1

@Janiama czyli wszystko się zgadza. Rzucili cyferkami i obietnicami że dadzą im ich własne pieniądze i gorzej wykształceni polecieli i postawili krzyżyk gdzie nie trzeba.

24

@Janiama Podział głosów w kontekście wykształcenia mówi bardzo wiele na temat tego, dlaczego PIS tak pięknie rozpierdziela edukację w Polsce.

0

@Roobo To trzeba mieć zwyczajnie chociaż pół mózgu żeby wywnioskować, że połowa tych ludzi już nie powinna w polityce od dawna być. 

3

Te wybory to jakaś tragedia. Jedna partia kupuje wyborców za ich własne pieniądze, druga kradnie jak mało kto, a i tak mają 80%. Jak to jest, że świnie są nadal przy korycie? Dlaczego tzw. klasa polityczna nie trafiła jeszcze na śmietnik, czyli tam gdzie jej miejsce? I jeszcze Konfederacja ma 6%. Brawo, widać, że w tym kraju już nawet nie trzeba być zdrowym na umyśle by coś ugrać w wyborach.

6

@ViscaBarca123 Chciałbym by ten chłopak grał od przyszłego roku w pierwszej drużynie. Na pewno wniósł by więcej do gry niż Cou. Ale oczywiście Ernest nie ma jaj i nie podejmie ryzyka.

5

Gdybym miał coś do powiedzenia to dał bym szanse Cucurelli w przyszłym sezonie. Nasz wychowanek, nabrał doświadczenia w La Liga i w zasadzie nic by nas to nie kosztowało. Sprzedać Umtitiego ( o ile przyklepiemy De Ligta), Semedo, Cou i Rakiticia.Na pozycji DM mamy Busiego i De Jonga, na pozycji Rakiticia Arthur wymiennie z De Jongiem i Vidalem. Na pozycji Iniesty Alena i Puig. Jest także S. Roberto który może grać na kilku pozycjach. Do pierwszej drużyny dać Wague.Za kasę z transferów kupić porządną 9tkę i porządnego prawego obrońcę. I mamy skład z mocnym fundamentem w postaci wychowanków, którzy już samą ambicją i wolą walki za barwy klubowe będą wygrywać nam trudne spotkania.

1

@Danger204 Tego nie możesz wiedzieć. To po pierwsze. A nawet jeśli tak jest to i tak tego dzisiaj nie ogłoszą.

3

@IronSanHybrid Semedo tragedia, tym bardziej że widział jak nabiega. Natomiast kogo kryła dwójka naszych stoperów? Co oni robili? Ani na przecięcie nie poszli, Pique dał sobie wbiec za plecy napastnikowi. Dramat całej obrony,

0

@Veb1233 Eusebio trenował i tak słabą Gironę. Nie oszukujmy się. Do realizacji założeń stylu tiki taki potrzebujesz odpowiednich piłkarzy. Nawet Pep musiał wymienić pół składu w MC żeby zacząć grać to co chciał. A przychodząc miał całkiem niezłą ekipę.

3

@JimMorrisonFCB Na moje oko nie ma teraz nikogo. Kandydatami do rozważenia może być Eusebio lub Setien. 

1

Jeśli już, to decyzja odnośnie Ernesta zostanie ogłoszona jutro. Dziś wybory do UE, niedziela, emocje po wczorajszej porażce muszą opaść. Czekajcie ile chcecie. Wszelkie decyzje, jeśli już, to zapadną jutro lub po prostu w ciągu tygodnia.

0

Widać, że porażka z Liverpoolem była dla zawodników strasznym ciosem i wciąż siedzi w głowie. Myślę, że miała spory wpływ na to jak graliśmy dzisiaj. Mimo wszystko widać także, że w drużynie potrzebne są zmiany. Trzeba to w końcu to przyznać, potrzeba nam prawdziwego prawego obrońcy, potrzeba lewego obrońcy. Bo jak rozpędziliśmy się z zakupem stoperów to nie możemy przestać, a na bokach mamy problemy. Potrzeba nam 9, nie możemy mieć TYLKO Suareza. I, niestety ale moim zdaniem czas dla Cou się skończył. Nie zagrał dzisiaj tragicznie ale on poza zejściem do środka nic wyjątkowego nam nie daje. Niech gra Alena który przynajmniej od czasu do czasu poda prostopadle albo zagra słabszą nogą. Niech do drużyny dołączy Puig. A Malcom? Kurde dajcie spokój, on jest zwyczajnie średni. Nic więcej. To nie jest opcja na dłużej. I oczywiście trener. Może i jest niezły taktycznie. Popełnia błędy, jak każdy. Lucho i Pep też je popełniali. Ernest część z nich potrafi poprawić, jak np. zmiana Semedo w przerwie. Ale jest zbyt przywiązany do 4-4-2 i nie umie grać w 4-3-3. Ale chyba najważniejsze, nie umie zmotywować drużyny by gryzła trawę przez cały mecz, tak jak robiła to w drugiej połowie. Wiele ekip z którymi graliśmy w tym sezonie wyglądała na starcie na 2x bardziej zmotywowaną od nas. Na pewno piłkarze są tymi którzy jako pierwsi chcą odnieść zwycięstwo. Ale widać, że czegoś brakuje.Moim zdaniem to jest to co za czasów Lucho i Pepa dawali nam wychowankowie. VeB!!!!

1

@Momalsino Dajesz                            

1

Dawać Alene za Cou!!! 

0

Pique ma większe parcie na bramkę nic 3/4 drużyny. Nasza pomoc na koniec sezonu to jest dramat.  Semedo śpi,  trzeba go zmienić. 

0

Roberto na prawą obronę i Alena za Semedo.  I to już teraz powinno być zrobione. 

0

kur....  Semedo obudź się chłopie 

1

Semedo z Roberto sami nie wiedzą kto jest prawym obrońcą. 

0

Zazwyczaj nie krytykuję wyjściowego składu bo jakoś nie widzę sensu. Ale tym razem...kurde brak Alenii to moim zdaniem zła wiadomość. 

0

@lukkobe nie oceniam tego czy to dobre czy złe tylko fakt że zdziwiło Cię wystawienie go tam. Pod tym względem to nie jest niespodzianka bo już był tak wystawiany.

0

@lukkobe ostatnio tak własnie zagrał...

0

@zTx pięknie się to oglądało. Teraz dopiero doceniamy tę Barcelonę którą oglądaliśmy za Pepa. Może przyjście De Jonga i wejście na stałe Aleni oraz Puiga do pierwszej drużyny przywróci nam nieco tego dawnego stylu.

11

Konferencja Messiego miazga. Bez wątpliwości, bez tego pitolenia w które bawi się większość piłkarzy gwiazdeczek na temat przyszłości czy pozostania w klubie. 

0

Gwiazdeczki z Paryża zapewnią nam, nie wiadra, ale wanny bezsensownych plotek transferowych Jedyne co mnie w tym cieszy to fakt, że ich ewentualne transfery nie będą łączone z Barceloną. Może przez to będzie tego mniej. Bo te telenowele z Fabsem, Neymarem, Cou i Antkiem były już naprawdę męczące.

0

@Hawajczyk za grę obronną był czasami krytykowany, głównie dlatego, że czasami zachowywał się wciąż jak pomocnik. Ja jednak zapamiętam jego przerzuty. Pique też umie rozrzucić piłkę na boki ale to, jak robił to Masche. Nie będzie drugiego takiego.

2

Bale nieźle wypalił z tym traktowaniem piłkarzy jak roboty. Myślę, że sporo w tym racji. Na tym najwyższym poziomie faktycznie poświęcenie jest ogromne. Choć idzie za tym nieziemska kasa to wciąż, Ci którzy się decydują na taką ścieżkę muszą też być gotowi na wiele wyrzeczeń. Myślę, że poruszył on bardzo ciekawy temat. Bo to w sumie jest bardzo interesujące, czy wykonując taki zawód jak piłka nożna można się wypalić zawodowo. 

0

@Transu96 Tego to akurat można było się spodziewać. 

1

@Avada Kedavra mi zupełnie nie przeszkadza. a nawet bardziej odpowiada.  Pewnie dlatego że rzadko śledzę te najlepsze komentarze, które obecnie są po lewej.

1

Bardzo ładnie to wygląda, w zasadzie nie ma do czego się przyczepić na pierwszy rzut oka. Pewnie jak to zwykle bywa dopiero kilka dni użytkowania nowej La Rambli pozwoli lepiej ocenić. Mi osobiście bardzo podoba się fakt że video z twittera można umieścić tak że widać go bezpośrednio w poście użytkownika. Możliwość prowadzenia dyskusji z wieloma użytkownikami na raz też będzie się sprawdzać rewelacyjnie. Teraz popcorn obowiązkowo do każdej gównoburzy :D

8

Od razu widać, że ma poukładane to wszystko w głowie. Mam tylko nadzieję, że jego rozwój będzie na tyle szybki że będzie mógł jeszcze trenować Barcę pod obecność Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?