51

Mam prośbę do Redakcji, Moderacji czy kogoś kto ogarnia tę grę z krzyżykami co się pojawia gdy się wchodzi na stronę i podstrony. Gra jest już za łatwa. Krzyżyki opanowałem do perfekcji i teraz mogą być jeszcze mniejsze. Ostatnio już tak łatwo przechodzę wszystkie levele, że nawet zacząłem treść strony czytać.

2

Moje miejsce pracy przystępuje do PPK. Oczywiście, że się nie będę na to pisał. Naprawdę rząd wierzy, że po tym co zrobili i PO i PiS jeszcze kiedyś dobrowolnie powierzę temu Państwu jakieś pieniądze? I jeszcze te piękne słupki...tyle zaoszczędzisz trzymając kasę w banku, a dzięki PPK dwa razy więcej. Amber Gold mniej obiecywało. Poza tym, nawet jeśli nie PiS, to przy tym co się potrafi wydarzyć w tym kraju nikt mi nie powie, że za 10 lat nie znajdzie się jakiś pajac, który będzie chciał położyć łapę na tej kasie.

0

@BarcaInfo tak ciężko skumać że to był ironiczny uśmiech?

0

@arasz1819 Nie. Znajomości:)

4

No to ja już po szczepionce. Tzn. pierwszej dawce. Pierwsze 24 godziny nie były przyjemne, a potem już norma. A tak, to czuć lekkie osłabienie. Nic specjalnego.

7

@BarcaInfo Nie zostanie, ale wszystko możliwe więc może zostanie...albo nie, nie zostanie. Zobaczymy. Jak zwykle news bez konkretnej treści, bez żadnej podstawy do tego by myśleć, że to w ogóle jakaś informacja. Ale i tak ktoś napisze, że to pewne źródło. Pewne źródło braku informacji :D

1

@Kgorecki2500 Ja się spodziewałem wszystkiego. Choć chyba nigdy się nie tak do końca nie dopuszcza takiego wyniku, szczególnie, że mówimy tu o Barcy na Camp Nou.

5

Dziwię się, że były osoby które myślały, ze wygramy z PSG. Oczywiście sam miałem pewne nadzieje, ze względu na kontuzje Neymara i Di Marii ale w głębi duszy wiedziałem, że w tym roku nie mamy na co liczyć.
Bardzo szkoda sytuacji Dembele. Mogła psychologicznie inaczej ten mecz ustawić. Jeden mecz nie może decydować o tym czy Dembele jest świetnym czy słabym piłkarzem, jednak nie można już dłużej się łudzić, że nie da się na niego liczyć w takich meczach. Jego forma to jest zwyczajnie loteria i to do tego z niewielką szansą na sukces.

0

@Janiama Niestety w przypadku Dembele rozmowa powinna kończyć się przy pojęciu "potencjał".

0

Osobiście nie bardzo wierzyłem, że możemy wygrać ten mecz. Po informacji o kontuzji Neya pomyślałem, że może jednak uda się zremisować lub minimalnie wygrać.
Liczyłem się z tym, że może paść nawet coś takiego jak 1-4 ale to tak fatalnie wygląda na tablicy wyników, że pojawia się złość i gorycz.
No cóż....to jest drużyna, która jest w budowie. Szkoda jedynie tylko, że to nie KOLEJNE lata kariery Messiego lecz w zasadzie ostatnie lata Messiego, które nie przyniosą nam wygranej w LM.

0

@karci0 Ja dzisiaj nie jem żadnego. Dzień pączkowy zrobiłem sobie w niedzielę. Dzisiaj za to pizza. W ramach wczorajszego dnia pizzy.
Także uważam że jest to wszystko bez sensu. Choć czasami takie coś działa jak przypominacz. Pączków nie jadłem chyba właśnie od zeszłego roku i tylko ze względu na zbliżający się tłusty czwartek nabrałem ochoty:)

0

Ktoś zapoznał się bardziej dogłębnie z przepisami dotyczącymi podatku od mediów i mógłby mnie oświecić czy warto w to w ogóle zaglądać?

2

Najbardziej w tych ostatnich wygranych i remontach podoba mi się to, że stajemy się drużyną. Najtrudniejszy moment przyjdzie wraz z pierwszą porażką. Oby już wtedy ekipa miała spory zapas pewności siebie.

6

Nie wiedziałem, że Busi jest sędzią liniowym w tym spotkaniu...

0

@lucas/catalan A to polecam :)

0

@lucas/catalan To Hansel Grettel się nie załapała?

3

@Bykunn Oczywiście, że nie. Sam jestem zły po porażkach ale jestem daleki od wylewania pomyj na piłkarzy, a tym bardziej na Messiego, który od kilkunastu lat ciągnie ten klub raz mniej, a raz bardziej. Ponadto nie uważam, że obrażanie zawodników z powodu porażki w meczu piłki nożnej jest czymś normalnym, bo nie są to już normalne ludzkie emocje. Myślę, że tez ilość bezsensownych wpisów rodem z twittera mnie już wkurza...

0

@4drian0 No chyba nie.

7

Nie ma to jak La Rambla. Jak są porażki to większość wręcz sra na całą drużynę, a Messi to niepotrzebny człapiący wysysacz kasy bez charakteru by być kapitanem. A teraz? Uwielbiam to forum ale serio...zapłaciłbym za konto z możliwością filtrowania postów osób poniżej 16roku życia.

0

@Colon Ustrzyki dolne i Bielsko Biała mnie zmiażdżyły.

4

Prawdziwa szuja. Nie ważne czy informacja może wyrządzić szkodę. Ważne, że jest.... Ma..sa...kra.

0

@pazio23
Nie da się spaść w inną stronę niż dół.

1

Pośmiać się z Realu zawsze można. Wiadomo że następnego dnia oni mogą śmiać się z nas.
Jednak to jak moja żona podsumowała moje nabijanie się z Zidana trochę mnie uspokoiło. Cytuję: "Na Twoim miejscu bym się tak bardzo nie cieszyła, Barcelona przecież gra ostatnio jak c*pa wołowa"

2

Messi już miał dość... Nie tylko on

0

@Kacper1432 co z tego jak rzeź cały mecz gra padakę i jeszcze ostatecznie zaprzepaszcza wszystko co wypracował? O. Już od dawna nie ogarnia a kluczowych momentach zawodzi lub już nic nie wnosi

5

Szanuję Albę za jego dokonania ale to już za dużo. Ten gość w ważnych meczach dostaje wylewu i pali się. Myślę że ławka do końca kariery w Barcelonie będzie dla niego ok. Ale to już cień piłkarza którym był.

0

Polityka what's app się zmienia, od 8 lutego Facebook będzie chciał dobrać się także do danych z tego komunikatora.
Przesiadam się więc na co innego. Czy ktoś z Was korzystał z komunikatora Signal I ma jakieś wrażenie z jego użytkowania?

2

@vangoor Ja tez nie mogę :) Leo Messi jutro założy skarpetki...też news :)

1

@Janiama Trochę się nie zgodzę. Doskonale wychodzi do gry, i jako jeden z nielicznych doskonale wyczuwa kiedy podejść by uwolnić się z pod pressingu. Często nie ma z kim grać, a i tak wczoraj przynajmniej dwa razy przyspieszył akcję grą na jeden kontakt tak jak to robiła Barca kiedyś.
A to, że biega czasami za dużo to argument? Niektórym na La rambli się nie dogodzi. Nie biega ... to rywale przeciez biegają więcej. Biega, to biega bez sensu. Gdyby wszyscy tak biegali jak on to mieli byśmy pressing z ery Guardioli. A to że czasami wyjdzie że strefy i robi to źle? Hmmm To może powinien uczyć się od Busiego czy Pique którzy ostatnio przecież są w tym względzie "idealni".

0

@VeB 1899 przecież chłop kopiuje info z innych mediów. Musiałby przekopać wszystko to co już skopiował...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?