prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
@wpwelement @Moderacja
Cześć, zauważyłem, że na stronie często pojawiają się tzw. uciążliwe reklamy. Kwintesencją jest reklama Battlefielda. Zapraszam do zapoznania się z interpelacją wydaną przez ministerstwo transportu z opinią UOKIK na temat nieuczciwej konkurencji oraz ingerencji w sferę prywatności. Dla przykładu, wrzucam pewne istotne fragmenty. Fajnie by było gdybyście z tego typu reklam po prostu zrezygnowali i zastąpili czymś innym. Jest to na tyle wkurzające, że rozważam zgłoszenie do UOKiK.
Już nie wspomnę, że google takie strony, które stosują tę formę reklamy zwyczajnie niżej indeksują.
"W opinii UOKiK niektóre formy reklamy pop-up, w szczególności okienka internetowe pozbawione funkcji ich natychmiastowego wygaszenia lub okienka internetowe zaprojektowane specjalnie w celu obchodzenia blokad programów antywirusowych posiadających opcję blokady pop-up˝ów, mogą stanowić istotną ingerencję w sferę prywatności użytkowników sieci Internet lub prowadzić do nadużywania technicznych środków przekazu informacji."
"...odnosząc się do kwestii szczegółowych, należy wyraźnie zaznaczyć, że reklama typu pop-up4), pop-under5), intersitial6), brandmark7) itp. już w świetle obecnie obowiązujących przepisów, tj. art. 16 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji stanowi jako reklama uciążliwa czyn nieuczciwej konkurencji, gdyż spełnia wszystkie przesłanki takiego czynu, tzn. stanowi istotną ingerencję w sferę prywatności (...) przez nadużywanie technicznych środków przekazu informacji. Należy w tym miejscu wskazać, że ww. rodzaje reklamy w sposób niezależny od użytkownika Internetu, a co więcej wbrew jego woli, uruchamiają oprogramowanie bądź szczególne funkcje na urządzeniu końcowym użytkownika, wpływając bezpośrednio na jakość pracy urządzenia (nowe okienka przeglądarki internetowej lub uruchamianie animacji, co przy starszym sprzęcie znacznie utrudnia pracę) lub wpływając na preferencje jego użytkowania (np. towarzyszący reklamom dźwięk, który może wystraszyć użytkownika, gdy ten pracuje w ciszy, obudzić śpiące dziecko etc.). Ponad wszelką wątpliwość opisane wyżej działania stanowią istotną ingerencję w sferę prywatności użytkownika Internetu przez nadużywanie technicznych środków przekazu informacji. "
37
Do cholery jasnej, usuńcie tę reklamę Battlefielda bo nie da się przeglądać strony.
@Moderacja
0
@DaPidejpi chyba zacznę kibicować RM:)
@RichardWinters
Było by to co najmniej dziwne gdyby w ogóle nie mieli wpływu na to co wyświetla się na ich stronie.
0
Myślałem że już mnie nic nie zdziwi ale właśnie włączyła mi się reklama Hankook z RM w tle...fcbarca.com serio???
3
@Kgorecki2500 są ludzie którym życzę śmierci lub jest mi zupełnie obojętne czy będą żyć czy umrą. To jeden z nich. A mówcie co chcecie, mam zero szacunku do tego człowieka.
1
@Comentateiro Ale ja wsadzam ich do jednego worka z premedytacją. Naprawdę wszystkie media już w tej chwili publikują ściemy tylko po to by kliknięcia się zgadzały.
4
Dziennikarstwo sportowe to już taki ściek, że gdy czytam artykuł i widzę stwierdzenie "zdaniem mediów" albo "wg informacji mediów" to od razu przestaję czytać. Już wiadomo, że treść jest zmyślona.
0
@KidusFCB Koniecznie jakiś prezent dla egzaminatora, piwko albo małpka. Dla siebie kup szampana i po zdanym egzaminie prysznic ala F1.
A tak serio to dresy może nie. Ale jakieś luźniejsze i wygodne spodnie. A na górę polecam grubszy polar. W kurtce kijowo się zdaje. I na pewno wygodne buty, adidasy najlepsze. Trepów nie polecam bo gorzej wyczuć sprzęgło. A trampki zbyt cienka podeszwa, noga się męczy szybciej i w stresie moim zdaniem jest to mało wygodne.
4
Valentino Rossi kończy karierę! Dzięki niemu zacząłem oglądać Moto GP. Wielki zawodnik, trzeba przyznać, że i tak mocno i długo ciągnął karierę.
0
@PatrychoO Maj gat co za gol. A reakcja Ramosa bezcenna!
1
@paweldunajecfcb wierzący tak. ale nie religijny.
3
Jak ja się cieszę z powrotu Alvesa!! Wiadomo...piłkarsko nie można oczekiwać fajerwerków ale na pewno będzie to lepsza opcja na prawą stronę niż Roberto czy w niektórych przypadkach Mingueza. Zresztą wcale nie musi być tak źle. On chce jeszcze zaliczyć ostatni mundial więc będzie musiał trzymać formę.
Poza tym, tak utytułowany zawodnik w szatni, tak profesjonalny, będzie idealnym przykładem dla młodych, przy czym Dani robi także dobrą atmosferę.
Z marketingowego punktu widzenia to także dobre posunięcie. Z pewnością jego powrót przyciągnie niektórych kibiców na stadion lub przed ekran.
Już nie mogę się doczekać by ponownie zobaczyć go na murawie w naszej koszulce!
13
Zarówno PiS jak i PO skutecznie obrzydziły mi obchodzenie święta 11.11. Podział narodu, który się wytworzył w wyniku działań obu tych partii jest niesamowity. A im większy podział tym coraz bardziej skrajne poglądy i dążenia do ich wprowadzenia dla ogółu. A najważniejszy przecież jest kompromis, który zwyczajnie zadowoli przynajmniej większość.
Od jakiegoś czasu już zupełnie nie czuję atmosfery święta niepodległości. Widząc takiego Bąkiewicza, który namaszczony przez władze przemawia na marszu niepodległości, jeszcze bardziej chcę się od czegoś takiego odsunąć. To już nie to samo... ehhh
0
@DaPidejpi wyłączyłbym światło
0
@NaFazieHitman ale wiesz że pod te szlaczki można wpisać wszystko bo ani Ty ani ja nie znamy arabskiego?
0
@NaFazieHitman Pokazują dzieci bo one tam po prostu są. To dzieci cierpią najbardziej w tym wszystkim. Dziecko przygotowane? Ta mała ma pewnie 2-3 lata i nie wie nawet o co chodzi.
0
@Janiama Nie wiem co trzeba mieć w głowie by produkować takie posty bez jakiegokolwiek poparcia w faktach.
0
@Sulimo W upalne dni, schłodzone jest ok. Tyskie to siki nad sikami. Już wolę pić wodę. Ale moje ulubione to Beavertown Neck Oil. Prze... prze... przezajebiste piwo.
0
@RobiS No i właśnie o to chodzi. Uważam, że nie możemy stosować podejścia jakie stosujemy w momencie kiedy piszesz " oczywiście, że można".
0
@Wojtas1080pl Widać, że pewne granice w głowie też masz nie do przekroczenia. Wystarczy, że napisałeś "byle kto" i już wiem z kim mam do czynienia. Także dziękuję za rozmowę.
@RobiS Wiem, o czym mówię. Do UK też dotarli ludzie bez legalnego przekroczenia granic wcześniej i jakoś wyłapali to co mieli wyłapać. Można po ludzku? Można.
0
@RobiS Faktycznie. Jak nie masz plastiku to nie da się już kogoś zidentyfikować. Interpol nie ma takiej technologii. Wybacz zapomniałem...
0
@RobiS A tak jakoś zaleciało mi nastawieniem podobnym więc pytam.
@Kwiatek67 Nie miałby z tym problemu w odróżnieniu do co niektórych wierzących i "praktykujących"
0
@Wojtas1080pl Ale pieprzysz głupoty człowieku... idź sie przejdź czy coś. TAK, TAK MOŻEMY ICH WPUŚCIĆ I SPRAWDZIĆ. SA TAM TEŻ MATKI Z DZIEĆMI. Nie oglądam Twojego propagandowego TVP. W ogóle co to za poroniony pomysł. Ty chorujesz na coś/ Problemy z głową? Mamy ich zabić? Wystrzelać? Bo co? bo granica? Nie można przejść bo nie masz papierka? Kawałka plastiku?
Mam rodzinę i ma się świetnie. Za to Ty nie zakładaj rodziny bo właśnie takie ograniczone umysły wybierają nam takie rządy jakie mamy i potem takie myślenie idzie w świat. Pan to patolus chyba nie?
0
@kuz Wolałbym się cofnąć i poznać tego całego Jezusa.
@MesQueUnClub96 Ale, że co to zmienia? Niemcy też nie powinni tak robić. nie odnoszę tego tylko do Polski.
@RobiS Dzień dobry, odklejony może nie. Ale zawiedziony rzeczywistością. A Pan to Katolik?
@Comentateiro Bo te zwierzęta zaczęliśmy hodować i zabijać. Ale sarenki już sobie biegają. Są jeszcze kraje, gdzie można spotkać dzikiego konia. Ale to już tez dość rzadko.
3
Kurcze, macie rację!!! W końcu ktoś wymyślił granice nie bez przyczyny. Nie może być tak, że ludzie jak zwierzęta przemieszczają się gdzie chcą. Bo przecież my Polacy jesteśmy właścicielami jedynymi ziemi, wody, nieba za tym drutem. Przecież tak nie wolno. Jak ludzie radzili sobie kiedyś bez granic? I w ogóle dlaczego cała ta Unia ma szynken czy szengen? A jak nie masz dowodu to już w ogóle nie możesz nigdzie iść. To co teraz? Chyba pozostaje rozstrzelać tych kryminalistów i terrorystów z dziećmi??? Przecież nie można ich po prostu sprawdzić po ludzku i umożliwić im dotarcie tam gdzie chcą. To była by zbrodnia na ludzkości. A to, że nie trafili do bramki granicznej to już skandal totalny.
0
@czesctuam
Uważam, że nie można na to pozwolić. Trzeba pamiętać, ze cały czas pracujemy na spadku po partaczu Bartomeu. Xavi potrzebuje czasu, tym bardziej, że chyba możemy być pewni, że filozofia piłki jaką wyznaje jest tą, która powinna towarzyszyć Barcy. Trzeba tylko cierpliwie czekać, aż to odpali.
3
Podobno dziś są urodziny żony Xaviego.... niezły prezent.
Xavi: "Wszystkiego najlepszego kochana, nie będzie mnie przez kolejne dwa-trzy lata w domu bo uczymy się pressingu jak za Pepa".
3
Jak dla mnie Xavi może nie mieć sukcesów przez kolejne 2,3 lata. Będąc częścią ery Guardioli i Enrique oraz grając tak jak grał nie może mieć innej wizji footbolu niż ta o którą mi też chodzi. Ale klub jest w strasznej kondycji i tak jak Pep potrzebuje pilkarzy by realizować swoją filozofię, tak i Xavi będzie tych piłkarzy potrzebował. Na sensowne transfery trzeba będzie poczekać, a tym czasem niech Xavi buduje drużynę, która po odpowiednich wzmocnieniach zacznie grać jak dobrze naoliwiona maszyna.
Poza tym, to co się teraz dzieje to wciąż efekty działań Bartka. Choćby skały srały nie można pozwolić by jego działania przyczyniły się to upadku legendy Xaviegi. Bo niestety dzieci sukcesu nie śpią tylko zamiast kibicować będą sączyć jad.
2
@Comentateiro
Zgadzam się choć rozumiem też dlaczego tak to ujął. Nie ważne jaka będzie przyczyna migracji, w końcu każdy kraj przypomni sobie że ma granice i to jest w tym najgorsze. Nie ważne jest czlowieczeństwo tylko granicą i przepisy.
0
@kamilkrycha W czasach komuny ale i wcześniej, w trakcie wojny migrowaliśmy z podrobionymi dokumentami lub bez. Kiedy my uciekaliśmy z kraju i niektórzy ratowali swoje rodziny to było ok, a teraz już nie bo mamy Unię i strzeżemy granic?