prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hosh Szczęsny ma przerąbane:)
0
@zadafcb
I właśnie dlatego będziemy w dupie jak Włochy.
1
@Wichurek Jakie ociepli :D W Tajlandii temperatury pod 30 stopni, a wirus nie miał problemów. Nie wierz w każdą ściemę którą słyszysz tylko pomyśl.
1
@PatrykBarcelona moim zdaniem to kwestia pół roku. Zależy czy ludzie którzy będą wyleczeni będą ponownie chorować.
1
Chyba lepiej dać się teraz zarazić bo jak CI wszyscy "kościelni" trafią do szpitali to już dla mnie respiratora zabraknie.
W Korei większość zakażeń zostało powiązanych z mszami w kościele. Więc serio....nasz kościół jak zwykle swoim początkowym podejściem do sprawy w opozycji do wszystkiego co jest zdrowo-rozsądkowe.
Nie jestem religijny i nie mam też nic przeciwko osobom wierzącym. Ale w obecnej sytuacji, jestem tak wściekły na kościół, że tych którzy zarażą się w kościele i ludzi którzy tak łatwo łykają to wszystko co kościół wciska, że gdy zaczną zapychać szpitale odesłałbym ich ze szpitala z powrotem na modlitwę.
0
@juliacicha
Dokładne analizy meczów :) Może też z podziałem na poszczególne pozycje. Może analiza gry Antka lub Semedo...tych piłkarzy, co do których dyskusja jest najbardziej intensywna.
1
@Bartek22 @Danny Gaucho @FranzMaurer Sam przed chwilą użyłeś uogólnienia a mnie oskarżasz o generalizowanie. Przecież napisałem, że "niektórzy"!!
Tych co nie lubią Live po prostu rozumiem. Każdy ma swoje sympatie. Ja mówię i wydawało mi się oczywiste, o tych którzy ze zwykłej zawiści za porażkę z przed roku, teraz cieszą się ze zwycięstwa AM.
14
Cieszycie się z porażki Liverpoolu bo wygrali z nami w zeszłym roku. Zespół, który odwagą i zaangażowaniem pokonał Barcelonę słabą psychicznie i wystraszony zespół bez energii do gry.
Do niedawna także cieszyliście się z porażek Atletico bo grają antyfutbol. Ustawiają się całą ekipa w obronie i zwyczajnie nie da się grać, bo piłka to atakowanie i strzelanie goli.
Jest to niesamowite, chyba na skalę światową jak Polacy potrafią być wredni i zawistni. Co gorsza Live w zeszłym roku wcale nie wygrało z nami po jakiś kontrowersjach czy wałkach. Oni zwyczajnie nas zjedli grając świetną piłkę.
A mimo wszystko doszło do tego, że niektórzy wolą antyfutbol rywala z MADRYTU! od pięknej gry Liverpoolu. To dopiero upadek Barcy, choć może raczej jej kibiców. Smutne. Mi akurat szkoda, że live odpadło. Osobiście, tak jak nie mogłem, tak nadal nie mogę patrzeć na taką grę jaką prezentuje zespół AM. A jeśli ta LM zostanie dokończona to w kolejnej fazie także ten rodzaj piłki zobaczymy.
0
@NeroTFP Na razie wszystko się zgadza. Tak rosło w innych krajach i tak będzie u nas. Około 33% dziennie. Teraz kwestia czy rząd obejmując ludzi kwarantanną i nadzorem sanitarnym dał czy nie dał dupy. Bo jeśli dał... to my w niej też się znajdziemy.
4
https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-polsce-czy-koscioly-powinny-byc-zamkniete-jaroslaw-gowin-rzad-nie-bedzie-niczego-narzucal-4347003
Takich mamy polityków! Moim wyznaniem jest Muzyka - otwórzcie mi filharmonię!!!!
0
@l0Messini
I jak tam? Dalej przekonany, że to "zwykłe przeziębienie"?
Na kiedy te bilety do Modeny?
1
@Barcelismo Zlekceważyli, do tego dochodzi ich styl życia. Dlatego mają tak dużo zachorowań. Najważniejsze jest teraz to by spowolnić proces zarażania się ludzi. Bo to wzrastająca liczba chorych powoduje paraliż służby zdrowia. A jak paraliż to więcej zgonów.
2
Kurcze, to tylko zamkniecie szkół, a ludzie jakby nagle alarm ogłosili. Pułki może nie całkiem puste choć już przebrane. Nawet ludzie chorzy ( być może na grypę) robią zapasy. Sam nie wiem czy to dobre, że w sklepach takie tłoki. Może to przynieść skutek odwrotny do zamierzonego.
0
@Hushovt Ale do kwiatków a nie dłoni:) Panie...nikt Ci ręki nie poda:)
0
@Hushovt jak już będziesz palcem podcierał to dopiero napiszesz:) ale w sumie wiosna idzie, będą jeszcze liście na drzewach i trawa:)
0
@Hushovt Myślę że w obecnej sytuacji nie ma co wybrzydzać:)
8
Sprzedam papier toaletowy. Promocja 100zł za rolkę. Uprzedzam, że ceny wzrosną więc prawdziwa okazja:)
0
Komentarz usunięty
1
@l0Messini Wystarczy zajrzeć na stronę Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego lub statystyki prowadzone przez WHO w sprawie grypy. Co do korona wirusa to wystarczy nieco matematyki na podstawie ogólnie już dostępnych danych o zachorowaniach.
0
@4drian0 W dwie minuty raczej nie przeczytałeś, a już w zasadzie krytykujesz. Przeczytaj, połącz z informacjami dostępnymi na temat liczby zachorowań i może dojdziesz do tych samych wniosków co ja.
27
@l0Messini Śmiertelność w przypadku grypy to około 0,1-do 0,4%. W przypadku tego wirusa to od 2-5%. Jest różnica czy zginie 100-400 tys. ludzi czy 2-5 milionów. To nie jest zwykłe przeziębienie.
W przypadku grypy, chory zaraża średnio 1,3 osoby. W przypadku tego wirusa średnia to 3-4 osoby.
Dlatego dzieje się co się dzieje. A Ty wygląda na to, że nie rozumiesz albo jesteś ignorantem. W takim razie zapraszam na wycieczkę do Włoch. Teraz bilety tanie, postawię Ci. Mediolan?
2
Jeden z niewielu artykułów który ukazuje prawdę o tym z czym mamy do czynienia obecnie w kwestii korona wirusa.
https://medium.com/@jesion/dlaczego-powinni%C5%9Bmy-si%C4%99-przejmowa%C4%87-cz%C4%99sto-zadawane-pytania-i-odpowiedzi-dotycz%C4%85ce-covid-19-2d30e25cfe2e
0
@NGTRX Żartować można ze wszystkiego...kwestia tylko czy trafi to do kogoś kto ma dystans i wie czym jest żart, czy może na kogoś kto ma umysł twardy jak beton. Polecam stand up Rickiego Gervais to będziesz wiedział o co chodzi :)
0
@Gaucho daleki jestem od takich teorii spiskowych. Umierają także ludzie młodsi. Sprawa rozbija się o choroby towarzyszące i słaba odporność płuc. Śródmiąższowe zapalenie to nie są przelewki. Tylko silny organizm może to zwalczyć. A ludzie starsi generalnie wszystko ciężej przechodzą. Zwykłą grypę także.
0
@kampe Moim zdaniem groźne. Wiele osób w starszym wieku jest zagrożone. A przy naszej służbie zdrowia, brakach kadrowych wśród lekarzy...może być tragicznie.
0
@mindbender84 Bo nikogo tu nie obrażam? Przecież wiadomo, że wyborcy PiSu to głównie starsi ludzie. A wirus ostro atakuje właśnie ich. Kto więc będzie na nich głosował skoro wirus najpewniej zabije sporo osób w starszym wieku? A jak widać rozprzestrzenia się już niekontrolowanie.
Natomiast nazywasz mnie w swoim poście "ludzkim ściekiem" i to raczej Twój post obraża w sposób podlegający banowi. Zgłoszone...
1
@haryveb944 Spirytus zabija wirusa. Nikt nie otrzeźwieje.
37
@Avada Kedavra a Ci na klatkach schodowych od razu do pieca.
0
hmmm...dziwna jest Twa odpowiedź na mój komentarz. Ja nie wspominałem o żadnej panice.
48
Z osób zarażonych korona wirusem najczęściej umierają osoby 60+. Jeśli wirus rozprzestrzeni się na całą Polskę, PiS może zwijać partię. A ojciec-biznesmen-kierownik będzie musiał chyba zbierać makulaturę.