2

@Comentateiro
CCo to będzie zaza20, 30 lat gdy zmiany klimatu będą coraz bardziej wypierały nas z miejsc w których obecnie jakoś da się żyć. Do tego jeszcze kolejne przyszłe konflikty... Każdy gatunek na tej planecie w momencie gdy nie ma warunków do życia migruje lub ogranicza liczebność. Tylko nie ludzie. Niestety ucierpią na tym najbiedniejsi, którym daje się socjal by się mnożyli jak króliki.

0

Zawsze będzie mnie to śmieszyło i rozczarowywało jednocześnie. "Wielcy Polacy, wielcy obywatele" tego kraju po 5 rozwodach, chodzący do kościółka co niedziele i wystawiający jedno dodatkowe miejsce przy wigilijnym stole boją się wpuszczenia do Polski...ok...setek, może kilku tysięcy uchodźców. Znając historię Polski i skłonność naszego narodu do migracji oraz tego, że inne kultury nigdy wcześniej nie stanowiły dla nas jakiegoś poważnego problemu.
O ile generalnie sama wiara w jakiego kolwiek boga rozkłada mnie na łopatki to już narzucanie innym ludziom swojego poglądu, którego i tak nie stosują, a które jest wynikiem chyba urojonego istnienia i książki, jest czymś przy czym mi ręce opadają.

1

@DaPidejpi Then I cannot help you.

0

Dembele to połączenie Hazarda oraz Bale'a .... if you know what I mean.

0

@Persyfl Na pewno głosowałbym tak by PiS nie rządziło samodzielnie.

0

@TheNekro94
No nie wiem...przy otwartych drzwiach nie da się wpaść do kibla we własne siki.

4

Sikanie w PKP ICC relacji Piła - Poznań...to dopiero emocje!!

2

A Laporta to nie chce jechać do Doha bo co? Ma wizytę u specjalisty w Polsce i nie chce przekładać na za 10 lat?

0

@derlysy1979 jaka sieć?

0

Ludziska!!! Korzystał ktoś z Was z oferty firm Autovendo, Autoklasa czy Autotesto? Chodzi o sprowadzenie auta na zamówienie. Jeśli tak to jakie macie doświadczenia? Jakie auto zamawialiście i jak to wychodzi z kasą i realizacją?

1

@macio_944 Ja myślałem że kadra się rozszerza wraz ze zmianą trenera. Tak wynika z postów na LR. Choć najbardziej czekam na to aż Puig stanie się w przeciągu miesiąca drugim Iniestą.
Ale ja nie napisałem, że trzeba było go zostawić:) Gdzie Ty to przeczytałeś?

0

Inny trener, a skład ten sam co za Koemana? Jak to możliwe? Hmmm?

1

@amek555 Nie

0

Z jednej strony cieszy fakt, że po tak wielu kiepskich występach nastąpi zmiana. Z drugiej... to wciąż chaos. Zmiana trenera w trakcie sezonu, cholera wie kto przyjdzie i czy to coś w ogóle zmieni. Jedynym sensownym kandydatem będzie dla mnie Xavi. Zna klub i piłkarzy choć trzeba będzie mu dać czas na wprowadzenie tego czego będzie oczekiwał. Niestety pewnie tego czasu nie dostanie.

0

Niedługo Ole będzie wolnym trenerem....także tego...

0

Nie jarajcie się, ze kun gra od początku bo i tak na koniec wejdzie za niego Lucky Luke... przecież będziemy gonić wynik :D

0

@mmaciass Van Gaal mimo swoich braków jest świetny przy wprowadzaniu młodych do gry i tworzeniu drużyny. Po jego odejściu kolejny szkoleniowiec zawsze ma moim zdaniem łatwiej. Myślę że w tym wypadku może być podobnie. Ja tam uważam że Koeman zasługuje na szansę....wciąż.

0

@Omoziu tylko ciekawe czy da radę tak co mecz przez cały sezon

0

Jak to możliwe że Pedro ciągle kontuzjowany? Przecież tyle odpoczywał po sezonie:o

1

Przynajmniej nie kończymy meczów jak MU dzisiaj... fakt mieliśmy 8-2 z Bayernem ale to było za farmera.

1

@Transu96 Ty i ja tak, ale sporo ludzi za to haha płaci :D

@Dankhog @A_Gomesinho_21 Tak trudno się domyślić, że jak piszę o KSW to chodzi mi także o FAME MMA?

@Rafix98
Może i masz rację. Jednak są tacy co narzekają po całości. I tylko tych nie rozumiem. Bo te ustawki czy marketingowe walki to wiadomo...po co są. Jednak mam wrażenie, że polskim federacjom MMA bliżej to wrestlingu niż MMA ze skóry i kości :)

3

W sieci mnóstwo komentarzy na temat walki Pudziana. A to że kabaret, że kpina itd. itd. Krytyka organizacji walk, doboru rywali i wszystkiego.
Ale kurde każdy obejrzał...więc jaki sens? Tym bardziej, że większość także wspominała, że właśnie takiego czegoś się spodziewała. Więc jaki sens jest oglądać taki chłam i jeszcze tę oglądalność szajsu podkręcać? Nigdy tego nie zrozumiem. Raz czy dwa obejrzałem KSW podobnie jak MMA i zwyczajnie sobie odpuściłem. To jest nabijanie kasy i nic więcej.

0

@FCB_dimiC Wiem :)
@gurales @JimMorrisonFCB Na Volvo w ogóle się nie znam i nigdy nie rozważałem. Podobają mi się jedynie te wyżej zawieszone CC lub XC ale tam już grubsza kasa wchodzi...
@Transu96 aaaa faktycznie, czekaj zajrzę do swojego schowka magicznego gdzie trzymam luźne 25k...

0

@JimMorrisonFCB To pewnie jakiś 10latek wchodzi w grę z przebiegiem powyżej 200tys km. Nie wiem czy iść w takie przebiegi...

0

Specjaliści od aut, jaką brykę używaną do 36k polecacie? Muszę iść w kombiaka więc wybór nie jest prosty.

0

Wydaje mi się, że skoro wygraliśmy jeden mecz w lidze to teraz powinniśmy wszystkich rozjeżdżać po 5-0, najlepiej bez wysiłku. Fati hat-trick w każdym meczu nawet jak gra 20 minut. Ewentualnie Aguero. Wszyscy powinni być też w najwyższej formie, a nasi rywale powinni grać tak jakby nie analizowali wcale naszej gry.

0

@Encore Dopisz bit, dorobimy końcówkę i będziemy się obwieszać złotymi łańcuchami. No może na początek pomalujemy jakieś łańcuchy farbą... od czegoś trzeba zacząć :)

3

Nie ważne co napiszę. To nic nie zmieni. I tak złotą piłkę zgarnie Messi :)

4

@Sulimo po szóstym odmuli :)

2

Wielu by chciało, by w Barcelonie wszystko było czarne lub białe. Albo nawet lepiej, by białe było białe i czarne...czarne. A tu nie :) Sprzedać wszystkich kupić wszystkich, nie ważne czy wygrali czy przegrali. Rudy out bo to najłatwiejsze co da się powiedzieć, bo po co próbować to wszystko ogarnąć. Idźmy dalej...Laporta out bo pozwolił Rudemu trenować Barcę lub bo mu zebranie nie wyszło. Wincyj narzekania, wincyj krytyki, mniej kibicowania i pozytywnego rozkminiania. I jeszcze raz wincyj narzekania...prawie zapomniałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?