0

@deyna2018 tak. To największa zaraza tego świata. Swoją drogą, od razu widać w przypadku konfliktów przejście z polityki na dyplomację, co jeszcze bardziej podkreśla to jak polityka prowadzi jedynie do konfliktów.

7

Podobno nadlatujące wyrazy oburzenia z całego świata powstrzymają Putina. Kanada wprowadzi sankcje na syrop klonowy, USA zgaszą neony McDonald's na znać solidarności, a EU wyrazi głębokie zaniepokojenie i ogłosi, że Rosja zapłaci za akt agresji.

9

Teraz wszyscy przywódcy, szczyty, rady będą wydawały komunikaty jak to potępiają działania Rosji, będą wyrażać oburzenie... a potem nałożą sankcje, na które Putin splunie i za parę lat będzie mógł wysłać kolejną misję "pokojową".
Przecież to jest kabaret. Zapowiadane są sankcje w związku z Nord Stream 2. Po pierwsze, nic to nie da, bo ten gazociąg jest już przyklepany. Po drugie jest to gazociąg rosyjsko - NIEMIECKI...sankcje oznaczają pośrednie uderzenie w Niemcy co samo w sobie jest hipokryzją.
Niestety, gdyby faktycznie społeczność międzynarodowa miała bronić integralności Ukrainy to już dawno trzeba było działać. Nikt nie broni Ukrainy i to jest po prostu tragiczne, patrząc na to co Europa już przeżyła w temacie wojen i odpuszczania takim ludziom jak Putin.

0

@Bykunn i jak pokażesz, że właśnie tylko działania zbrojne dają taki efekt to tak to będzie działało. Najlepiej ten mechanizm pokazuje moment przechodzenia z polityki na dyplomację w przypadku grożącego konfliktu.

3

Rozmowy Macrona i Bidena z Putinem to nie jest sukces zachodu lecz porażka. Putin powinien być wyizolowany z naszego świata. Nie powinno być żadnych rozmów dopóki nie cofnie wojsk. Bo jakie to rozmowy kiedy zakładnik ma przystawioną do głowy lufę?
Putin stopniowo ugrywa swoje. Spychany na margines jak zwykle powraca do stołu przy użyciu szantażu wojny. Ile to może trwać? Nord Stream 2 już mu się udał. Co teraz?

0

@Gall przecież nikt tu nie ma na myśli takich sytuacji więc nie wiem po co dzielisz włos na czworo
@maniak33333
Dla mnie z kolei wyprzedzanie w miejscu gdzie jest ciągła jest niedopuszczalne. Bez sensu, że ktoś kto jest z przodu i wykonuje manewr skrętu na skrzyżowaniu musi sprawdzać czy jakiś debil nie łamie przepisów i go na ciągłej nie wyprzedza.

1

@FC1899Barca On te "niestety" odnosi do tego że jako populacja nie poradziliśmy sobie z pandemią. W ciągu dwóch lat nie stworzyliśmy leku ani szczepionki, a wirus zmutował i to czego naprodukowalismy w nadmiarze jest teraz po prostu zbędne.

0

@barcelonaLM no i tylko o to mi chodziło. Tak, luty i styczeń to najbardziej wietrzne miesiące. Ale to nie są miesiąca z najwyższymi maksymalnymi porywami czy prędkościami wiatru.pod tym względem najgorsze są letnie miesiące. I o tym myślałem pisząc mój pierwszy post.

0

@Gall Ale jak skręcasz to zawsze skręcasz.

0

@maniak33333 hmm to nie wiedziałem. Trochę bez sensu. To tak jakby w przypadku potrącenia na pasach dawać mandat kierowcy, że potrącił a pieszemu, że wszedł na pasy...

0

@barcelonaLM Dziękuję, że powiedziałeś mi coś o czym już wiem. Kiedy ostatni raz mieliśmy w Polsce, w LUTYM, takie prędkości wiatru?

0

@Suzu przede wszystkim, jak ktoś skręca to skręca na skrzyżowaniu. A na skrzyżowaniu nie można wyprzedzać. Wina wyprzedzającego.

0

@Chaoss Ja wiem co negowałeś. W lato, obecnie mamy większe wichury niż zimą. Już prędzej bym się zgodził że jesienią jest wietrznie. Ale w lutym to ja nie kojarzę tego typu zjawisk, nie tak intensywnych.

0

@Kusco15 Ale tu nawet nie jest nic wycięte w tym wideo. Wystarczy posłuchać lub nawet przeczytać i zrozumieć...

0

@Chaoss Wlasnie, że nie. Są badania na ten temat przeprowadzone. W miastach gwałtowne zjawiska atmosferyczne są potęgowane przez nagrzewanie się miast i ich betonowych powierzchni. No chyba nie w zimę hmmm?
Ja sobie nie przypominam bym w poprzednich latach trzymał w zimę okna żeby nie wpadly mi do chaty.
O dlaczego odpisujesz mi jakbym był liczbą mnoga? Ja nie z LGBTQYZ

1

@Piotr,1985 Duda dostał telefon że będzie wojna i się zesrał, a przy tym puścił bąka.

5

@amanter Doucz się angielskiego. Jemu chodzi o to że smutne jest to jak poradziliśmy sobie z pandemią. Nie wyprodukowaliśmy skutecznego leku ani szczepionki i w zasadzie w ciągu 2 lat wirus zmutował tak że sam stał się szczepionką.

0

U mnie już nie ma prądu. Hmmm...w lutym takie wichury. Aż się boje co będzie w lipcu i sierpniu.

0

@Kurkmen Nie chodzi o potencjał obronny lecz o powiązania finansowe i biznesowe.

0

Właśnie obejrzałem to co powiedział Duda...ja prdl... Po nim wszystko widać...widać, że jest obsrany, że nie ma pojęcia co powiedzieć poza regułkami wtłuczonymi chyba 5 min. przed wejściem na antenę. Wszystko co mówi i robi zdradza, że szykujemy się do wojny Rosji z Ukrainą. Do tego co rusz kłamie. Nawet nie będę liczył ile razy mówi o tym jak to wszyscy są zjednoczeni...taa... Tylko ciekawe kto, stanie z Rosją? Nie zdziwię się jak Niemcy i Francja jak zwykle ściągną gacie przed Putinem. Włochy pewnie też. Zresztą przekaz jest jasny, sankcje będę gospodarcze. Gdyby to miało odstraszyć Putina to byśmy teraz nie byli w obecnej sytuacji.
A przy tym wszystkim mamy rząd sprzedawczyków, premiera sierotę i kłamcę oraz prezydenta Maliniaka....

3

@dmcteam przechylenie głowy w bok, w stronę zatkanego ucha i skakanie na jednej nodze najlepsze. Jeszcze warto dodać ruch głową jakbyś tańczył pogo. Wyglądasz jak przygłup ale pomaga. Jak masz oba zatkane to najpierw to co bardziej.
Czasami trzeba też przyjąć inną pozycję na chwilę. Np. Położyć się na boku na tym uchu tak by woda trochę spłynęła. Potem znowu poskakać.

0

@FCBparasiempre
Fajnie, że to robisz ale już Ci @Moderacja zwracała uwagę byś wrzucał tresc w komentarzu bo zawalasz 7 stron La bamby.

3

@Fenelon ale to chodziło...wszyscy wiedzieli co i jak. Piękne czasy.

0

No i jestem na izolacji...
Trzeba instalować tę durną aplikację "kwarantanna"?

4

Czy ja dobrze widzę że ATM dostało baty od Levante dzisiaj?

0

Prawdziwa kaszanka te mecze LM. Dobrze, że tam nie gramy xd

1

Dziś ani zwycięstwo PSG ani Realu nie będzie powodem do radości. Obu drużyn nie znoszę, a serce rozdarte bo w jednej z nich gra Messi. Liczę po prostu na dobry mecz.

0

@masq u mnie ekipa pięknie położyła ale używali jednak Piły. Nie wiem jak to gilotyną wygląda szczególnie przy grubych panelach

0

@Mns21 destabilizacja w regionie i kraju. Panika i ceny znów w górę. więcej wojsk USA w Polsce.

6

Podobno nawet Hitler miał żonę, a Kaczyński to pewnie nawet nie bije konia bo się boi, że go w partii potępią za dziwne skłonności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?