prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq
Tu mi to wygląda jakby jednak nie do końca to była panika.
0
@Lisek co odwalił?
1
@BXOD prześlij kawałek:)
0
Taśmy Pereza pochodzą z 2006 i 2007 roku. Muszę przyznać, że niezłą ktoś miał cierpliwość by czekać z tym aż 14/15 lat.
3
@MesQueUnClub_87 masakrycznie się go słucha....do tego to darcie japy.
25
Zadziwiające, że wygranie jednego trofeum przez Messiego sprawia, że dla wielu dopiero teraz można o nim mówić jako o najlepszym w historii...tak jakby to co wcześniej osiągnął prawie nie miało znaczenia. Niewiarygodne. Za rok czy dwa ten sukces będzie umniejszany bo nie zdobył MŚ.
Ogromnie ucieszył mnie ten sukces Leo, zasłużył na niego całą swoją karierą. Mam nadzieję, że teraz już bez ciśnienia lecz z czystą motywacja będzie podchodził do kolejnych wyzwań.
2
@amanter To co teraz zarabiał to i tak było sporo więc niech nie narzeka.
0
Wróćmy do korzeni. Niech zostaje ten kto tego naprawdę chce. Nie zatrzymujmy nikogo za wszelką cenę. Szczególnie łasych na kasę.
4
Trochę późno...czasami na takie słowa jest już zbyt późno.
0
Ci komentatorzy od 83 minut drą ryja. Nie da się tego słuchać. Trochę jak aktorki porno.
2
Aaaaa hahahaha:) Bierz go Florek, czysty talent.
5
Dajcie spokój, Mbappe zmęczony walka o wicemistrzostwo kraju.
3
@michaleu
Pożyczyć golarkę ?
0
@michaleu Mam srkina!
1
@Heheszek71 No to jedziesz :)
6
@PiotrR napiszę tylko jedno:
CZEREŚNIE!:)
0
Dobrze, że znieśli zasadę przewagi goli na wyjeździe. Nie tylko dogrywki będą miały więcej sensu ale też nie będzie durnych pytań typu: "jaki wynik daje awans?"
1
@pt9
Moim zdaniem to brak edukacji w zakresie kultury ruchu, co powinno mieć miejsce już w okresie dziecięcym, szkolnym.
8
https://spidersweb.pl/autoblog/potracenie-na-pasach-rylbym-toba-asfalt-idioto/
Tacy ludzie powinni mieć od razu odbierane prawko na przynajmniej 5-10 lat.
6
@pt9 Moja siostra była w związku na odległość 8 lat. 500 km odległości. Widzieli się co dwa tygodnie i wiadomo wspólne wakacje itp. Teraz mają dwójkę dzieci i są szczęśliwi. Także nigdy nie wiadomo...tak to już jest. Choć niestety większość par nie przetrwa takiego czegoś.
11
@ArterkHD Lepiej żałować że się spróbowało niż że się nie spróbowało. Choć jeśli dostaniesz po tyłku to już to powiedzenie nie będzie tak dobrze wybrzmiewało. Mimo wszystko, jeśli jest kapitalna, tak jak piszesz to ja bym ryzykował.
5
Pamiętam gdy Barcelona była klubem, który zatrudniał piłkarzy tylko gdy naprawdę chcieli trafić do tego klubu. Często odbywało się to w oparciu o rezygnację z części zarobków i pewne ustępstwa. Takim zawodnikiem był choćby Mascherano. Niestety to się zmieniło, a do klubu na przestrzeni lat przybywali kolejni drodzy ale nie do końca poświęcający się zawodnicy. Wysokie pensje powodują także, że niektórzy zawodnicy mimo perspektywy spędzenia sezonu na ławce nie kwapią się do odejścia...np. Umtiti.
Z tego względu wcale jakoś się nie przejmuję ewentualną odmową Łajnalduma. Jeśli wybierze kasę i PSG to mogło by to znaczyć, że byłby to kolejny nie do końca trafiony transfer. A nawet jeśli nie to i tak nie będzie mi żal tego transferu.
1
@Sulimo coś to lekko naciągane... bez dowodu zakupu?
4
Sport typu boks czy MMA jest już dla mnie porównywalny z najgorszym ściekiem. Wielkie powroty na ring i minutowe walki to już standard. Gdyby to nie byl show biznes tylko faktycznie sport to taki szpilka już by się pewnie nie pojawił na ringu w TV.
0
Zwycięstwo Chelsea cieszy mnie jedynie ze względu na historię Tuchela z PSG. Szkoda mi natomiast Guardioli bo ostatnimi latami zasłużył na LM. Widać jednak że jego styl, to styl Barcelony. Może wygrywać mistrzostwa w innych krajach ale tylko Barca będzie grała tak jak chce tego Pep.
2
Ale bym zobaczył takiego Bartomeu za kratkami...
3
RM, PSG, MC, i ATM uczyniły ten sezon dla nas znośny.
0
@culesjasiules
Mi osobiście nie brakuje. Większość z nich to były plotki których nie warto było czytać.
5
Ma ktoś z Was już chyba słynne pudło naszej wspaniałej 9tki?
0
@pichichi7 Ano ja. Największym zaskoczeniem było to że miałem ponad 3000 i myślałem że to określenie się już nie będzie zmieniać.