prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano Mi się wydaje, że świadomy tego warunku Neymar jest nadal za drogi przy obecnej kadrze.
1
Ten sędzia to był dramat...
0
@LuisSalvano Nie stać nas także na jego kontrakt i premię. Nawet jeśli miałby przyjść za darmo. Pozostałe argumenty bez zmian nawet w przypadku rozwiązania o którym mówisz.
1
Wiadomo, że Neymar już do nas nie wróci. Praktycznie nikt go nie chce, poza tym nie stać na to klubu, sam Neymar wciąż sądzi się z klubem więc wizerunkowo też nie jest nam to po drodze. Więc chyba te wszystkie bezsensowne artykuły i newsy powstają by powstawały tak samo bezsensowne posty jak mój:)
5
Czy można się na święta stukać jajkami czy trzeba trzymać dystans?
0
@Pilka_jest_okragla Citko...ale to była nadzieja.
0
@AmigoBlancos Uważam, że takie "zabiegi" tylko po dogłębnej analizie psychologa i psychiatry. A także w oparciu o system wspomagania rodziny z takimi dziećmi lub ośrodkami, które były by gotowe tymi dziećmi się zająć. To tak w skrócie oczywiście, bo temat rzeka.
0
@Rust_Cohle kiedyś polerowało się kremem Nivea:) brud nie wchodził w materiał. Spoko metoda, ale może teraz są jakieś środki do konserwacji.
0
@Vebrol Trochę nie o to mi chodziło ale w tym co mówisz też jest na pewno sporo racji. Niestety tak to już jest obecnie, że w rozmowie nie dąży się do prawdy lecz do udowodnienia swojej racji.
37
Nie jestem "popularnym" użytkownikiem strony, nie mam także rzeszy wielbicieli, tak jak niektórzy. Ostatnio też rzadziej się udzielam. Natomiast jestem na tej stronie w zasadzie od jej samego początku. Od jakiegoś czasu poważnie rozważam całkowite zaprzestanie korzystanie ze strony. Nie chodzi nawet o poziom komentarzy bo te zawsze można pomijać.
Powód jest prosty, lecz nie mogę go podać gdyż skończy się to usunięciem posta lub banem. Co pośrednio także jest powodem. Cóż, jako użytkownik z wieloletnim stażem z przykrością muszę stwierdzić, że nie można się tu obecnie swobodnie wypowiedzieć.
3
Jedyny plus tej zmiany czasu to że mi dziecko wstało o 7 a niebo 6. Jest postęp:)
3
@JimMorrisonFCB To był przez pewien czas bramkarz nr jeden. Uwielbiałem go za bezkompromisowe podejście. Mówiąc krótko szedł jak dzik w żołędzie. Oczywiście zdarzały mu się wpadki ale w tamtych czasach to giga bramkarz.
1
@Encore Powiem szczerze, że ja w ogóle nie uczestniczę w tych dyskusjach ale czasami tak szambo wybija, że nawet u mnie na ekranie jest widoczne :)
0
No dobra, to skoro jeszcze jest szansa i dopóki nie usunęli jeszcze powoły La Rambli to spytam. Kto za PiSem i dlaczego nie za PO? :D
0
@Janas11224 Nie ważne jaki klub bym reprezentował, nie ważne jakie były by konsekwencje ale od człowieka bez honoru, który ( moim zdaniem ) przyczynia się do degradacji tego kraju, zwyczajnie moja godność i sumienie nie pozwoliło by przyjąć NIC. Ale oczywiście nie potępiam go za to. Każdy może mieć swoje zdanie. Jeśli jest Pisowcem, lub nie jest i mu to nie przeszkadza to co mi do tego.
0
Eh...liczyłem, że Real trafi na MC. Liverpool może i nie jest w formie ale obecnemu Realowi może sprawić kłopoty. Jeśli nie to na bank wejdą do finału.
Natomiast niesamowicie ciekawy jestem co się będzie działo w dwumeczu Bayern - PSG.
0
Kurcze wyobrażacie sobie co by się działo, gdyby w dzisiejszych czasach wyrzucenie z boiska odbywało się przy użyciu czarnej kartki?? :o
6
Najbardziej mnie dziwi to, że są ludzie, którzy nadal zagłosują na PIS mimo tego, że gołym okiem widać co odwalają. Władza się bogaci, a co niektórzy to nawet i miski z ryżem nie będą mieli.
0
Tak sobie obserwuję Halanda od jakiegoś czasu i moim zdaniem to nie byłby dobry transfer. Podobnie zresztą Mbappe. Obaj zawodnicy musielibyśmy przystosowywać się do gry na małej przestrzeni. Choć akurat Mbappe w tym przypadku wypada lepiej i w mojej opinii jest to także bardziej utalentowany zawodnik.
3
Niestety tu widać różnicę między Neyem a Dembele. Ney na bank choć jedną z tych sytuacji zakończyłby bramką i do tego coś wykreował.
1
Barcelona nie wygra jutrzejszego spotkania z PSG, jeśli przegra.
0
@Kapitan_SW Skoro wiele to bardzo proszę napisz. Finansowo jest to w zasadzie przepaść. Instytucjonalnie jest tragicznie. Posprzątanie tego trochę zajmie. Podobieństwa tkwią w dobrym młodym pokoleniu, holenderskim trenerze przeprowadzającym przebudowę drużyny i Xavim czekającym na wejście do drużyny.
Messi zbliża się do końca kariery, być może nawet odejdzie i nie ma na razie planu na jego zastąpienie. To moim zdaniem główne i zasadnicze różnice, spore różnice.
10
Gratulacje dla Laporty. To na pewno dobra wiadomość dla nas kibiców choć klub jest w diametralnie innej sytuacji niż kiedy rządził po raz pierwszy.
Mam nadzieję, że mecz z PSG jeśli nie zakończy się remontadą to chociaż zwycięstwem. A potem? Trzeba przekonać Messiego by został bo to oznacza, że będzie istniał plan na przyszłość drużyny. Trzeba też posprzątać burdel po Bartomeu i może nawet wsadzić go za kraty.
W końcu mamy prezydenta i to na pewno z jajami, kontaktami i w sercu noszącego Barcę. Oby czekały nas lepsze czasy.
0
Rozpoczynam poszukiwania nowego serialu i trochę nie mogę się zdecydować. Może coś doradzicie? Ostatnio zaliczone i takie które przypadły mi do gustu to: Sons of Anarchy, The Expanse, Star Trek Discovery, West World, House of Cards, Gambit Królowej, Peaky Blinders, Mr Robot, Czarnobyl, Love Death Robots. Mind Hunter.
Może ktoś o podobnych gustach mi coś podpowie?
1
@Wossi61FCB też tak myślę ale nigdy nie wiadomo :)
2
Umieram z ciekawości na kogo zagłosował Messi.
1
Cieszy wczorajsza wygrana i wejście do finału. Dzięki temu ten sezon może nie być dla nas stracony. Gdyby tylko Ci piłkarze grali tak w większej ilości meczów w tym sezonie to podejrzewam, że i w lidze sytuacja mogła by być delikatnie lepsza i nie bylibyśmy w tak fatalnej sytuacji w LM.
Nie liczę, że dokonamy cudu i wygramy z PSG bo to zupełnie inna drużyna. Choć do momentu strzelenia przez nich bramki będę wierzył, że ta drużyna może dać radę.
0
@LeoMessiah Sam Messi nic nie zrobi jak ktoś w pomocy lub obronie dostanie wylewu i strzelą nam farfocla.
1
Myślę, że plan minimum na początek meczu to nie stracić frajersko bramki tak jak to mamy w zwyczaju robić w tym sezonie. A potem nie tracić piłek, napierać i strzelić te dwie brameczki. Nie mam nic przeciwko by skończyło się dogrywką ale najważniejsze to nie stracić bramki.
0
@BarcaInfo Najlepszy to tu był Umtiti. Standardowo już statysta...