nigdy nie zarzucił bym mi dwulicowości względem nas czy naszego klubu.
0
@Values Też mi się wydaje to dziwne, tym bardziej, że Laporta wspominał o 2 miesiącach negocjacji. Ale tu pewnie trzeba było szybko działać bo zaraz rozpocznie się sezon. Poza tym wątpię, że szejki stawiali się jakoś bardzo jeśli chodzi o wymagania Messiego.
11
Messi na podpisanie kontraktu weźmie długopis bez tuszu. Do ostatniej chwili presja na Tebasie musi być, ale nie można wszystkiego ryzykować.
3
Możliwe, że z całej tej paczki w PSG wyjdzie dobra drużyna. Są tam w końcu piłkarze o ugruntowanej już pozycji liderów i gwiazd dla których gwiazdorzenie nie będzie miało już większego znaczenia. Gorzej dla tych, których ego przerasta nawet ich talent.
Np. taki Mbappe i Neymar (mimo przyjaźni z Messim) będą musieli zmierzyć się z niepodważalną wyższością Messiego. Już nie będą gwiazdami zespołu bo będzie nią Messi. Ciekawe jak to zniosą.
2
@barcelonaLM przecież chodzi o to że do Paryża przybywa zdobywca 6 ZP a nie że je tam zdobył... Czasami warto odpuścić z hejtem dla hejtu.
3
Chyba nikt z nas nie chciał by poszedł właśnie tam. Czy mam ból tyłka widząc go w tej koszulce??? Tak mam, chyba pierwszy raz w życiu. Bo jak nie. Szkoda...
3
Messi pójdzie do jedynej drużyny, która mogła opłacić jego pensję. Z pewnością bardziej atrakcyjne z punktu widzenia konkurencji było by Premier League i MC Guardioli. Patrzę jednak na to w ten sposób:
- premier league jest bardziej wymagająca fizycznie co w wieku Messiego już może być pewnym argumentem na nie
- czy Chelsea to typ drużyny, której styl pasuje do Messiego? Niekoniecznie.
- MU już od dawna jest bardziej marką związana z marketingiem niż dążeniami do footballowej dominacji
Tak jak nie znoszę PSG to dla niego to była jedyna rozsądną opcja.
- możliwość wygrania LM
- konkurencyjna drużyna napakowana gwiazdami i przyjaciółmi
- mniej wymagająca Liga
- kasa się zgadza
- wciąż blisko do Barcelony - czasowo
- równie piękna stolica miasta
I mimo, że nie chciałbym by PSG wygrało LM i nie będę im kibicował jako drużynie to ciężko nie będzie mi kibicować samemu Messiemu. Chyba, że będzie grał przeciwko Barcy.
58
Aby wywrzeć presję na Trabasie Leo wysłał pusty samolot do Paryża. Teraz na pewno zmięknie.
7
@Kubox najlepsze jest to, że pieszy tak naprawdę nie ma tego pierwszeństwa tylko tak to zostało sprzedane przez media. I teraz każdy Janusz myśli że auto zahamuje z 50km/h do 0km/h na 2 m przed przejściem.
Poza tym wymaga się jedynie od kierowców, nigdy nie widziałem by pieszy otrzymał mandat za niestosowanie się do obowiązujących przepisów.
5
Wiem, że to tylko sport/piłka ale odejście Messiego wywołało u mnie poczucie pustki, tego że już nic nie będzie tak samo. W pewnym sensie podobnie jak po trudnym rozstaniu w życiu prywatnym. W końcu miałem okazję oglądać całą jego karierę, mimo wszystko jest to dość dziwne uczucie w tym kontekście.
0
Słyszałem że Umtiti wygwizdany dzisiaj przy prezentacji....komuś jeszcze się oberwało? Alba, Griezmann?
6
Kiedy zobaczyłem, że Messi już na wejściu i przy brawach ryczy to serce mi pękło.
Ciężko uwierzyć, że nie dało się już zrobić zupełnie nic. Pozostaje tylko żal, że właśnie w taki sposób musi odejść największy zawodnik tego klubu.
Nie pozostaje nic więcej jak dziękować mu za to co zrobił dla Barcy i ile emocji nam dostarczył. Jako kibic długo się jeszcze będę po dzisiejszym dniu zbierał. Tak jak Messi, nie byłem zupełnie na to gotowy.
1
Miałem okazję oglądać Leo w koszulce Barcy gdy strzelał swoją bramkę nr 500. Mimo Neya na boisku, Alvesa i Iniesty patrzy się na niego jak na jakiegoś kosmitę. To, jak się porusza i jak znajduje się na boisku...niesamowite. Jeśli ktoś nie widział go na żywo to już wie, że ma jeszcze 2/3 lata by go zobaczyć. Nie ważne już, że w PSG...ja na pewno mimo, że nie znoszę tej drużyny to przed zakończeniem jego kariery wybiorę się by ostatni raz zobaczyć w akcji.
Wielka szkoda, że tak wielki klub jak Barcelona został doprowadzony do stanu w którym nie może sobie pozwolić na zatrzymanie największego piłkarza w historii klubu i półki nożnej:( i chyba z tego powodu żal z powodu jego odejścia jest jeszcze większy. Oby to były udane dla niego ostatnie lata kariery.
0
@Coutinho007 tak.
0
Gdybym był na miejscu Messiego grałbym za niemal friko dla Barcy. Dwa lata kariery jeszcze dla siebie przewidział...i spędzi je w zasranym PSG. Może i wygra tam LM ale jakie to już będzie miało znaczenie. Cała jego historia to Barca...PSG to będzie taki ochłap na koniec wybitnej kariery.
0
Zastanawia mnie jedno. Skoro mieli takie ograniczenia finansowe to nie mogli podpisać po prostu kontraktu na dwa lata za mega niską kasę i w ciągu dwóch lat gdy sytuacja się poprawi podpisać kolejny kontrakt tak by kasa Messiemu się zgadzała?
0
Ale to jest masakra. Już sam nie wiem czy bardziej mi smutno że Messi odejdzie czy jestem po prostu wkur... na Bartomeu.
1
W sprawie Messiego to będę czekał na oficjalkę bo ilość gówna jakie teraz będzie się wylewało z dziennikarskiego szamba będzie rosła z każdym dniem bez jego podpisu.