0

@BarcaInfo Ter Stegen chciał grać w Barcelonie bardziej niż Zubizarreta był kompetentny w przeprowadzaniu transferów.

8

Griz na bank robi to specjalnie. Normalnie ten transfer to koń trojański ATM.

0

@joloskyy oceniałem Cię dokładnie na takiej samej zasadzie jak Ty mnie. Także kłamstwo za kłamstwo.

0

@joloskyy szkoda mi życia...

0

@DaPi Stylu moim zdaniem wciąż brakuje. Wczoraj tylko bramka na 4-0 była powiedzmy wynikiem pewnego rodzaju finezji i świetnej techniki. Reszta nie miała nic wspólnego ze stylem o którym tyle się mówi. Czy tylko dlatego że ostatnio wpadło kilka piłek więcej można odtrąbić zwyżkę? Moim zdaniem nie koniecznie. W poprzednich meczach zdarzało nam się kreować znacznie bardziej klarowne okazje. A sam moment wykończenia może być czasami związany z dyspozycja dnia. Ja po prostu tego co widzę nie nazwałbym jakimś znaczącym postępem. Wciąż zresztą dopuszczamy do wielu okazji strzeleckich rywalom. Z mocniejszymi drużynami to też będzie znacznie bardziej widoczne.

0

@joloskyy Ponurak że mnie żaden, cieszę się z wygranych ale patrzę na to raczej ze zdrowym dystansem. Potem takie płaczki jak Ty, po porażce sprzedają pół składu bo przecież wcześniej wygrali trzy mecze z rzędu więc już teraz LM jest formalnością...

1

Z ostatnich 5 spotkań, tak naprawdę tylko Ath. Bilbao było trudnym rywalem. A na stronie widać znów napompowany balonik i dalsze jego pompowanie. Busi znów jest świetny, forma de Jonga i Antoniego nagle rośnie, Araujo najlepszy stoper, nawet Messi nagle gra i strzela.
Moim zdaniem gra wciąż wygląda kiepsko. Trafimy na mocniejszego rywala i niektórzy będą znów musieli pójść płakać do swoich jaskiń. Super że wygrywają i że rośnie pewność siebie. Ale ja bym był daleki od zachwytu bo nie zagraliśmy od jakiegoś czasu z poważnym rywalem.

2

Myślę, że tegoroczne święta w szczególny sposób pokazały jak bardzo jest to wszystko związane z kasą, a nie świętami w czystym tego słowa znaczeniu. Liczy się ile się sprzeda i niestety nic innego.
Dlatego cieszę się, że w tym i poprzednim roku wziąłem w tej "szopce" naprawdę mały udział. Święta na kanapie z rodziną, bez spiny ,bez gotowania miliona potraw, bez sprzątania jak popierd....ny, bez ścinania drzewa tylko po to by zawiesić na nim lampki.
Za to w naprawdę cudownym nastroju i na relaksie.

0

@BarcaInfo wow chłop sam odebrał zamówione jedzenie. Wielki człowiek. Takie newsy to jest coś.
Regularnie kupuję jedzenie ludziom proszącym o to pod sklepem. I co? Aha.

1

Jestem bardzo ciekawy co powie Messi w wywiadzie. Szczególnie gdy Bartomeu już nie ma i będzie mógł jeszcze bardziej otwarcie mówić o tym co się stało.
Szkoda tylko, że żyjemy w świecie, w którym ogłasza się wywiad, a następnie przez tydzień wypuszcza się do sieci urywki wypowiedzi tylko po to by wywołać sztuczny ruch. Zanim dowiemy się co naprawdę powiedział odbędzie się tu pierdzidyliard dyskusji bez sensu.

1

Gratulacje dla Roberta! Zasłużył i dzięki jego osiągnięciom my też pewnie czujemy się teraz nieco dumni. Szkoda tylko że nie wypowiedział się po polsku myślę że dla fanów było by to coś bardzo ważnego...

3

Jak czytam kolejne pytanie o transfer 9tki na konferencji albo rozważania na temat tego jak to Koeman potrzebuje 9tki do tego by jego system funkcjonował to mnie krew zalewa. Bartłomiej powinien pójść za kratki za takie zarządzanie...jak można było sprzedać/oddać Suareza nie mając jego zastępstwa?

5

Coraz ciężej się to ogląda niestety...ale byłem z tą drużyną gdy wygrywała więc będę także gdy przegrywa. Wiele rzeczy nie działa, szczególnie w obronie. Wykończenie akcji to także jest jakaś tragedia i te straty.... Nie wiem co dokładnie nie działa ale nie zapowiada to nic dobrego. Szkoda też, że całe dobre wrażenie jakie mieliśmy po tych 5 meczach w LM dzisiaj zostało po prostu przekreślone. Choć ja zawsze mam nadzieję, że w końcu coś zaskoczy i drużyna zacznie grać. Oby Koeman to ogarnął.

1

@IronSanHybrid Domki w Słupsku :)

12

Nowe znaczenie słowa konserwatysta - osoba zmuszająca kogoś do postępowania według poglądów których sama nie respektuje i je dużo konserw.

0

Poratujcie linkiem na priv pliz...

0

Podobno Maradona żył w ostatnim czasie w biedzie. Otrzymywał 1mln dolarów za sezon wynagrodzenia oraz kasę z kontraktów reklamowych. Jeśli to jest bieda to ja to chyba już przegapiłem, że wręcz przymieram z głodu...

0

@Kettger A to fakt.

2

Nie jarałbym się wynikiem z Dynamem bo nasz przeciwnik grał ten mecz praktycznie na stojąco.

37

Nie ufam ludziom, którzy nie lubią czekolady, kawy i oglądają porno bez przewijania.

1

@FC1899Barca Dlaczego? Mniej testów nie koniecznie oznacza, że nakazli ich mniej robić. Może też oznaczać, że mniej ludzi zgłasza się z objawami i lekarze po prostu mniej tych testów zlecają. Może to być też efekt niedzieli. Tak zawsze jest. Niedziela i poniedziałek to praktycznie zawsze dni z niższymi wynikami. Ale rozumiem że obecnie to "modne" pisać tak jak napisałeś.
Dodam tylko że nie mam na celu bronić rządu. To zwyczajne świnie ale to nie oznacza, ze trzeba myśleć zero - jedynkowo.

32

W tym roku forma Barcelony, Realu i innych drużyn powoduje że nagle człowiek musi sprawdzać tabele LaLigi...

1

W drużynie jest wielu młodych zawodników i jakoś nie specjalnie mnie martwi to, że nie wygrywamy. Już nawet nie martwi mnie fakt, że marnujemy kolejny rok kariery Messiego.
Wciąż bardziej mnie wkurza fakt, że w ostatnich latach marnowanie czasu Messiego odbywało się na jeszcze większa skalę. Trzy czy cztery lata w których ponownie mogliśmy wygrać LM były zarządzane tragicznie, kadrowo i finansowo.
Tyle się mówiło o tym jak to trzeba przygotować drużynę na odejście Messiego. I przegapiono fakt, że trzeba ją było przygotowywać także na odejście takich zawodników jak Xavi, Iniesta, Busi. Ale oczywiście to się nie stało, a na odejście Messiego i tak nie jesteśmy przygotowani. Także nie spodziewam się aby w tym roku drużyna grała i coś osiągnęła.
Moim zdaniem także Koeman się nie sprawdzi. Jeśli chodzi o wprowadzenie młodych to ok. Ale nic nie ugra. Jest to wyłącznie opinia. Moim zdaniem trenerzy/obrońcy po prostu nie mają tego czegoś co posiadają trenerzy/pomocnicy/napastnicy.

0

Myślę że kontuzja ścięgna bocznego wchodzi w grę... niestety Pikuś wypadnie ja kilka miesięcy. Obym się jednak mylił.

4

Za Nawałki znów zacząłem oglądać reprezentację. Za Brzęczka znów przestałem...

9

Dzień miałem średni ale jak człowiek widzi że Nojer dostał szóstkę to od razu jakoś przyjemniej :)

2

@Stoiczkow Polecam do tego masło szalotkowe. Zwyczajnie ugrilowana w piekarniku szalotka zblendowana z masłem. Potem oczywiście do lodówki i na takiego gorącego steka plasterek. Niebo w gębie.

0

@BarcaInfo Jego przerzuty były genialne. Niektórzy wspominają wślizgi...dla mnie to jednak przerzuty były jego wizytówką. Jeden z moim najbardziej ulubionych piłkarzy.

1

@Naturopata Niestety, zgadzam się w 100%. Konsumpcjonizm zabija przede wszystkim naszą planetę. Ludzi też wykończy.

0

Sportem od dziś można już tylko tyłek podcierać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?