prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lukaszbarca15Mając Neya odpadliśmy nawet po remontadzie z PSG więc on wcale nie gwarantuje nam LM.
2
Moim zdaniem, Neymar stał się produktem. To nadal piłkarz o wielkich możliwościach ale na ten moment jego wartość marketingowa jest o wiele wyższa nawet mimo tego że jego wizerunek mocno ostatnio ucierpiał. I mam wrażenie że przejście do Barcelony ma dla niego podobne znaczenie - odbudowanie marki. Tylko Barca może to zrobić poprzez swój wizerunek. Dla Barcy z kolei wizerunkowo to wcale nie będzie dobry transfer, mimo popularności Neya. Ale cóż... piłką rządzi obecnie kasa. A Bartek chce jak najszybciej wskoczyć na obroty ponad 1mld. Pewnie to osiągnie, ale ten transfer to będzie gwóźdź do trumny tego zarządu.
1
Już nie ważne czy to dobry pomysł czy nie z powrotem Neymar. Też już macie dosyć?
0
@ViscaBarca123 taktyk
0
@Lisek
Wygląda to tak samo jak w Polsce. Jak masz e paszport to sprawę załatwia urządzenie szanujący Twój paszport Jak lecisz na dowód to tylko podchodzisz do stanowiska gdzie sprawdzane są Twoje dane.
2
@liberos35 Jeśli już to poszedłbym na reprę. Nawet na siatkówkę chętniej bym się wybrał. Mieszkałem w mieście gdzie była ekstraklasa i jak poszedłem na mecz to przestałem w ogóle śledzić polską ligę Niestety, w tej lidze nie ma kasy, nie ma dobrych zawodników i nie ma dobrych drużyn. Piłka jest nudna i toporna, a fakt że mogę obejrzeć to na żywo wcale mnie nie zachęca.
10
Jestem za stworzeniem osobnej grupy dla masochistów oglądających ligę polską albo po prostu polskie drużyny. Toż to tak nudne że nawet czytać się o tym nie da:)
0
@ranger3120 taktyk
1
Ale to jest piękna wiadomość!!!
0
@Denver Wybór powinien należeć przede wszystkim do Ciebie. Pamiętaj, że to czym się zajmiesz w życiu musi być też tym co będziesz w stanie robić przez najbliższe pewnie 10-15 lat a jeśli nie zmienisz zdania to do końca życia lub ewentualnie emerytury. Poza tym, niestety ale bardzo ważne jest jak to będzie z kasą. Po historii i wosie co możesz robić? Iść tylko na studia, po technikum już możesz pewnie pracować i nadal się rozwijać, czyli np. też pójść na studia. Zresztą już sam kierunek jest w kierunku bardzo przyszłościowego zawody. Z kolei po historii to pewnie jedynym konkretnym kierunkiem jest prawo. Cóż...ciężki wybór. Pogódź kasę z tym co jest Twoimi zainteresowaniami a dokonasz najlepszego wyboru.
0
@Colon Nie, niestety nie pamiętam. Czego bardzo żałuję. To było już jakiś czas temu. Był pyszny i mega ostry. Zawsze byłem odporny na ostre jedzenie więc gdy po raz pierwszy ktoś podał mi ten sos, nabrałem na łyżeczkę bo standardowo myślałem, że ten ktoś tylko tak gada, że jest ostry, a tak naprawdę pewnie jest tylko lekko pikantny. Płakałem chyba z 10 minut :D
0
@Colon Lubię mega ostre. Najostrzejszy sos jaki jadłem dostałem w Afryce. kupiłem butelkę, około 400ml. Jadłem przez rok, był taki ostry. Dawno nie płakałem z powodu ostrego żarcia. Ten sos to była moc!!
5
Jedna z lepszych wiadomości ostatnich LAT. Szkoda, że tak późno ale dobrze że w końcu ktoś to zrozumiał. Ten człowiek to nieporozumienie.
98
@BarcaInfo dla mnie nic nie wynika z tego filmiku. Na czym te "jaja" polegają?
0
@Tom0VeB no nieźle zgarnął... teraz tylko cwaniaczkowanie pozostaje na polskich ringach ewentualnie w tych ustawkach MMA
0
Początkowo nie przepadałem za Szpilą choć w pewnym momencie uwierzyłem, że gość może coś zdziałać. Mimo, że na początku swojej drogi posiadał nieco pokory i potrafił pracować to wiedziałem, że ostatecznie zacznie cwaniaczyć i będzie workiem treningowym, szczególnie gdy wejdzie na arenę międzynarodową. 8 miesięcy się chłopak szykował i standardowo dał się zlać bo nie chce mu się gardy trzymać.
0
@kulka I tylko dlatego ich nienawidzisz? A co z politykami? Oni też są w każdej sferze naszego życia. Wybacz ale nie rozumiem Twoich uprzedzeń. Nie rozumiem jak bez wyraźnego powodu można czuć do kogoś nienawiść. A już szczególnie w stosunku do ludzi którzy są mega pokojowi i pozytywni. Jedyne co ich różni to orientacja seksualna.
1
@Janiama nie tylko by zwiali, jako pierwsi by zaczęli sprzedawać własny naród.
2
@kulka Jaki każdy aspekt? Jedyne czego oczekują to możliwość zawierania związków. I tyle. Pomijając aspekt czysto uczuciowy to ma to wiele wspólnego z dziedziczeniem, opieką szpitalną itd. To jest główny postulat.
Powiedz mi w jakie inne aspekty Twojego życia się wciskają?
0
Komentarz usunięty
7
@Janiama To jest jakaś masakra. Pakt o nieagresji - już wszystko mówi o tych środowiskach które potrafią się naparzać bo ktoś zakłada koszulkę w innych barwach a ich zawodnik biegnie na bramkę w przeciwnym kierunku. Szkoda gadać. Ale niestety mamy PiS u władzy i oni wolą by właśnie te pustaki były chronione przez policję, a nie ludzie którzy zwyczajnie domagają się równego traktowania.
16
Właśnie przebywam w Londynie. W zeszłym tygodniu odbyło się tu coś takiego jak Pride Day. Jest to jeden dzień kiedy środowiska LGBTQ+ po prostu świętują. Nie jestem do końca na bieżąco jeśli chodzi o to czy oni tu nadal o coś walczą. W UK śluby homoseksualnych par są już dozwolone. Jest to jednak dzień kiedy wiele miejsc przybiera kolory tęczy i ludzie zwyczajnie imprezują. Jestem w teamie menadżerskim pubu w jednej z bogatszych dzielnic Londynu. Jeden z naszych kolegów jest homoseksualistą i wszyscy jednogłośnie stwierdziliśmy, że pub będzie brał udział w Pride Day. Nie było nawet cienia wątpliwości.
Pierwszy raz miałem okazję być częścią tego wydarzenia. I muszę powiedzieć, że to była energia, pozytywne nastawienie, uśmiech, dobra impreza z mega sympatycznymi ludźmi. Zresztą myślę, że jakieś 30% moich znajomych tutaj to homoseksualiści i naprawdę nie wiem skąd bierze się tyle nienawiści w kierunku tych środowisk. Być może chodzi o to, że niektórzy ich manifestacje w Polsce odbierają jako pokaz swej seksualności zupełnie nie rozumiejąc, że oni walczą o to by być traktowanym jak każdy z nas i nie musieć się przejmować tym, że ich orientacja spotka się z takim nastawieniem jakie aktualnie ma miejsce w naszym kraju.
Na pewno oliwy do ognia dodaje kościół oraz rząd. Nie okłamujmy się, obie te instytucje jeśli chodzi o poglądy tkwią w średniowieczu. I niestety część społeczeństwa także.
2
Mimo, że plotki mówią, że coś na pewno jest na rzeczy to moim zdaniem Ney w tym roku do nas nie dołączy. Jest to zwyczajnie zbyt skomplikowana transakcja. Nie jest to tak proste jak było w przypadku wykupu go przez PSG. Przede wszystkim nie ma kasy, a na to liczy PSG. DO tego zawodnicy, którzy mieliby być włączeni w ten transfer, nie chcą odejść.
Kolejnym problemem jest umieszczenie wszystkich tych zawodników w składzie. Suarez oraz Messi nie będą grali tyle ile grali do tej pory. Wiadomo, że Messi z roku na rok będzie musiał coraz bardziej się oszczędzać. Więc na pewno będzie sporo rotacji w ataku. Ale żaden z piłkarzy (nawet Dembele ) nie zaakceptuje roli rezerwowego. Nawet jeśli upchniemy wszystkich ofensywnych zawodników w pierwszym składzie, co z pomocą? Posadzić Busiego na ławkę? De Jonga? A co z Arthurem, Vidalem a przede wszystkim z Puig'em i Alenią?
Wydaje mi się, że z tego przepychu nic pozytywnego nie wyniknie. Raczej więcej problemów. Sam Ney jest już zawodnikiem o wiele bardziej problematycznym niż gdy przychodził do Barcy z Brazylii. To genialny piłkarz ale trzeba przyznać - spieprzył sprawę odchodząc i jak dla mnie jego powrót jest praktycznie niemożliwy, szczególnie po transferze Antka.
0
@Thierno Tylko że Vela gra MLS i ma 29 lat. Zlatan w tym wieku jeszcze grał w Europie. A teraz ile ma 37? Więc z tym porównaniem to ma rację w 100%.
1
I proszę, zdecydowana większość ucieszyła się z transferu Antka. Widać nastroje niektórych diametralnie się zmieniły. Mnie jednak nie do końca ten transfer zadowala. Jakość piłkarska jest niepodważalna. Jednak czy będzie on w stanie oddać serce za tę drużynę? Moim zdaniem nie. Zresztą co tu dużo mówić, rozmawiamy o piłkarzu, który przychodzi z Madrytu.
Poza tym, jak widać, znowu robi się smród wokół transferu do Barcy. To też mi się nie podoba. Nie zdziwiłem się, mimo tych, głupich wypowiedzi przedstawicieli AM, że jednak mają jakieś argumenty. Bartek jak zwykle musi się w jakieś bagno pakować.
6
Gratulacje dla ViscaBarca123. Dołączenie do redakcji to, moim zdaniem, wyróżnienie na które bardzo zasługiwałeś. Bo ta złota piłka to zdecydowanie za mało za ten kawał roboty, który odwalasz.
@ViscaBarca123
0
@KapiFCB Kolego, bez kibiców Neymar nie miał by tej kasy którą ma. To oni napędzają biznes na którym on zabija majątek. Bez przyzwolenia kibiców zarząd nie zdecydowałby się na jego ewentualny transfer. Więc nie praw mi morałów na temat roli kibica.
A tak na marginesie, w takim razie po co były by w ogóle takie przeprosiny skoro nie musi nikogo przepraszać? Bo jeśli pojawi się kwestia transferu to na pewno klub postawi to jako jeden z warunków.
1
Niektórym przeprosiny w związku z transferem Neya wystarczą Mi niestety nie. Ewentualne przeprosiny powinny mieć miejsce dawno temu. I nie tylko dlatego, że możliwy jest transfer powrotny do Barcelony Takie przeprosiny na przypodobanie się będą brzmiały tak samo jak ściema o przyjściu do Barcy by pomagać Messiemu.
0
@bolinho89 Dzięki!!!
0
@bolinho89 Dzięki, już dołączyłem. Jak to teraz będzie działało? Sorki, jestem zielony z tego tematu.