0

@Zip Brawo za ten wpis :)

0

@mekston Kolego ja patrzę na tabelę tu i teraz. Nie wyobrażam sobie że wygrywamy z ATM albo że mamy już dopisane 3pkt za mecz z Granadą. W tej chwili jesteśmy 2pkt za ATM i na żaden remis nie możemy sobie pozwolić.

5

@IronSanHybrid Prosto i na temat. Cały Pep.

0

@mekston eeee no chyba nie.

3

Będzie ciężko nie stracić żadnego punktu do końca sezonu. Jednak patrząc na tę drużynę jestem skłonny uwierzyć, że to możliwe. Miłe uczucie, po ostatnich sezonach, w których towarzyszyło człowiekowi raczej przeczucie, że zaraz coś spierdzielą.

Real i ATM się nieco sypią na koniec sezonu. Musimy wykorzystać taką okazję.

0

@Deathwing112 Raczej, chyba, na pewno NIE.

1

@cules100pro A) Aktywują się inni użytkownicy.
B) Mniej syfu twitterowego na stronie
C) Te same informacje powielają inni użytkownicy lub sam serwis, czasami tylko nieco później
D) Mniej fake newsów - wiele z tego co wklejał było zwyczajnie zmyślane przez autorów informacji. Często wklejał posty, a następnie dementi z innego źródła.
E) Posty typu "Dokładnie tego dnia.... " - nigdy nie zrozumiem postów tego typu. Szczególnie w przypadku mało istotnych faktów.

3

Jak dla mnie super, że wszystkim znany użytkownik zaprzestaje swojej działalności.
Nie ze względu na zawiść czy zazdrość. Zwyczajnie, dość mocno zacząłem dostrzegać przerost formy nad treścią.
Ale rozumiem, że dla dużej części użytkowników wnosił on bardzo wiele. Szanuję także jego czas i wysiłek włożony w śledzenie i udostępnianie wiadomości, mimo, że nie zawsze rzetelnych.
Podsumowując, w mojej opinii, strona na tym zyska.

9

Ależ Fifa i Uefa to musi być mafia skoro zaledwie 48h zajęło im rozpędzenie towarzystwa.

0

@lucas/catalan bo tak :)

1

@Masti_Real_Madryt Odpowiedź jest na poziomie pytania. Info o które pytasz jest na głównej. Wystarczy poczytać, tym bardziej, że mój post właśnie do tego się odwoływał.
Życzę Ci smacznej kaszki i powodzenia na zajęciach;)

2

@Masti_Real_Madryt Misia Gogo.

2

Tiki taka widzę już info a'la pudelek...info o tym co przegląda żona Messiego i kogo obserwuje Haaland. heh

2

@norbi77 Ale ja nie mówię o tym, że sytuacja była analogiczna. Tylko że rozumiem teraz ich radość ze zdobycia tylko tego pucharu.

0

Muszę przyznać, że teraz nieco bardziej rozumiem Real i ich wydawałoby się przesadne świętowanie zdobytego puchar króla podczas gdy my niemal seryjnie zdobywaliśmy inne trofea. To była ich mała radość, podobnie jak dla nas wczorajsze zwycięstwo w finale.

1

To teraz Dembele na boisko, autobus przed pole karne i kosa każdemu kto podejdzie na 30 metr. Taktyka a'la wredny Polaczek:D

0

Nie wiem co mnie bardziej chwilowo cieszy. Bramka czy mina Muniaina:D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Jaka piłkę musi dostać Griezmann żeby strzelić bramkę? Chyba styczną z linią bramkową....

3

Ja to tylko obawiam się o jakiś wylew u Alby. On ostatnio w każdym ważnym meczu robi w gacie

0

Athletic I sędzia zaczynają swoje show...

1

Ja rozumiem, że zagranie do Messiego oznacza większą szansę trafienia do bramki. Ale czy już naprawdę każda piłka musi do niego iść w polu karnym?

3

@Joe_Pesci Przecież jego nie można traktować poważnie. To już wręcz komiczne, że gościa, który chyba sam czasami nie wie co gada, zaprasza się na tę stronę. Zaraz zrobią z niego eksperta:D
Ale to oczywiście tylko moja opinia.

0

Kiedy myślałem, że już niżej się nie da...na głównej widzę, że zaprasza się DissBlastera. Brak słów...

0

@Neymarinho Uważam, że polityka i religia powinny byc tu zabronione. Tematy sportowe oraz inne luźne tematy ok. Ale polityka i religia to największe g... tego świata.

1

4 min? To jakiś żart...

0

Ja pierniczę, może niech lepiej Live od razu zejdzie z boiska bo szykuje się więcej niż 3-0. Walkover będzie korzystniejszy.

0

@Bobo25 Przecież to był intencjonalny cios w ryj. Nie trzeba być specjalistą żeby to dostrzec.

1

@Bobo25 Z powtórki widać że była klarowna. Wystarczy komunikat od sędziego VAR że czerwo. Nie musi sprawdzać główny, chyba że chce.

4

Mimo VARu mam wrażenie że ostatnio o sędziowaniu w La Liga mówi się niemal tyle samo co przed jego wprowadzeniem. Sędzia wczoraj był tragiczny. W obie strony oczywiście. Dziwi mnie, że częściej nie korzystają z technologii, szczególnie w przypadku fauli z użyciem łokcia lub na granicy pola karnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?