0

Ten jak pogada to już nie będzie co zbierać. To już nie pierwsza sytuacja kiedy Bartomeu ma z kimś rozmawiać i wychodzi gorzej niż było....

3

Akurat odejścia Suareza to za bardzo nie kumam. Myślę, że obecnie bardziej byłby by skłonny by pogodzić się z rolą rezerwowego, a o takiego napastnika na ławkę będzie nam ciężko. Kontrakt także można renegocjować.
Ale to moja opinia i uważam, że to błąd. Jak samo pozostanie Bartka na stanowisku.

1

Rozmowa z moją żoną:
Ona - kto gra?
Ja - Bayern i PSG, w Bayernie gra Lewandowski, a w PSG Neymar

Ona - Neymar?...to ten co się przewraca?

XD uwielbiam ją za takie teksty:)


0

Sędziowanie lekko pod PSG. Ciekawe czy poszedł przelew...

14

Każdego członka zarządu, który rozważyłby ofertę za Messiego pożegnałbym z klubem kopniakiem w tyłek.

2

Teraz to się zacznie. To samo co zwykle. Przez następne kilka dni będziemy karmieni głupimi twittami typu "Messi powiedział że odchodzi" zaraz pojawi się kolejny "Messi zostaje". Serio??? Rzygać mi się już chce tymi twittowymi pseudoreporterami.

8

Nigdy specjalnie nie lubiłem Bayernu. Po ostatnich porażkach z nimi także jakoś niezbyt chętnie im kibicuję, mimo obecności w składzie Lewego. Ale mimo wszystko wolę by wygrał ten naprawdę mądrze zarządzany klub niż petrodolary z najemnikami w zespole.

0

Nie uważam, by Koeman to był dobry wybór na przyszły rok. Zresztą zawsze uważałem, że byli obrońcy to nie są najlepsi trenerzy dla drużyn z nastawieniem ofensywnym.

0

W ankiecie brak opcji Rakitic Velverde. Pewnie dla niektórych była by najlepsza.

2

Już od dawna wiemy, że w tej kadrze są piłkarze, którzy zwyczajnie do Barcy się nie nadają. Mowa tu chociażby o Griezmanie czy Semedo. Semedo co jakiś czas zagra dobry mecz i wtedy każdy z nas ma nadzieję...może jednak. Ale prawda jest taka, że transfery ostatnich lat to wyrzucanie kasy w błoto. Prawie 500 baniek na trzech piłkarzy. Jeden strzelił nam wczoraj dwie bramki, drugi był kontuzjowany przez 9 miesięcy a trzeci nawet nie wyszedł w pierwszym składzie.
Dlatego znacznie większej winy upatruję w działaniach zarządu. Wystarczy dodać tylko, że kolejne 300mln i mamy Espai Barca.
Z kim ma grać Messi czy Busi skoro Ci co są przesiąknięci maszym stylem grzeją ławę? W pierwszej połowie Bayern zostawiał tyle miejsca za plecami obrońców, że Fati to by miał tam co robić. Niestety Suarez szybkościowo już nie daje rady. Poza tym Bayern pokazał jak powinien wyglądać pressing. Obecnie w naszym wykonaniu wygląda to tak jak kiedyś wyglądały drużyny, które uczyły się tym pressingiem grać przeciwko nam.
Smutno się na to patrzyło. Ale cóż w jednym zgadzam się z Gaspartem, trzeba iść dalej. Ale żeby się podnieść i coś osiągnąć to Bartek musi odejść. I moim zdaniem nie ma innego wyjścia.

1

@marcin000019 eee bo jest sobota?

0

Już kiedyś słyszałem dokładnie takie same przeprosiny. Oh wait....

1

@Kacstiff Ancelotii, Guardiola, Klopp, Mourinho, Wenger, Hiddink ( ale nie wiem czy on już na emeryturce nie jest ) i Zidane chyba już tez należy do tego grona.

Wielu trenerów pokończyło kariery. Do niedawna na rynku byli Rijkaard, Del Bosque, Heynckens itp. Obecnie pojawia się wielu nowych trenerów ale akurat Pochettino to będzie strasznie zła decyzja.

1

Jeśli to prawda na temat Pochettino to tym bardziej Bartek powinien podać się do dymisji. Przecież to kolejny trener pokroju Velverde. Po prostu średni wyższy poziom. A jak przyjdzie grać o finały lub już w samych finałach to spali się tak samo jaki takie Blanc'i, Unaie Emery itp.

2

Bartek wytłumaczy się Covidem i zostanie, ratować klub....zobaczycie. Camp Nou zamknięte dla ludzi... nie ma jak na niego gwizdać i machać chusteczkami.

0

@MontelQ Akurat VIdal w tym meczu pokazał najwięcej walki i charakteru. Nawet to że się skurzył po decyzji sędziego o tym świadczy. Reszta od 60 minuty czekała na dobicie.

1

Bartomeu OUT!!! Setien OUT!!! Abidal OUT!!! Semedo OUT!!! Rakitic OUT!!! Griezmann OUT!!! Firpo OUT!!! Braith coś tam OUT!!! Umtiti OUT!!!

To be continued.

0

Najgorsza możliwa zmiana. Setien weź idź już w p...u.

0

@zenoowity tak. Jak się ma mózg to się wie gufniaszu

1

Puig na boisko. Do tego Dembele albo Fati. Przecież tam jest tyle miejsca za ich obroną...co ten Setien!!! Jak można na tak otwartego przeciwnika wyjąć jakbyśmy mieli się bronić?!!!

1

Ter Stegen robi dzisiaj Valdesa.

0

Ale to jest gwałt na naszej obronie. tak to jest jak się wychodzi 4-4-2.

0

gdzie można oglądać tvp2 on line?

0

4-4-2 ... Będzie w dupsko.

2

Zdecydowanym plusem rozgrywania jednego meczu w LM w fazie pucharowej jest to, że nie sypią się tu pytania o to jaki wynik daje awans komu. Jeden mecz, brak bramek wyjazdowych, mniej głupot na La Rambli...życie staje się piękniejsze.

0

@inViNcibl3 O witam kolegę znowu :) Wspólne rozliczanie podatków. Dostęp do informacji o stanie zdrowia. Dziedziczenie.

1

Baloniki napompowane. Ciekawe kto pęknie. Jeśli zagramy tak jak z Napoli w pierwszej połowie ( bez początku) lub tak jak z Villarealem to będzie ok. W innym przypadku możemy mieć problemy. Mam tylko nadzieję, że Setien nie zesra się w gacie ze strachu i zagra tak jak Barca powinna grać.

1

@Shapiro Co za hipokryta. A jak ktoś jest tęczowy to już nie wierzy w Boga? To nie jest też jego wiara i religa? Poza tym, bitwa Warszawska to była walka o wolność! I o to też walczą środowiska LGBT. Tak, mogą się spotykać ale są to środowiska, które są poddane takim działaniom rządu, które uniemożliwiają im funkcjonowanie w społeczeństwie jak inni heteronormatywni ludzi. Gość za dużo razy w czapę dostał chyba.

0

@seneridex No to szykuj się na opowiadanie historii pt. "jak było?". Pozdr.!

1

Co słychać wyborcy PiS? Wy też dostaliście podwyżki na poziomie 50-100%?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?