prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dynak Co do konfy to się nie zgadzam ale z resztą jak najbardziej tak. Choć osobiście uważam, że PiS to podobne dni co SLD tylko bardziej bezczelne. A PO to oczywiście też złodziejstwo tylko mniej wieśniackie. To tak w dużym skrócie. Ciężko teraz o wybór...nie ma w tym środowisku ludzi którzy powinni kierować krajem. Ale to nie zmienia faktu, że PiS u władzy to fatalne rozwiązanie.
0
@Azi Zacznę oszczędzać na jedzeniu dziecka...w końcu najsłabsze ogniwo:) Może tak.
3
Ostatnio żona częściej robiła zakupy. Po pewnym czasie przyszło i mi zajrzeć do sklepu. Noo...powiem tak. Wyraźnie czuć wzrosty i niektóre ceny powalają...jak choćby oleju. Już po naszym domowym budżecie widać, że nie możemy odłożyć tyle ile poprzednio, a jak pojawiają się większe wydatki to wcale. O ile ja sam nie jestem w jakoś tragicznej sytuacji to zastanawiam się jak poradzą sobie ludzie, którzy do tej pory już nie byli w stanie oszczędzać lub żyli na skraju? Co np. zrobią emeryci? Mam nadzieję, że ten rząd już niedługo padnie bo to jest naprawdę skandal co robią. Oczywiście sama inflacja to nie tylko efekty działania rządu ale już to co się stało po wprowadzeniu nowego burdelu to już jest coś co powinno być gwoździem do trumny.
0
To będzie piękna zagrywka ze strony klubu jeśli Dembele tak naprawdę będzie grzał ławę lub grał same ogony. W zasadzie będzie to zagrywka jaką on zastosował wobec klubu. Niby, że chce zostać, a tak naprawdę to była zasłona dymna. Teraz gdy klub chce ratować swój wizerunek przedstawił wersję, że Dbele będzie częścią składu. To by było po prostu wspaniałe gdyby tak to rozegrali.
7
@Mroziu Lubię jak ktoś zamiast do merytorycznej treści posta przypierdziela się do literówki... wręcz uwielbiam. tylko czekam na takie dyskusje. Sprawdź jeszcze przecinki.
0
Naprawdę jest ciekawy 11 jaką wystawi dzisiaj Xavi. Obstawiam Dembele na ławce i Adama od pierwszej minuty. Na początek pewnie De Jong w pomocy ale w drugiej połowie chętnie zobaczyłbym pomoc Busi, Gavi, Pedri:)
3
A to niespodzianka...Dembele został...kompletne zaskoczenie...bomba transferowa.
2
To teraz Dbele na pewno trybuny skoro jeszcze Auba dołącza. Bardzo dobrze...jestem za tym by gość siedział do ostatniego dnia kontraktu na trybunach.
0
Ciągle mało się dzieje pod bramką. Mało okazji, mało piłek w pole karne poza dośrodkowaniami. Pachnie nudnym 0-1.
1
@kamilo0066 to już jest kwestia indywidualna. Jak ktoś chodzi w maseczce pół roku i jej nawet nie przepierze to nie dziwię się że potem cierpi. Uważam że nie ma co przesadzać ale akurat w autobusie czy sklepie zakładam. Szybko robię zakupy i spadam. Nie siedzę w sklepie 3 godzin.
2
@eckov możesz być tzw supernosicielem. Fajnie że jesteś tak odporny ale szkoda że nieodpowiedzialny. Możliwe ze zaraziłeś kogoś kto nie jest tak odporny i może przeszedł COVID lżej lub bardzo ciężko. Oczywiście to może być wszystko bujda jednak ja bym na siebie nie brał takiej odpowiedzialności. Generalnie chociaż noś maseczkę w miejscach zatłoczonych. Chodzi o zwykłą zbiorową odpowiedzialność.
0
@tomek8756 w wielu wypadkach słuszne mandaty. Ale w jednym wypadku bez sensu. Jadą dwa samochody w kolumnie, a facet wyprzedził przed przejściem ten jadący z tyłu. Noo jest to dla mnie mniej zrozumiałe. Jedyne co z tego rozumiem to chęć dbania o pieszego przechodzącego przez drogę dwujezdniową. Niestety sporo jest tego typu wypadków gdzie ten z lewej po prostu sobie jedzie i potrąca nawet bez wcześniejszego hamowania.
1
@Rewolucja123TTo był żarcik ale gdyby to się okazało prawdą to nie był ym zaskoczony.
3
Ciekawe czy Dembele w ogóle wie o co chodzi... czy on w ogóle wie, że mu się kontrakt kończy?
0
@Barca1992 A jaki jest procent hospitalizacji w obu tych grupach? Jest taka statystyka?
1
Już naprawdę niewiele zostało do wyczyszczenia w tej drużynie. Dembele i Umtiti jeszcze nam ciążą ale być może to ostatni sezon. Z taką mieszanką młodości i weteranów, plus ze dwa może trzy mądre transfery w lato i na kolejny sezon można patrzeć z nadzieją.
1
Ale macie niektórzy ból tyłka z głosowaniem Messiego. Przecież on powiedział, że Lewy powinien dostać nagrodę rok temu, nic nie wspominał o tym roku!:)
3
Jeśli to prawda, że Dembele zwodził klub to już nie miałbym żadnych wątpliwości i posadził go na trybunach do końca kontraktu.
0
@taris To rozwiązanie odpada. A czy w takim razie można udostępnić w miejscu gdzie będą widoczne ilości wyświetleń bez możliwości pobrania pliku? Bo z youtube da się pobrać za pośrednictwem różnych downloaderów. Chciałbym takiego zagrożenia też uniknąć.
0
Ramblowicze, wspomóżcie! Chciałbym udostępnić kilku osobom nagranie z koncertu. Jednak chciałbym by osoby odtwarzające nagranie mogły to zrobić tylko raz. Czy istnieje możliwość właśnie takiego udostępnienia nagrań?
0
@Kusco15 Oczywiście nie mówię, że zawsze gość plecie bzdury. Ale zawsze wrzuca się wyrwane, wycięte wypowiedzi Metzena i wszyscy rozpływają się nad nim i jak to on zamiata ludzi. Ale to jest taki sam hipokryta jak inni, wystarczy tylko czasami posłuchać jak mu ktoś odpowiada.
7
@paweldunajecfcb wszystkie patologie plus i kreatywna księgowość rządu.
0
Wielu piłkarzy wraca wciąż po kontuzjach i korona wirusie, ja bym się dzisiaj nie spodziewał nie wiadomo jakiego składu. A nawet jeśli, to przecież nie przez pełne 90 minut. Więc i nie spodziewam się jakiejś super gry z naszej strony. Po powrotach tych piłkarzy jeszcze trzeba im wspólnego czasu na boisku. A tego nie było.
Jednak widzę, że balonik ładnie niektórzy dla siebie pompują.
0
@Danny Gaucho tak. Zobaczysz, jak myślisz po co ten cały numer że słowikiem? Teraz kasę robi się poprzez skandal. Jak tylko wskoczy to MMA to znajdą się Janusze.
2
Tyle się tu ochów i achów pojawia pod kątem Stanowskiego....ale jak wskoczy gala MMA to połowa La Rambli będzie o tym trzepała komentarze... i nic się nie zmieni.
0
Ale ten Umtiti to jest wrzód. Tak wiem, musiał się zgodzić na taką zmianę kontraktu czyli w sumie obniżenie pensji. Ale bez przesady... klub chce się go pozbyć, sprzedać, wypożyczyć, a ten się trzyma jakby to był jedyny klub na świecie. W dodatku wie, że nie będzie wiele grał. Tylko się ta bezsensowna telenowela przedłuża.
Za to brawo dla Alemanego, który znów znajduje rozwiązanie na pasożyta. To jeszcze żegnamy Bombele i gra gitara.
0
@Rewolucja123 Bardzo dobry czas!! Ja zaczynałem od chodzenia, na wadze było 100kg przy 178cm wzrostu. Może nie z tej samej pozycji wagowej co Ty zaczynałem ale dodam, że moja kondycja była zerowa. Męczyło mnie oddychanie :) Skończyło się bieganiem pod 20km i wagą 74kg.
Na Twoim miejscu nie wchodziłbym nawet w truchtanie. Szkoda kolan i pleców. Badania pokazują, że aby zacząć dobrze spalać tkankę trzeba wykonywać ćwiczenia przez minimum 30min, 3 razy w tygodniu osiągając tętno 130 na minutę. Ja właśnie od tego zacząłem. A szybkim chodem spokojnie można wykręcić znacznie wyższe tętno. Jak będziesz chodził po godzinie albo więcej to na pewno zauważysz efekty, a nie będziesz wykończony i nie stracisz motywacji! :)
2
@arraco Niestety kliknięcia muszą być. Kiedys tylko rzetelne info...teraz ląduje tu każda plotka. Taki fcbarca pudelek się tu powoli robi.
3
Nie będę pisał ile kasy będę tracił przez tych złodziei i ich Nowe Koryto. Jak tylko będą się zbierać ludzie na protesty to będę jednym z pierwszych którzy przyjdą z taczką. Darmozjady siedzą w sejmie i śmieją nam się w twarz, a Karyny i Sebiksy dostają kolejne + i głosują na ten ściek zwany PiSem.
0
@Janas11224 Taktyk coś tam znaki i inne takie