0

Ale byłoby pięknie gdyby Ukraińcy weszli na Białoruś po tym wszystkim i przejęli część tych wyrzutni. Potem tylko odpalić to w kierunku wiadomym...

2

Kto wrzuca takie bzdury, że Putin ukrył się w schronie. W momencie kiedy trzeba podawać rzetelne info ktoś produkuje takie gówno? Przed czym on się ma ukrywać? Przed własnymi rakietami, które lądują na Ukrainie?

11

@daniel32778 To niech się tam zabijają u siebie. A nie na Ukrainie.

22

Węgry to też niezłe zdradzieckie mordy. Zapamiętamy te decyzje! A Putin i po nich przyjdzie.

2

Brytyjczycy!!! Jak Wy mi imponujecie!!!

0

@Derean w necie można znaleźć różne liczby. Ale nawet niech będzie 20 tys. to wciąż sporo.

0

@FCB_dimiC nie wygląda to dobrze.

0

co dzień widać sporo pozytywnych wiadomości na temat walk. Ukraińcy walczą bardzo dzielnie. Zginęło 4,5 tyś ruskich i jeszcze dochodzą straty w sprzęcie. Jednak trzeba pamiętać, że Putin zgromadził tam około 200tyś żołnierzy. Rosja ma też ponad 40tys czołgów. Mogą ten kraj męczyć miesiącami. Obawiam się, że nawet przy wsparciu sprzętowym ze świata, tam po prostu skończy się energia do walki.

9

Możesz ubrać gówno w garnitur lecz to wciąż będzie gówno. Tak bym podsumował FIFA i ich decyzje.

0

@IronSanHybrid co powiedział?

2

Niemcy zdrajcy Europy. Ich też trzeba przycisnąć bo bez tego nie ruszymy. Dostarczą broń ok, ale trzeba jeszcze dowalić Swift i w końcu przyznać że NS2 nie powinien w ogóle ruszyć.

0

@ODWAGA puścili na TVN akurat. Ale w necie pewnie też gdzieś jest. Niestety nią mam linku.

9

Właśnie posłuchałem wypowiedzi Morawieckiego. Szacun za to co powiedział. Bardzo dobrze przygotowana wypowiedź po polsku i angielsku. Oby tylko media niemieckie to puściły i społeczeństwo się obudziło.
Oczywiście super, że to wszystko powiedział ale pewnie sam jest osrany bo jak Rosja przejdzie Ukrainę to wie, że będziemy w tyłku gdy nas zaatakują.

9

Niemcy byli autorami II WŚ, a teraz dokładają się do kolejnego konfliktu swoim działaniem lub w zasadzie jego brakiem.
Rosja oczywiście powinna być pociągnięta do odpowiedzialności ale Niemcy też nie są bez winy. Nawet ślepy widział że NS2 to objaw uzależnienia się Niemiec od Rosji i zacieśnianie relacji. Nawet idiota Trump to widział. Trzeba to powiedzieć wprost, Niemcy są także odpowiedzialni za obecną sytuację. Czas by Rosja przestała się liczyć jako partner Europy i czas by Niemcy przestały grać pierwsze skrzypce w UE. To już nie jest lider tylko skompromitowany zdradziecki kraj, który chyba niczego się nie nauczył.

1

@Zoker Jak go zabiją to po Ukrainie. Morale spadnie do 0. Poza tym będzie to lotnisko do wstawienia na urząd prezydenta marionetki Moskwy. Nie uważam, żeby to było mądre. USA wiedzą co mówią. ok...będzie męczennikiem, zginie honorowo w walce ale moim zdaniem to będzie początek końca.

17

@urbipl Niemcy jak zwykle z głową w dupie.

0

@Batys To dopiero drugi dzień. Ja tego nie oceniam tak dobrze. Ruscy użyli tylko 35% siły którą zgromadzili. W każdej chwili mogą dowalić tak, że nie będzie co zbierać. Poza tym z tego co widzę po zdjęciach to najnowocześniejszego sprzętu na razie nie używają.

2

Jeżeli ruskich nie wyrzucą z MŚ to moim zdaniem nie powinniśmy się wycofać z gry przed meczem. Uważam, że powinniśmy wyjść na boisko z jakimś symbolem, flagą Ukrainy, przesłaniem na koszulkach itp. i po prostu spojrzeć ruskim w twarz i z tego boiska zejść, odmówić gry. Myślę, że było by to nie tylko stosowne ale i symboliczne.

5

@CatalanDream 50 ton ładunku może tam być. 200 żołnierzy lub np. 4 transportery. Także dobre trafienie. Szkoda, że tylko jeden bo trochę ich tam leci.

7

@Hubsao To głosowanie ma tylko wyraz symboliczny. Pokazuje w jakim miejscu jest Rosja i jakie ma poparcie. Mimo wszystko ja bym dążył do usunięcia ich ze wszystkich struktur w jakich się znajdują. Odciąć ich i tyle.

0

@Hosh Daj spokój, zobaczy ile bym miał teraz nocek zarwanych. A tak serio to dziwię się, że NATO nie gra takimi kartami jak czasami Putin. Jakbyśmy starali się być bardziej święci od Papieża.

17

@barcelonaLM Nikt się tego nie spodziewał. Przecież ich trzeba wyrzucić z ONZ!!

7

A jakby tak po putinowsku ruskich wyrolować, poderwać część samolotów sojuszu, wylądować w bezpiecznym miejscu w Ukrainie, nadać pilotom w trybie ekspresowym Ukraińskie obywatelstwo, zbombardować co trzeba i dezercja ? :D

5

Żadne rozmowy z Putinem. Zrobią to co zawsze. Usiądą do rozmów, wysuną swoje żądania z tyłka, a między czasie będą przegrupowywać wojska i oskarżać jednocześnie Ukrainę o łamanie ustaleń i zawieszeń broni. Tak to działa, ja bym się już na to nie nabierał. Mają się wycofać z pozycji, poza granice Ukrainy, wstrzymać ogień i wtedy można usiąść do stołu.

10

@masq Jeżeli zaczniemy myśleć, że lepiej się nie odzywać bo nas zaatakują to możemy już uznać, że przegraliśmy...

49

Putin, może od razu przejdźmy do tego momentu gdzie strzelasz sobie w głowę w opuszczonym bunkrze?

1

Po komunikatach i zapowiedziach sankcje UE to będzie pewnie jakiś żart. I na bank będą w tym maczać palce Niemcy. Na co oni czekają? Od miesiąca każdy wiedział co się wydarzy. To powinno być przygotowane i już z automatu wprowadzone, jak tylko zaatakowali. Dlatego właśnie Unia Europejska nie przetrwa. Bo niby jak, jak proces decyzji działa wolniej niż chodzi ślimak...

1

O niee... lecą kolejne wyrazy oburzenia i deklaracje solidarności. Putin się na pewno zatrzyma. Przecież to powinny sankcje już i teraz...na co oni czekają? Podobno byli gotowi...

1

@MessiTheBesst Ale nie od dziś wiadomo, że jako całość będziemy musieli zapłacić koszty lekceważenia Putina. Skoro Rosja daje sobie radę z naszymi sankcjami, nie bardzo rozumiem jak moglibyśmy my sobie nie dać rady z ich. Może i potrzebujemy ich gazu ale oni też muszą go nam sprzedawać bo inaczej tam wszystko szlag trafi. Tylko trzeba mieć jaja by na takie rozwiązanie postawić.

0

@BART97 trzeba do władzy dopuścić ludzi, którym zależy na kraju a nie na jego dojeniu z kasy czy zmuszania innych do stosowania ich światopoglądu. Ale to wizja utopijna...wiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?