0

@bolinho89 wszystko :)

0

@filipsemeniuk10 a to inna sprawa. Aż tak mocno przekroczyli?

0

@bolinho89 jak zagrać?

4

@bartekmess To jest upadek Milanu i całego footballu. Ich wywalają a MC i PSG robią co chcą.

0

@BoogieWoogie Możesz mówić co chcesz ale 5 kg w tydzień to niezła baja. Albo sobie coś dopowiadasz albo ściemniasz. Zresztą zbyt szybka utrata masy ciała nie jest zdrowa. Pamiętaj, że wszystko co spalasz musi przejść przez nerki, wątrobę itd. Organizm to przerabia i jak zrzucasz tak mocno to organizm dostaje zwyczajnie mocno po garach. Nawet jeśli pijesz sporo wody.

0

@PanRol o tak! Też o tym myślałem oglądając niektóre z nich. Na razie jeszcze przerabiam pierwszy sezon.

0

@LuisSalvano Za taką kasę to chyba tylko chińczyka kupisz z w miarę dobrymi parametrami. Ewentualnie coś używanego ale takiej opcji nie polecam.

2

@BoogieWoogie O żesz Ty, 5kg na tydzień. Uważaj bo jak się rozpędzisz to znikniesz. Odstaw białe.

1

Love, death + robots. Bardzo polecam!!! Ciężko opisać ten serial bo tytuł jest bardzo niepozorny. Połączenie Black Mirror z animacją, fantazy i Sci-Fi. Wciągnął mnie na maxa!

0

@Messibestplayerintheworld niby tak. Ale zobacz jak wiele osób nie miałoby nic przeciwko takiej wymianie.

6

Jeśli damy 100 banie i Cou za Neya to będziemy dzbanami roku. Przecież on nigdy w życiu już nie będzie warty więcej niż te 222 mln wydane przez PSG.

1

@kulek22 zależy czego oczekujesz od konta

1

Przyjście Neya rozważałbym tylko za rozsądną kwotę. Niech tym razem chłopak pokaże jak bardzo mu zależy i odpuści kasę na rzecz powrotu. A szejkom dać w zamian 100 baniek i Umtitiego. Ewentualnie wymiana zawodników Ney za Cou...nic więcej.

0

@krzychu1526 Za realizację takich projektów wsadzałbym do więzienia. Wszędzie walą te płyty betonowe. Ani to ładne, ani pożyteczne.

4

@Andi18 Sobieski jest spoko
jak poszukasz to cenowo dobry będzie też Pan Tadeusz

najlepsze moim zdaniem
Finlandia
Baczewski
Absolut

0

@Avada Kedavra I na błocie :)

0

@Kvothe07 te wszystkie MOST to na tle kadry MU rozumiem?

6

W zimę skrobiemy szyby z lodu, latem z komarów...nie ma zmiłuj się :D

0

@nabial Wielkopolska jeszcze się nie nagrzała i na razie jest bardzo miło. Przypominają się właśnie te lata gdy poranki latem zaczynały się właśnie takim chłodem, a kończyło się wręcz bąblami na plecach taka była spiekota :D

0

Mam mnóstwo znajomych w Wielkiej Brytanii którzy są fanami MU. Każdy z nich nie może się doczekać odejścia Pogby. Mówią tak, jeden mecz nam wygra a kolejne 3 gra piach. Gwiazdeczka, która co sezon gra o podpisanie wyższego kontraktu. Cóż... widziałem kilka jego spotkać i potrafi zagrać genialnie. Jednak nie śledzę PL, aż tak bardzo. Z jednej strony on ma ogromny potencjał i wydaje się, jego przyjście do Madrytu to było by wielkie wzmocnienie naszego odwiecznego wroga. Z drugiej strony właśnie takie opinie mnie nieco uspokajają. Bo chyba nikt nie chciałby takiego zgniłego jabłka w swojej drużynie tylko właśnie w drużynie przeciwnej.

0

Daję głowę, że jeśli Neymar wróci to wywinie nam za kilka lat podobny numer jak z przejściem do PSG.

0

Trochę to jak orlik wygląda. Aż nie mogę uwierzyć że co niektórzy grają w Europie.

0

@soczeq Boks i KSW to obecnie nie sport tylko szoł dla debili. Jeszcze trochę i doczekamy się wrestlingu made in Poland bo to chyba w tym kierunku już zmierza :D

0

@draxidox Messi podobno zmotywowany więc może coś wsadzi. Gorzej jak reszta zagra piach.

0

@Bykunn Za dużo nie gram więc nie mogę się w 100% do tego odnieść.

0

@Bykunn Najlepszy monitor jaki możesz mieć to TV. I bezprzewodowo :) Chyba że nie masz TV albo lapka bez WIN10

0

@munky_funky Wiem, chodziło mi raczej o to, że jakby nie było, to będziemy narzekać. I być może gdy sobie to uświadomimy to może niektórzy wrzucą na luz. Mi też gorąco. Ale jest jak jest :)

1

@bixmix ja tam lecę na trzeźwo choć łycha się chłodzi...na wszelki

1

Jakby ktoś chciał jutro narzekać na upały to niech sobie przypomni jak bardzo kocha skrobanie oblodzonych szyb samochodu :D

1

powiem tyle hahahahahahahahahahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?