0

@LUPR @Abominacja Ale ja nikogo nie porównuję. Ani drużyn, ani poszczególnych piłkarzy. Mówię jedynie, że osobiście spodziewałem się takiej sytuacji, że wręcz zostaniemy zmiażdżeni. Jak się spojrzy na naszą sytuacje kadrową oraz formę piłkarzy i generalnie moment w jakim jest drużyna, do tego doda się obecny poziom Bayernu, który podejrzewam, że był bardziej zmobilizowany na mecz z Barceloną niż z pięcioligowcem to właśnie tak to sobie wyobrażałem. A już szczególnie gdy zobaczyłem skład na godzinę przed meczem i Roberto na prawej stronie oraz De Jonga w ataku.
Rozumiem, że część osób może być zaskoczona brakiem strzału na bramkę. ok. Ale generalnie uderzam w tę część kibiców, którzy chyba oczekiwali, że nawiążemy walkę z Bayernem. Co innego mieć nadzieję a co innego patrzeć na fakty i zdawać sobie sprawę z tego, że nawet na papierze nie było szans na równą walkę.

0

@Johnnie_Walker tak jak powiedział Pique...jest jak jest. Trzeba oceniać sytuacje po faktach a nie myśleć życzeniowo.

2

@arasz1819 Niektórzy myślą że przyjdzie Guardiola i Alba zacznie biegać 10km więcej i 10km/h szybciej a Roberto stanie się najlepszym PO na świecie...

0

@Johnnie_Walker no i to były nierealne oczekiwania, właśnie o tym piszę. Ja nie spodziewałem się niczego innego jak 3,4 do zera i wcale nie jestem rozczarowany

0

@Abominacja może ta drużyna miała napastników?

1

Czytam te komentarze i jestem ciągle w szoku, że niektórzy oczekiwali czego innego niż porażki. To co mówi Koeman czy Pique to nie wymówki. Takie są fakty i w końcu ktoś ze sztabu o tym mówi. Nie mamy ataku, nie mamy szybkich skrzydłowych, ani bocznych obrońców. Alba to już zaraz dziadek będzie.
Ale jak w końcu ktoś głośno powiedział że przecież Roberto nie jest prawym obrońcą to nagle jest to traktowane jako wymówka. Ludzie...my od odejścia Alvesa nie mamy prawej strony.
L. de Jong miał nagle strzelić 2-3 bramki w pierwszym meczu po tygodniu na Camp Nou? Przecież on był wczoraj gorszy niż Brejtwajt...i tego też nikt się nie spodziewał? Zawodnik który sam przyznał, że przyda się tylko na końcówki meczów gdy trzeba będzie grać piłkę a'la Zidanek.
Macie naprawdę nierealne oczekiwania. Aż już się tego nie da czytać.

0

@barcelonaLM chłopie spójrz na ławkę Chealsea a potem na naszą. Głębia składu i poziom zawodników. O czym Ty w ogóle gadasz?

2

@Chakalaka weizen. Ciemny jakoś dla mnie za ciężki.

3

@Chakalaka Estrella dobra jest w ciepłe dni. Niby sik ale taki sam jak Lech czy Żywiec i inne polskie browary.
A Paulaner już się dzisiaj u mnie chłodzi na meczyk także zdrówko!

2

Nie liczę dzisiaj na wygraną. Niestety Niemiec ma rację. Barca nie jest już tym wzorem którym była kiedyś. Nie tylko pod względem instytucjonalnym ale także sportowym. I mimo, że to brzmi jak jakaś obelga to tak faktycznie jest i ktoś kto tego nie akceptuje chyba wciąż jeszcze żyje sukcesami Guardioli i Enrique.
Nie ma co pompować balonika. Oczywiście będę kibicował i miał nadzieję że uda się ugrać te trzy punkty ale nie zdziwię się gdy dostaniemy 0-4 szczególnie jeśli wyjdziemy składem w obronie jak za "starym dobrych czasów".

0

Ależ ten Medvedev ma backhand

1

@Kapitan hawk pyralgina jak mocno napier....a to dwa tabsy i dasz radę

1

Djoko sam przyznał że to najważniejszy mecz w jego karierze. Wygląda jakby chłop narzucił sobie zbyt duże ciśnienie. Już się gotuje a to dopiero początek drugiego seta.

0

@FC1899Barca gazety piszą o winie Szczęsnego ale czy ktoś napisał że to nie był łatwy strzał? Nie. Czy ktoś napisał że obrońcy na prawej stronie dali dupy ? Nie. Czy ktoś napisał, że obrońcy dali ciała bo pozwolili na oddanie tego strzału albo że zawodnik Juve nie dobiegł do dobitki pierwszy? Nie.
Napisali że Szczęsny wybił pilke wprost pod nogi rywala.
Nie mówię że jest bez winy. Bo miał piłkę w rękawicach ale to nie była tylko jego wina.

0

@Dojaar No wiem. Właśnie w tym kontekście to napisałem.

5

@AmigoBlancos Myślę, że bardziej chodzi o to, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. To teraz inna drużyna, inny jest też zawodnik. Jest to debiut w nieco innym sensie. Ja to rozumiem. Przechodziłem kilka razy przez podobną sytuację gdzie odchodziłem, a następnie wracałem w to samo miejsce po latach. Mimo wspomnień czułem się jakby to było coś nowego. Dlatego jakoś mnie nie razi, że w ten sposób się o tym mówi. Mimo wszystko jest to pierwszy mecz w nowej drużynie.

0

@BordeR No i wydało się, że jesteś przy kasie, sprawdzili Ci PIT i już wszystko jasne :D

0

@kkbarca Ja w nocy miałem aKUPOlipsę! 7 razy pieluchę zmieniałem. Aż stęskniłem się za bujaniem o 2 w nocy :D

1

@BordeR Nie zapłaciłeś za sprzątanie klatki?

0

@Ghotti jaki tytuł?

2

@AmigoBlancos Do kawki te historie jak znalazł :)

1

0

@Chakalaka co się dzieje z komentarzem że połowa znika?....

1

@Kusco15 dopóki babcie nie zaczną oglądać TVN lub Polsatu

2

@Rastafarnianin gruby, bo to można zmienić (nie we wszystkich przypadkach )

13

Ale Messi wczoraj poklepał z Martinezem i Di Marią. Mimo, że już ochłonąłem po jego odejściu to po takich meczach w jego wykonaniu chyba będzie zawsze tyłek bolał, ze go już nie ma w Barcelonie.

4

Jakby Anglicy nie strzelili to my też byśmy nic nie strzelili. Taka prawda.

1

@MichuPlayPL Jest tylko na wypożyczeniu, nie panikowałbym aż tak :)

2

@tomek8756 No tak, najlepiej wszyscy chodźmy do kościoła, słuchajmy disco polo i wdrapujmy się w klapkach na giewont. A jak ktoś jest inny to wybudujmy dla niego obóz...

0

@macio_944 Zawsze jak dzwoniłem do banku to prosiłem kumpla hindusa by mi tłumaczył angielski na angielski :D Większość banków z UK ma chyba centra w Indiach i tego nie da się zrozumieć :) Ale fakt...jak sie ich posłucha to nagle brytyjski staje się dość przejrzysty :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?