1

@Danny Gaucho Nawet jakbyś pił to nie ma żadnego problemu :) Sam siebie wrzuciłem nieco do tego ogólnego worka który otworzyłeś :) A co do zmiany trenera to się zgadzam.

0

@Danny Gaucho Ja nie staram się mówić, że plan był taki by wygrać jak najmniejszym nakładem sił. Ale też nie można z przebiegniętego dystansu robić głównego wyznacznika. Tylko tyle. Bo robisz taki płacz o to, że Barca biegała mniej jakby jakaś tragedia się wydarzyła. Jakby przebiegli 130km, a grali taką kupę jak wczoraj to też nie byłby dobry mecz. Trzeba poprawić elementy taktyczne.

0

@JohnA A może nie oceniajmy przez pryzmat historii tylko stanu rzeczy na dziś. Bo jak spojrzeć na wszystko historycznie to Milan to wciąż wielki klub. Na dziś Olimpiakos i Lok. Moskwa to poziom Pragi.

2

@Danny Gaucho eeee Olimpiakos półka wyżej niż Praga? No chyba nie. Może kiedyś. Lok. Moskwa też? Nie sądzę.

4

Tyle zrzędzenia na przebiegnięty dystans. Zamiast zauważyć, że każdy w tej kolejce wybiegał więcej niż Barca, ale już nie wszyscy osiągnęli wynik, który zamierzali osiągnąć lub także jak my, męczyli się z rywalem.
Dortmund przegrał, Real drżał o wynik do końca, Bayern też nie miał łatwej końcówki, Juve do 77 minuty przegrywało, ATM dopiero w 78 minucie wyszło na prowadzenie na własnym stadionie. Dajcie sobie już siana. To nie był nasz najlepszy mecz ale wygraliśmy i do tego małym nakładem sił jeśli porównamy to z innymi ekipami.

0

@juliacicha taktyk

0

Ciekawe czy redakcja wie że te reklamy które nam serwują (zakrywające treść artykułu) są tępione lub wręcz zabronione dyrektywą unijną. Zgłoszenie takiej strony może oznaczać jej blokowanie.

2

@masq Nie wiele było tych akcji. Jednak nie można szukać winnego w osobie trenera. Nie mamy bocznych obrońców, atak dawno nie grał razem, pomoc też się zgrywa. Dajmy jeszcze czas. To wciąż początek sezonu. Przynajmniej dla niektórych piłkarzy.

5

Messi...jakże Ciebie nam brakowało!!! Vidal dziś zamiana, pierwsza klasa. Ogólnie, drużyna wciąż nie jest w formie. Nie wiem czy to presezon czy Velverde ale nie grają jeszcze optymalnie. Faktem jest jednak to że bez Messiego Velverde nie ma pojęcia co zrobić gdy drużyna radzi sobie gorzej. Suarez w swoim stylu i jak zwykle potrzebował czasu by otworzyć worek z bramkami...i Messiego na boisku.
To bardzo ważne 3pkt. Oby to był początek długiej serii.

10

Bardzo lubię tego gościa. Nie szuka winnych jeśli chodzi o kartki i to różni go od bardzo wielu zawodników. Po Masche brakowało kogoś takiego jak on w naszej drużynie. Pracowity i nieustępliwy. Widać także że u boku Pique dużo się uczy. Mam nadzieję, że dorzuci jeszcze trochę waleczności i serca do gry i będzie to fantastyczny obrońca na lata.

0

@El dominatore To fakt. Prędzej rosyjski komentarz usłyszę niż polski. Nawet jak mecz Barcy leci w publicznej to i tak wolę wybrać stream ze względu właśnie na komentarz.

0

@El dominatore @Stanio87 @Osioł
Dzięki panowie! z livesport już czasami korzystam ale nie zawsze są transmisje po angielsku czy nawet hiszpańsku.

0

Drodzy cules, skąd obecnie pobieracie linki acestream?

3

Myślę, że gdy Ney odchodził to marketingowo był on wart więcej niż te 220mln. M.in. dlatego PSG zdecydowało się na wydanie takiej kasy. Dlatego tak trudno było sprowadzić go z powrotem. Choć mnie to akurat cieszy. Z obecnym składem my go zwyczajnie nie potrzebujemy i przez to nie musieliśmy zgadzać się na wygórowane warunki PSG. Tak jak Bartek powiedział, to była okazja i tyle. Bez Niego nasz skład nie ucierpi.
Inna sprawa to plotki o rzekomym dołączeniu do transferu Dembele. Font mówi, że klub mówi co innego i robi co innego. No właśnie nie! Zainwestowali w Dembele, dali mu zaufanie, publicznie zadeklarowali, że jest dla klubu ważny, ważniejszy niż Ney, a on ma to w dupie i odwala głupie numery. Jeśli klub zdecydował się go wymienić to właśnie z jego winy, a nie dlatego że klub źle postępuje z piłkarzami lub robi coś w nie jasny sposób. Kiedyś miarka musiała się przebrać.
W każdym razie. Na przyszłe okienko trzeba chyba odłączyć internet bo to będzie jakiś koszmar. Mam nadzieję, że Ney nie przyjdzie i że to już historia. Z tym akurat się z Fontem zgadzam w 100%.

6

W Marce pracują jacyś idioci. Jak można pod taką okładką, dać zdjęcie reklamy z twarzą rozhahanego facia który jeszcze pokazuje piątkę!?

0

@Colon A pamiętam jak jeszcze nie tak dawno USA trąbiło o tym, że "terroryści" szkolą dzieci do walki z żołnierzami amerykańskimi. Prawda jest taka, że te wszystkie kraje zostały przez USA zaatakowane pod pretekstem istnienia broni biologicznej lub innego rodzaju wymysłów i zwyczajnie się broniły. Bronił każdy, nawet dzieci.

32

Wszystkich pismaków którzy produkowali tony bzdur do 27-go sierpnia powinno się pozbawić dostępu do internetu. Teraz wychodzi ile to tak na prawdę jest warte. Liczą się kliknięcia i udostępnienia. Od przyszłego roku chyba rozpocznę działalność informacyjną. Jestem w idealnej pozycji. Nie mam o tym zielonego pojęcia.

7

Podpisuję się pod tym rękoma i nogami.

38

Dzisiaj nie ma co tu wchodzić widzę. Na przemian Neymar i własne losowania LM robione nie wiem po co.

0

@DonAndresFCB W kwestii Neya się zgadzam. Co do Dembele niestety, nie. Velverde pokazał że można czerpać ze szkółki, jest Carles Perez i Anzu. W tym wypadku nawet Dembele nie jest już tak potrzebny. Najchętniej to wcisnąć bym go jeszcze PSG i na nim zarobił.

0

@Odesseiron Ja dopiero teraz przeczytałem artykuły. piękna sprawa. Ładnie ze strony Bartka że docenił także poprzednie zarządy, w tym i Laportę.

0

Dobry meczyk wczoraj, kto nie oglądał, niech żałuje :)

0

@koksik2700 podpinam się

1

@Odesseiron Ja nie pytam wszystkich tylko resztę :)

1

Ludki skąd obecnie czerpiecie linki acestream? miałem dość długą przerwę w oglądaniu :)

0

@BarcaInfo WOW, serio? To już pudelkowe info zawitało na La Ramblę? Jego życie, jego brzuch. Żenujące jest to że ktoś specjalnie wyciął akurat ten fragment video i w ogóle zajął się tym "tematem".

1

Ile tych bezsensownych plotek o Neymarze się pojawiło na La Rambli i nie tylko, to głowa mała. My wszyscy już chyba mamy tego dosyć. A przecież to tylko jeden z wielu portali. Aż strach pomyśleć co się dzieje na całym świecie! Momentami tęskni się za czasami gdy sprawdzało się wynik w telegazecie, było tego wszystkiego nieco mniej choć szkoda że nie można wtedy było obejrzeć meczu.

1

Messi musi odpracować okres przygotowawczy. Lepiej teraz kiedy terminarz jeszcze na to pozwala. Nie martwi mnie jego późniejszy powrót, grunt by był w stanie ciągnąć ten wózek przez kolejny sezon bo jak widać na to się trochę zapowiada.

12

Widzę, że do ulubionej ofiary La Rambli (Rakiticia), dołącza w tym sezonie Busi. Powiem tyle, ktoś kto nie chce Busiego w pierwszym składzie, nie zna się na piłce.

0

Miło by było gdyby dla odmiany to Barca starała się podbić cenę Neya Realowi. Mam gdzieś czy tam przejdzie czy nie. Z Zidanem i tą drużyną na pewno nie wygra tyle ile by chciał. Najlepiej gdyby już gnił w PSG.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?