prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No dobra...jutro pamiętajcie...najgorsze jest pierwsze pięć dni tygodnia. Potem z górki.
2
@tomek8756 To babsko to jedna z największych zakalców naszego społeczeństwa. Nie dość, że najchętniej wszystkim narzuciłaby swoje poglądy innym to jeszcze jest instrumentem w rękach decydentów. Najlepiej przestać puszczać dalej te brednie które czasami wygaduje tylko dlatego, że urodziła syna z zespołem Downa.
1
@Ratamahatta Stary, siłka i bieganie na pewno pomoże. Bieganie układa w głowie, a na siłce możesz poznać ludzi w tym także fajne dziewczyny. Poza tym doda Ci pewności siebie bo teraz pewnie się biczujesz i rozważasz co źle zrobiłeś i co mogłeś zrobić inaczej. Co jest zupełnie niepotrzebne bo jesteś kim jesteś.
Poza tym czas. To, że myślisz to normalne bo zawsze idealizujemy nasze związki gdy się rozpadają. Związki rozpadają się w znacznej mierze ze względu na to, że osoby zaangażowane nie spełniają swoich oczekiwań i nie potrafią o tych niespełnionych oczekiwaniach rozmawiać. Zastanow się nad tym co dla związku poświęciłeś, a co nie zostało docenione. Lub czego oczekiwałeś i czego nie otrzymałeś. Mam nadzieję, że to Ci nieco pomoże;)
1
@FC1899Barca Wycięli atak rekina:)
0
@agaFCB można z Colą zagrać, podobnie się pieni choć może nie tak wrednie.
1
Zawsze mnie zastanawia, jak to możliwe że wyciekają takie informacje jak faks od Messiego czy zawartość kontraktów. Nie wierzę, że nie ma na to cichego przyzwolenia bo inaczej to blamaż.
0
@LecimyPoMajstra Grałem i traciłem... ale jak to się mówi, to tylko gra.
0
@LecimyPoMajstra Do dentysty i psychologa...
0
@Pablit Ale mamy 2021 rok i obecnie to nie ma nic wspólnego z Umtitim z 2016. Więc nie bardzo rozumiem do czego zamierzasz.
6
@Janiama
Dlaczego klub miałby lekceważyć lepsze oferty? Skoro innych nie było to raczej nie są takimi hipokrytami by czekać na to że nagle zjawi się rycerz na białym koniu i wyłoży za Pjanica grubą kasę. Trochę to mało prawdopodobne.
Odejście Messiego nie było zależne od nas jak się okazało. Więc nie można tego rozpatrywać jako intencjonalny ruch klubu. Kazdy wie jaka była by cena jego pozostania. I gdyby to było możliwe to by został. Więc ocenianie okienka tylko przez pryzmat tego wydarzenia jest dużym skrótem i niedopowiedzeniem.
0
@Pablit jak zejdzie z pensji to będzie łatwiej go sprzedać lub wypożyczyć. Na to liczę.
0
@Kengo Że też uczniowie nic z tym nie robią. Nauczyciele nie są w stanie walczyć o szkołę bo wystarczy że wstrzyma się im pensję i leżą. Ale uczniowie to dopiero zrobili by rozpierdziel.
Nie dość, że jest to już ogromną liczbą to jeszcze wizerunkowo...dzieci walczące o edukację.
3
Laporta robi to, do czego inni nie mieli jaj. Przynajmniej moim zdaniem.
Nie szuka dziwnych zabiegów ksiegowych typu wymiana Arthur-Pjanic tylko gra w otwarte karty. Ale bardzo prawdopodobne też, że sytuacja klubu nie pozwala na takie dziwne ruchy jakie wykonywał Bartomeu.
Został jeszcze Umtiti. Może jak posiedzi pierwszą część sezonu na trybunach to w zimowym okienku uda się go chociaż gdzieś wypożyczyć.
2
Jak głupim trzeba być by zamienić Barcelonę na RB Lipsk tylko i wyłącznie dla kasy. "Powodzenia" dla Moriby. Obym go w Barcelonie już więcej nie zobaczył. Kogoś z taką perspektywą rozwoju i gry w pierwszym składzie, a jednocześnie sieczką w głowie to dawno nie było.
A co do Griezmanna to jest to chyba jakiś syndrom psa ogrodnika. Ile to się naczytałem tu narzekania na jego transfer i grę, a teraz nagle to błąd, że miałby odejść.
Nigdy go specjalnie nie krytykowałem ale też nie byłem tym transferem jakoś zachwycony. Mimo wszystko uważam, że w obecnej sytuacji to błąd pozbywać się takiego zawodnika, który może dać coś klubowi o niewielkiej głębi składu. Wygląda na to jednak, ze sytuacja klubu jest bardzo poważna i niestety Laporta robi to co musi byśmy nie stali się niedługo drugim Milanem. Może teraz kadra będzie słaba ale jeśli finansowo podreperuje on klub, nie wykończą nas m.in. pensje zawodników to może w ciągu sezonu lub dwóch będzie nas stać na to by faktycznie ten skład wzmocnić.
0
@clyde Tak zawsze było... gdy głównym rywalem BM była Borussia to rozkupowali właśnie tę drużynę. Tak niestety działa Bayern.
1
Emerson gudbaj i Roberto welcome back na prawej obronie. To sobie pograł chłop w pomocy.
2
Jestem ciekawy czy Bóg pomoże mu odpalić w końcu.
1
"chciał pomóc w znacznie większym stopniu, niż będąc liderem na boisku" serio???? Przecież to jeden z najważniejszych graczy. Jego odejście poczujemy tak samo jak odejście Xaviego czy Iniesty...tylko w nieco innym wymiarze.
1
@barcelonaLM Nie znoszę takich zdań wyciętych. To plus pasek i news na śmietnik jakim jest Twitter gotowy. Dlaczego nie ma większej części wypowiedzi?
0
@Maker0 Niby tak. Z drugiej strony o kłopotach z dyscypliną Dembele było wiadomo przed transferem. Tak samo, były przewidywania, że Cou nie odnajdzie się na boisku z Messim. To były zakupy Bartka, które miały wyciszyć szum po odejściu Neya. Były to za drogie transfery i zbyt niepewne.
2
Jeżeli się okaże, że Mbappe do Realu jednak przejdzie to myślę, że to okienko jeszcze bardziej podsumuje działalność Bartomeu w Barcelonie. Podczas gdy ten zadłużał klub, nasz największy rywal wygrywał 3 razy z rzędu LM ( z lekką pomocą ale jednak ), odnawia stadion, a za chwilę w dobie kryzysu może sprowadzić jednego z najbardziej utalentowanych zawodników na świecie za astronomiczną kwotę.
Ale co tam... Bartomeu chyba na trumnie będzie miał wyryte, że prawie osiągnął miliard przychodu... oby mu doklepali, że także miliard w wydatkach.
0
@NaFazieHitman Mogą stawiać co chcą. Tutaj akurat ważne jest czy PSG zaakceptuje kasę.
1
Ja bym jednak poczekał na oficjalkę w sprawie Mbappe. Zbliża się koniec okienka transferowego więc wszystkie ścieki prasowe wypuszczają teraz każdą możliwą ploteczkę. A to idealny czas na takiego Mbappe, niby już ma podpisać... temat będzie dojony do ostatniej minuty okienka.
0
Grupy A,B,E .... Będzie ciekawie.
0
Neymar za 222mln
Suarez ile? Może 8-10 mln jak zostaną spełnione warunki
Messi za darmo
Za to:
Cou, Dembele, Griezmann, Brejtwajt, plus zamiana Pjanic - Arhur.
Niesamowite jak z czegoś tak niesamowitego jak MSN można tak niesamowicie zrobić wielkie NIC.
0
@MarioVeB! Dlaczego nie może trenować?
0
Jeśli taka jest postawa Umtitiego to bym zwyczajnie go zwolnił. Oczywiście tylko w przypadku umiarkowanych konsekwencji prawnych. A tak to niech grzeje trybuny i trenuje z Barcą B.
1
@lucas/catalan interesujace zestawienie
20
Garcia dobra decyzja...ta kartka na konto Roberto, który zamiast pchnąć mecz dla nas, prawie nam go zawalił.
1
Gdybym miał możliwość zadania pytania, któremuś z zawodników to spytałbym Albę na kogo on dośrodkowuje?