0

@MarioVeB! uprawniony? Tu chyba raczej chodzi o to kto na jakiej pozycji gra.

4

Antek na środek i robi się miejsce dla Fatiego w pierwszej 11stce. Zresztą Antek już pokazał kilka razy, że zaczynają się z Messim rozumieć. Także to wcale nie musi być tragedia. Inna sprawa to, to jakim zawodnikiem jest Suarez. Nie da się go zastąpić. Szczególnie jego umiejętności strzelenia gola z naprawdę czasami kosmicznych piłek.

3

Na miejscu Xaviego nie przyjąłbym prowadzenia drużyny własnie teraz. Raz, że sam mówił, że jeszcze za wcześnie. Po drugie mamy środek sezonu. Ma kontuzjowanego Suareza i Dembele. Poza tym, nie ukrywajmy ale akurat jego każdy zarząd przyjmie z otwartymi rękoma niezależnie od momentu. I na dodatek gdyby zgodził się pracować teraz to musiałby współpracować z Bartkiem.

0

Nie oglądałem meczu ale widzę po komentarzach i artykułach że Messi to już ciągnie tę drużynę jak Argentynę. Może i Waldek nie jest winny pod kątem taktyki...to może psychologów trzeba z pracy wywalić bo mentalność leży i kwiczy.

2

USA próbuje się dobrać do Iranu już od bardzo, bardzo dawna. Gdy nie udało się to wcześniej, zabrano się za sojuszników, czyli Syria. Do Syrii nie mogli się dobrać bo do akcji wkroczyła flota czarnomorska Rosji. Więc by odciąć Rosję trzeba było wyrzucić ich z bazy z Krymu. Rosja była na tyle cwana, że zwyczajnie zajęli Krym... bo co mieli zrobić. A teraz to już byle pretekst wystarczy. Wszystko zmierza w jednym kierunku niestety. Moim zdaniem wojna to największe zło jakie może być. My Polacy wiemy o tym najlepiej.

3

@NeroTFP Ten wpis to jest znak, że jego autor to imbecyl.

0

@Fawrf Niby tak, ale zwróć uwagę, że nie gra regularnie i jednak ciągle zaczyna w defensywie.

1

Tak sobie luźno myślę o tym naszym biednym Semedo. Mam wrażenie, że Guardiola to by go jednak przesunął bardziej do przodu i zrobił z niego atakującego skrzydłowego albo przynajmniej poprzez taktykę zrobił mu miejsce do śmigania na prawej stronie. W końcu Messi już grał z Alvesem i Pedro na prawej stronie więc.... da się.. A Semedo pokazał niejednokrotnie, że potrafi wygrać i pojedynek 1 vs 1. Za to jego gra w defensywie to tragedia, do tego stopnia, że nadal gra tam Roberto.

8

Moim zdaniem średnio co druga wypowiedź Velverde powinna być przyczyną do jego zwolnienia. Jak można użyć argumentu, że rywale byli zmotywowani? W zasadzie można, gdy patrzy się Barcę która zaczyna grać dopiero po tym jak straci bramkę. Bo do tego momentu to miałem ochotę sobie oczy wyłupać.
Poza tym, niemal co mecz, słychać od piłkarzy że muszą jeszcze sporo poprawić. Kurde... w tym sezonie rozegrali może jeden czy dwa mecze po których to nie padło.

1

Vidal za Rakiticia, Ansu za człowieka który nie umie dryblować i trzeba coś w bramkę strzelić bo znając życie Lopez będzie wyciągał praktycznie co się da przeciwko nam.

0

@hank_moody na 5tce do 20km? Chyba dawno nie jeździłeś na manualnej. Obroty silnika Ci nie pozwolą na takie coś. Nie wiem jak w benzynie ale w dieslu na pewno nie. Zależy jak masz ustawione podtrzymywanie obrotów ale większość diesli na 700-800.

Wiadomo, że na sprzęgle powinno się jeździć jak najmniej i najkrócej.

0

@hank_moody A nie wciskasz sprzęgła żeby zmienić bieg? Rozumiem, że jadąc 50km/h zwalniając do 20 jedziesz na 4ce lub 3ce? W takim razie Tobie też gratuluję. Jak ma zamiar hamować 100 metrów to może redukować i w miarę jak hamuje silnikiem albo lekko hamulcem redukować ale jak już wjeżdża na skrzyżowanie i musi szybciej wytracić prędkość? A ja mówiłem o zmianie biegu przed skrętem więc podczas skręcania ma już 2kę wbitą i w idealnej sytuacji skręca już bez sprzęgła. Mniej doświadczeni kierowcy jadą na półsprzęgle bo boją się szarpnięcia. A większość ludzi jedzie cały zakręt na sprzęgle i wbija bieg za zakrętem co jest w ogóle poronione. Ten kolo co pisał, że na luzie ma okres przejściowy. Niektórzy tak robią, jak jeżdżą ok.5 lat dopiero.

0

@bixmix Stary prosta sprawa. Generalnie na początku nauki jazdy ( bo nie oszukujmy się, uczysz się dopiero gdy już masz prawko i jeździsz ) najlepiej trzymać się jednej zasady. Wchodź wolno w zakręty. Dojeżdżając do zakrętu wciskasz sprzęgło i hamujesz. Od zakrętu zależy do jakiej prędkości ale ok. 20km/h będzie Ci najlepiej. Przed wejściem w zakręt wrzucasz dwójkę i od razu sprzęgło do połowy albo w całości puszczasz, zależy od skrzyni i silnika. Szybko nauczysz się wypuszczać sprzęgło w całości. Możesz też sobie poćwiczyć redukcję na placu, na prostej.
Dobrze jest wyczaić na jakich obrotach i przy jakiej prędkości auto i skrzynia Ci dobrze reaguje na "dwójce".

3

@IronSanHybrid
Pomijam już kwestię pieniędzy, która nawet jeśli nie jest obowiązkowa to ewidentnie kolęda właśnie to ma na celu. Przeważnie rozmowa jest o niczym konkretnym. Mało tego, często ksiądz nie ma pojęcia przecież do kogo przychodzi, nie spojrzy w dokumentację.
U mnie w domu ksiądz spytał mamę: " A mąż gdzie? Jeszcze w pracy?". Tata nie żył już od dwóch lat, pogrzeb prowadziła właśnie parafia do której należeliśmy. I od tej pory ksiądz już nie przekroczył drzwi naszego mieszkania.

0

@KapiFCB Nie każdy piłkarz przychodzący do Barcy mówił, że marzył o grze w tym klubie, a nawet jeśli większość to nie każdy zostawał socio. To, że odszedł to normalne. To przecież też ich praca. Nikt nie spodziewał się, że PSG opłaci taką klauzulę więc klub na pewno nie chciał mu dawać furtki w ten sposób. Mimo wszystko, odszedł raczej w atmosferze lekkiego zgorszenia i poczucia, że klub został oszukany. Dlaczego wcześniej przedłużył kontrakt?

0

@BarcaInfo Ależ się go pięknie oglądało. Wielu wielkich już z Barcy odeszło ale jego akurat bardzo mi brakuje.

11

Za długo to nie wytrzymali z Neyem w nowym roku :D:D
Teraz się fałszywek pięknie uśmiecha w PSG, zobaczymy czy im też wbije nóż w plecy:) Jeśli tak to bym się z jego kupna tym bardziej wycofał :D Takie małe "masz za swoje" bym mu zrobił.

16

To niezwykłe jaką padaczką jest MU po odejściu Fergusona.

0

Ranking Marki zgadza się jedynie co do pierwszego miejsca :D

0

@lukaszbarca15 moim zdaniem ma to coś przede wszystkim z dystansami nakreślonymi przez linie pola karnego. Potem pewnie mniej więcej znają długość swojego korku i reszta to na oko. Podejrzewam, że umiejętność oceny odległości to część ich treningu.

1

Muszę przyznać jedno. Mourinho pozostawia ślad w każdej prowadzonej przez siebie drużynie. Wręcz odciska piętno. Choć Chelsea to już inna drużyna niż kiedyś do tej pory gdy wtapia cieszę się jak dziecko :)

0

@Maniek9444 To jakaś masakra...

0

@Gaucho ładnie udydlany - kupmy go :D

7

Messi jest niesamowity...to jest jakiś kosmos, jak dobry jest ten piłkarz. On robi praktycznie wszystko w ofensywie.

0

@robsesh Nie warto brać piłkarza który chce być zmiennikiem. Dla mnie to od razu znak że przyjedzie tu na miłe zakończenie kariery, z dobrą kasą i w ładnym mieście. Zdecydowanie wolę piłkarza który chce powalczyć o pierwsze miejsce w składzie ale jak usiądzie na ławie to nie będzie robił fermentu. Auba w poprzednich klubach sprawiał problemy i to będzie dla nas kolejny piłkarz który będzie strzelał fochy i robił zamieszanie w mediach.

1

@BarcaInfo Ktoś kiedyś powiedział, że Messi jest najlepszy, niezależnie od pozycji na której gra. I ja się z tym zgadzam...no może poza pozycją bramkarza, ze względu na wzrost.

1

Kurcze, czy wy też przegapiliście benefis Zenka, najwybitniejszego kompozytora w dziejach Polski? ;)

0

@MarioVeB! I tak to powinno działać !

0

@Chwytliwy To prawda kolego. Możliwe, że niedługo znów będziemy się o jakieś pierdoły spierać. A tymczasem pięknie jest bez nich :)

0

@ściah Jak dla mnie świetny wywiad. Niestandardowy. Gdyby był grzeczny i przewidywalny jak każda konferencja Ernesta to już byśmy o nim nie rozmawiali, a i tak by Ci się oberwało. Wielu osobom się nie podobały pytania ale odpowiedzi przeczytali ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?