prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dani Alves jako rezerwowy i mentor dla Desta oraz zawodnik robiący atmosferę...na jeden sezon? Ja byłbym za.
3
NIK skontrolował fundusz sprawiedliwości. 260 mln przewalone na układy rodzinne, podstawione fundację i dzialania których nie było lub jeśli były to było to m.in. analizowanie memów pod kątem obrażania chrześcijan.
Państwo MADE by PIS...
0
@Colon oooo to teraz jeszcze tylko nuty potrzebne i można grać. Ciekawe czy wydadzą nuty tych aranżacji.
0
@puyol_presidend5
Ja miałem korzeń zakrzywiony w jednej (przecinanie zęba na pół i wyciąganie w częściach), a druga była połączona z zatoką. Najważniejsze to znaleźć dobrego chirurga, który sam na podstawie prześwietlenia zdecyduje o znieczuleniu. I nie ma co zalowac kasy i lepiej zapłacić 100, 200 zł więcej za pożądany gabinet. Miałem znieczulenie miejscowe. I od razu po zabiegu mogłem jechać autem i nie miałem żadnego bólu i opuchlizny. Ale to akurat chyba zależy od tego jak organizm sobie radzi z takimi rzeczami. Znam osoby które dwa tygodnie chodziły że spuchnięta twarzą po takim zabiegu.
Z czasem to też różnie. Przy jednej babka siedziała 15 minut a przy drugiej godzinę. Inne około 30 minut.
A ulga to wiadomo,mniejszy ucisk na inne żeby itd. Tylko trzeba czasu by się wygoiło.
Znalazłem jednak chirurga który usunął mi 4 ósemki bez żadnego problemu mimo że nie były łatwe do usunięcia.
4
@Abominacja Bardzo ładnie to wyjaśniłeś.
Post, który opisujesz śmierdzi na kilometr i każdy kto ma choć trochę rozumu zastanowi się i domyśli, że wiele stwierdzeń jest tam nie tak.
Niestety, większości, która nawet się nie zastanowi nad prawdziwością tego posta, nie przyjdzie do głowy by sprawdzić. A części się po prostu nie chce.
Inna sprawa, to jest to, że już się odzywają tacy którzy ( @lucca87 )piszą: " a jakie to ma znaczenie ile miała lat". Oczywiście, że nie ma. Gwałt to gwałt nawet jeśli jest popełniony na 60latce. Ale post został zmanipulowany i podawanie niższego wieku tylko ma wzmagać emocje. A chodzi zwyczajnie o obnażenie tego jak bardzo ten post jest niezgodny z prawdą.
Mimo wszystko i tak każdy dopasuje to do swojego poglądu. Prawicowcy zaraz będą bić pianę, a lewicowcy bić brawo itd.
Ja natomiast doceniam mocno wysiłek jaki został włożony w wyjaśnienie posta :)
1
@IronSanHybrid Niestety, od czas do czasu puszczę radio w aucie i mocno żałuję. Ciągle to samo, przeboje sprzed lat albo nawet nie koniecznie, po prostu chłam i badziew.
3
@Ratamahatta Łezka kap kap
1
@KrwawiaceoczyVEB Pytałem lekko ironicznie :)
0
@PatrykBarcelona
A przesłali Ci link? Jeśli tak, to nie klikaj. Pewnie jakiś pfishing
0
A Liga Narodów to co coś w stylu Mistrzostw Europy, że porównuje się ją z Copa America?
1
@Woland10 Żeby dobrze trollować nie można mieć IQ doniczki :) Tu od razu wyłazi :D
0
@escarabajo Ale ja mogę chyba mówić o swoim guście nie oczekując, że się z tym zgodzisz prawda? Nie wiem po co mnie przekonujesz, że coś jest w moim stwierdzeniu nie trafione. Ale mniejsza o to...
Przeczytaj do czego odnosi się stwierdzenie po azjatycku. Nie do języka. Chodzi o rozciąganie...rozciąganie fabuły gdy nie ma czym wypełnić odcinka. Nie we wszystkich filmach czy serialach to się zdarza. A azjaci robią to wyjątkowo fatalnie. I tylko o to chodziło :) Miłego dnia :)
0
Ja bym z naszym Bombele podpisał kontrakt i sprzedał. Nie oszukujemy się, kość już zawsze będzie w szpitalu. Zaróbmy na nim choć trochę.
0
Ten przepis o dotknięciu przez obrońcę jest fatalny. Przecież nie niweluje przewagi atakującego zdobytej w wyniku pozycji spalonej...
0
A czy tam nie było dotknięcia piłki przez obrońcę? Chyba wtedy nie ma spalonego? Jak to jest w takim przypadku?
0
Kurcze oby ta bramka Benzemy nie podcięła skrzydeł Hiszpanii...
0
Obejrzałem 1 sezon squid game. Nie mam pojęcia czym się ludzie jarają. Kiepskie, przewidywalne i już w pierwszym sezonie rozciągane co gorsza po azjatycku. Porażka, straciłem kilka godzin życia.
0
@Cochise Chyba Dżizus się naćpał a słowo wylało się na klawiaturę @Cochise :)
1
@Commandement Cóż, to jest wiele czynników np. opierających się o zgodność wykonania z tekstem nutowym, który napisał Chopin, drobne pomyłki, które są często nie do wyłapania dla kogoś kto nie jest pianistą.
Do tego dochodzi ten element nieuchwytny jakim jest interpretacja...np. dwóch pianistów gra ten sam utwór ale gra go zupełnie inaczej. Grają w innym tempie, stosują inne środki, inaczej wydobywają dźwięk fortepianu, potrafią wydobyć ładniej barwę dźwięku z fortepianu co ostatecznie prowadzi choćby do tego, że jednego wykonania słuchasz i nie możesz oderwać od niego uwagi, a w przypadku drugiego nie możesz się do końca skupić na słuchaniu.
5
Pewnie niezbyt wiele osób się tym interesuje w dobie disco polo i generalnie muzyki komercyjnej ale rozpoczął się niedawno jeden z najpiękniejszych konkursów na świecie, konkurs-symbol, coś co jest także naszym dziedzictwem narodowym i na szczęście nie ma nic wspólnego z polityką :)
Konkurs Chopinowski :) Zapraszam do słuchania :)
0
Widzę, że dzisiaj sporo o Pisie...Wiec mam pytanie. Czy ktoś z Was głosował na Pis i teraz żałuje? Mam wrażenie, że to jednak ten typ elektoratu który jest mocno zaślepiony propagandą i tak czy siak nie zmieni zdania...
0
Włosi nieźle cisną. Jak na to że grają w 10 to radzą sobie porządnie.
0
Reklama Volkswagena mnie rozwala:)
"Volkswagen way to ZERO"
Oni jak to robią to nie dostrzegają ironii takiego przekazu?:)))
2
Barca jest tak rozwalona że już nawet mecze repry się lepiej ogląda....eh...teraz będę czekał na przerwy reprezentacyjne.
0
Włosi włączyli jakiś brutal mode niczym Athletic lub Atletico...
0
No bo LE to napastnik, z sercem i nastawieniem dzika. Nie bierze się obrońców na trenerów i kropka. Jeszcze może weźmy Blanca....
1
@Dankhog Niestety tak. Charlie Sheen robił całą robotę. Także jeśli wracam do tego serialu to tylko do momentu kiedy on grał.
2
@TheNekro94 przezajebisty serial, zresztą większość tekstów jest genialnych...no może poza Alanem:)
1
@Criss18Barca Twaróg że szczypiorem. Jeśli będzie zbyt kaloryczny to możesz zrezygnować z twarogu.
1
@Stenko83 Gdyby nie to że to pewnie jego siostra to niezłe zderzaki:)