0

@chudymc Ok. Rozumiem. Jednak spójrz na to jaki Twój nieważny głos miał wpływ na faktyczny przebieg wyborów. No niestety w ogóle nie miał. Podzielam Twoje myślenie w 99% procentach. Ja także nie lubię wybierać między mniejszym i większym złem. Można by powiedzieć, że sytuacja nie pozostawia nam wyboru.
Ja jednak patrząc na to co wydarzyło się w ostatnich latach w naszym kraju uważam, że nawet decyzja o wyborze tego mniejszego zła jest dość ważna. W moim przekonaniu to co kryje się za zwycięstwem Dudy może nie być tylko takim wyborem.
Poza tym na pewno, mimo tego, że żaden z nich nie spełnia Twoich oczekiwań, na pewno do któregoś jest Ci bliżej. Być może któryś z nich zrobił coś czego nie możesz przetrawić albo zrobił coś co Ci się bardzo podobało. Myślę, też że w przypadku prezydenta trzeba mocno spojrzeć na szerszy kontekst. Czyli partia rządząca, sytuację w sejmie senacie itp. Zmierzam do tego, że nie jest dobrze gdy jedna partia ma wszystko. Jak zdobędzie wszystko to nie będzie chciała tego już oddać. I to jest coś co mnie pchnęło do tego by jednak oddać głos ważny. Natomiast jest jeszcze szereg powodów dla których oddałem głos przeciw PAD.

4

Oddałem dzisiaj głos przeciw obecnemu prezydentowi, żaden z kandydatów nie był tym kogo obecnie bym poparł jednak podejście w stylu "pójdę lecz oddam głos nie ważny" już mnie nie przekonuje. Kilka razy oddawałem głos w taki sposób ale powiedzmy sobie szczerze, to obecnie nic nie daje. Musiałaby to być dużo większa liczba osób. Dlatego trochę się teraz dziwię, że są osoby, które tak robią. Oczywiście każdy ma prawo tak robić, a to co piszę to wyłącznie moja opinia. Według mnie z obecnym prezydentem, i przede wszystkim z Kaczorem za sterami takiej władzy, w niedługim czasie mógłbym już tych przywilejów nie posiadać.

0

ehh szkoda. Czerwo zasłużone. Oby tak VAR działał w meczach Realu.

0

Śmieszne jest, że po tylu latach, niektórzy myślą że będziemy grali jak Barca Guardioli czy Enrique. Dopóki nie wróci do tej drużyny nasz człowiek, Xavi zapomnijmy o tamtych czasach.

1

Połamały by mi się nogi w pięciu miejscach gdyby ktoś zaserwował mi takie wejście jak Messiemu w 46min.

4

@Suker Griez nie strzela karnych w Barcy. To jest też jego pierwszy sezon. Bez przesady.

1

Ramos wygląda jak Alfie Solomons z Peaky Blinders.

3

@Joe_Pesci sęk w tym że zagraliśmy swoje

1

No cóż. Mimo, że Setien przejął zespół w połowie sezonu to miałem lekką nadzieję, że odmieni drużynę na lepsze. Szkoda, że się nie udało, a jego zatrudnienie najprawdopodobniej skończy się sezonem bez tytułów. Nie zmienia to oczywiście tego, że Waldek również mógł niczego nie ugrać. Nie mogłem już patrzeć na to jak grała "jego" Barcelona.
Dla mnie problem jest głębszy niż trener. To nie jest ta sama drużyna co kiedyś. To nie jest jedna wielka ekipa, lecz zlepek piłkarzy, którzy czasami nie wiadomo po co się tam znaleźli. Także podsumuję krótko. BERTEK OUT!

4

Czekam teraz na analizę wszystkich karnych z tego sezonu i podsumowania ile razy VAR przywalił się do wyjścia bramkarzy z linii.... bez kitu. Nagle sędziowie odkurzają przepis który jest martwy odkąd powstał...

3

Sama sprzedaż Artura spoko. Gość nie ogarnął. To tego zipał jak stary jelcz po 60 minutach meczu. Raz na ruski rok zagrał ładną piłkę, zero gry z klepki i do tego kręcił od czasu do czasu jakieś numery. Tylko po co ten Pjanic?
Bartek ewidentnie coś kręci. Zresztą jeśli doniesienia o zwolnieniu Setiena się potwierdzą to cały ten sezon stanie się jednym wielkim kabaretem. A już teraz jest nieco "śmiesznie".

0

@Kusco15 Sposób bycia, sposób mówienia. Gdyby nie to, że większość rzeczy ma napisane to brzmiałby jak chłop z pola. I żeby nie było. Nie mam nic do ludzi z wioch, sam pochodzę z bardzo małej miejscowości. Chodzi mi tu raczej o sposób myślenia i jego paplanie bez sensu.

0

@ShinobiQWE Nie "ktoś" tylko wiać może "od kogoś". Dobrej nocy. Nie dyskutuje z kimś kto nie umieć po polsku.

3

To już nawet nie chodzi o poglądy czy powiązania z PISem... jak można głosować na Dudę? Przecież od niego wieje wiochą na kilometr.

4

Dla mnie wybór w nadchodzących wyborach jest jasny. NIE DUDA! :)

1

@haryveb944 Mocne masz nerwy, że po odejściu wód jeszcze na la ramblę wchodzisz :D

0

No to w końcu wcisnęli.

0

@draxidox Są zero. Uważaj tylko na temat z ratami które są płacone przez sklep. Przeważnie ta pierwsza rata jest po prostu wrzucona w cenę sprzętu.

0

@Janiama
Po co się w ogóle produkować na temat Dudy. Nie dość, że sam prezydent nie ma jako tako wpływu na tego typu rzeczy. Może przedstawiać jakieś rozwiązania prawne ale na pewno nie rozwiąże sam czegoś co wymaga tak kompleksowej współpracy wielu ministerstw itd. Ale pomijając już tę kwestię.... to ten gość bez zgody Jarka niedługo nie będzie mógł nawet ust otworzyć.

0

@Fawrf Mistrzostwo Francji WOW.....

6

I Neymarek stracił 50 baniek :) A wystarczyło zostać. Miałby i kasę i trofea.

0

@BarcaInfo Umtiti i Dembele :D

0

Nie wiem co mi odbiło. Zapuściłem dziś mecz Realu i w tle poszła debata prezydencka. Podsumuje to jednym słowem.... tragedia.

0

@El dominatore chodzi mi raczej o nieprzerwanie akcji a nie dobro zawodników ;)

2

Moim zdaniem za takie chwyty wręcz jak z zapasów powinno być czerwo.

0

Jakbyście o 22 musieli biegać za gałą to też by się Wam nie chciało.

0

Siema, czy ktoś z Was posiada profil zaufany i dzięki niemu podpisuje dokumenty? Jak to rozwiązanie się sprawdza?

3

Ale mnie wkurza, że większość ludzi słucha tych bzdur, które wylewają się w mediach jako część rozgrywek politycznych. A wystarczy pomyśleć. Wzrost zachorowań? Oczywiście, że będzie bo poszło poluzowanie. A poszło bo szpitale są w lepszej sytuacji niż na początku kryzysu. Jeśli ktoś wierzy w tzw. opanowanie, zatrzymanie epidemii na tym etapie to chyba wierzy też w bajki. Ten wirus już nie zniknie i każdy będzie go pewnie musiał prędzej czy później przechorować w jakiejś formie.
I co z tego, że mamy gorsze wyniki od krajów Europy? Po prostu obecnie możemy sobie na takie liczby pozwolić. Są miejsca w szpitalach, nie mamy takiego problemu jak Włochy czy Francja, które najpierw wpuściły obywateli w kibel i nadal mają zakorkowane szpitale.
Wiele się mówi też w kontekście nieradzenia sobie z epidemią w UK. A tam, mimo tego, że była masakra to przecież wielkie szpitale, które powstały choćby w Londynie, na potrzeby chorych z COVID, nie zostały nawet użyte. Mowa tu choćby o szpitalu powstałym w Centrum ExCel na 4 tysiące osób. Po prostu są osoby, które na tego wirusa zupełnie nie są odporne i żaden respirator im nie pomoże. Grunt by nie dopuścić do sytuacji w której brakuje respiratorów i osoby które dzięki nim mogą przeżyć, go dostaną.
Na pewno gdy liczby nieco poważniej wzrosną, niektóre ograniczenia powrócą. Ale tak po prostu będzie wszędzie. Niestety tą epidemią będzie rządziła gospodarka. Obecnie jesteśmy w momencie, w którym wszyscy tak mają dość obostrzeń, że nie przeszkadza im ryzyko choroby. To mówi też wiele o sytuacji.
Uważam, że to pastwienie się nad rozluźnieniem obostrzeń i podkreślanie wzrostu zakażeń to gierka. Każdy wiedział, że kasy na zamknięcie gospodarki i nie i prędzej czy później trzeba dać ludziom wrócić do roboty by mieli za co żyć.

4

Redakcjo! Dajcie jeszcze reklamy między postami na La Rambli i między okładkami magazynów w Przeglądzie prasy. Bo na mobilnej jest tego za mało. Szczególnie więcej reklam z tym małym pier..... niczonym krzyżykiem.

0

@AV0CAD0 dobre!!!!!:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?