prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Tak mi sportu brakuje że z emocjami obejrzałem do końca
0
jakieś gierki on-line wyścigowe? Ktoś coś?
0
Jako, że mam teraz nieco więcej czasu to chciałbym wypróbować GTA V. Pytanko... czy trzeba grać na padzie, czy klawiatura+mysz jest ok?
1
@YoNoEntiendoNada zwyczajnie innych lig nie śledzę i nie wiem jaka tam jest sytuacja. Dlatego tak napisałem.
1
Te rozważania nad tym kto powinien zostać mistrzem są śmieszne. Przynajmniej w przypadku PL czy Hiszpanii. Bo o ile łatwo jest uzasadnić dlaczego mistrzem powinna zostać Barcelona czy Liverpool, to jak uzasadnione było by przyznanie mistrzostwa drugim drużynom w tabeli? Zarówno dla RM jak i MC nie ma argumentów. Także, moim zdaniem albo kończymy tak jak jest w tabeli albo unieważniamy sezon. Co akurat w przypadku Liverpoolu było by wręcz kradzieżą. W naszym przypadku, nie do końca.
Inną sprawą są spadki, które niosą ze sobą więcej konsekwencji. Tu szczerze mówiąc sam nie wiem. Ale wydaje mi się przy rozegraniu 70% sezonu zakończenie rozgrywek nie będzie jakoś bardzo nieuczciwe.
1
@Triv44 Bo jak umierać to w Szwecji a nie Polsce :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@`Sin A ja się z gościem zgadzam. Nie trzeba panikować ale sytuacja moim zdaniem nawet w Polsce jest już poważna. Stan zagrożenia epidemiologicznego powinni wprowadzić gdy pojawił się pierwszy przypadek. A tak jesteśmy już w plecy.
0
@l0Messini
Po co czytać takie bzdety, tylko panikę siejesz. To zwykłe przeziębienie. Nie życzę Ci źle kolego ale jesteś idealnym przykładem ignoranctwa które kopnęło Cię w dupę. I niestety przez takich jak Ty w Polsce tak łatwo tego nie zastopujemy. Mimo wszystko zdrowia!!!
1
@LuisSalvano Jedynym powodem dla którego zrobiłem dziś dość spore zakupy jest fakt, wszyscy poebance wykupują co się da. Ludzi posrało.
8
Można powiedzieć, że zakupy na Wielkanoc...zrobione :D
43
@Majkel34 Wirus utrzymuje się także na powierzchniach. Klamki, stoły, sztućce itd. Myje się ręce by potem dotykając swojego ryja nie zarazić się wirusem.
0
Do tej pory kobiety jedynie rodząc mogły się przekonać jakiego bólu doświadcza mężczyzna podczas przeziębienia. Dzięki COV-19 mają także drugą opcję :)
0
@Tasde Masz tu sporo racji. Będzie to na pewno gorący temat. Bo co z tymi którzy w rundzie wiosennej poradzili sobie z lepszymi? Ale przekonałeś mnie. Pierwsza runda będzie chyba najbardziej miarodajna.
0
@barcelonaLM 30% to nie jest dużo. pierwszy SARS miał 50% i był ciężki jeśli chodzi o przebieg. Szybko się nim zajęli. Dlatego tak szybko wygasł. Ten wirus jest niebezpieczny ponieważ przechodzi z łagodnego stanu w poważny. Nieleczony zabija.
0
@SelloutCrowd Makita też spoko. Osobiście jednak preferuję Bosha. Kupiłem prawie 10 lat temu i nadal śmiga.
0
@Mati90fcb Zacznie się dopiero wtedy gdy większość z tych dziadków i babć kościelnych zachoruje. Moim zdaniem kościół katolicki w Polsce się po tym nie pozbiera. Będzie ogromny hejt i przypominanie wypowiedzi z przed kilku dni.
4
@Stoiczkow W 100% prawda. A jednak na każdym kroku odcinamy się od naszych instynktów twierdzeniami o wyższej inteligencji. Wystarczy przejść się do sklepu i widać co z nas wychodzi. Od szympansów różnimy się tylko tym, wymyśliliśmy sklepy....
0
@deyna2018 dopłacisz 70-100 zł i masz już wiertarko-wkrętarkę Bosha. Zaraz odezwą się Janusze że po co? I dlaczego? Ja sam się przekonałem. Kupiłem wkrętarkę z sieciówki i jak przyszło mi zrobić mi nią coś poważniejszego w domu go się wku...łem. I tak w końcu kupiłem porządną którą robią większość rzeczy przeznaczonych dla dobrej jakościowo wiertarko-wkrętarki,
0
@barcelonaLM Wiem, wiem. Nie czepiam się. to są liczby na ten moment. Wydaje mi się tylko, że w dalszej perspektywie, gdzie nawet nie wiemy ile realnie jest ludzi zarażonych, a ile jeszcze będzie chorych nie bardzo ma sens. Szczególnie jeśli idziemy w stronę jej zaniżania. Np. w przypadku Iranu przecieki mówią o nawet 30% śmiertelności.
0
@ProMILs Tak to już jest w obecnym świecie, teraz będą się pojawiać wpisy o chorych celebrytach. Jedni będą pisali "walczę" inni "jest ciężko ale się nie poddaję". Za parę tygodni śmierć po prostu ludzi, ojców, dziadków, matek, zwykłych ludzi już nie będzie robiła wrażenia.
0
@deyna2018 lepiej dołożyć kilka groszy i kupić coś solidnego. Nigdy nie wiesz kiedy trafi Ci się coś poważniejszego do zrobienia.
7
@Barwindg Religia ... mem wszechmogący.
0
Uważam, że jeśli rozgrywki mają się zakończyć na obecnym etapie to powinno się wziąć pod uwagę wszystkie rozegrane spotkania. Nie wyobrażam sobie sytuacji gdy bierze się pod uwagę tylko pierwszą serię spotkań. W końcu każda drużyna, w każdym meczu walczyła o punkty. Nie można tego pominąć. Nie analizowałem tego jak tabela wyglądała po zakończeniu pierwszej serii, a jak teraz ale wydaje się to najbardziej rozsądne.
0
@takisobiektos Teraz do Modeny. Niech gość się przejedzie i zobaczy o co chodzi.
0
@barcelonaLM Na razie mamy TYLKO 120 tys zarażonych. Jeszcze nie we wszystkich krajach został przekroczony szczyt zakażeń. Ja bym z takimi "pozytywnymi" statystykami się powstrzymał.
0
@IronSanHybrid Spust po horyzont to na bank. Co poza tym? :D
0
@Kamill10 Generalizując lekko kolega twierdził, że nie ma co się stresować bo ten wirus to jak przeziębienie. Na propozycję sponsorowanej wycieczki do Włoch już nie odpowiedział :)
0
@IronSanHybrid
BTW co daje konto premium na pornhubie? :)
0
@l0Messini
No co jest kolego? Przytkało Cię? Taki chojrak w dyskusji byłeś!