0

@macio_944 Chyba bym aż tak tego nie porównywał. Po pierwsze różnica siły każdej z lig. A po drugie różnica wieku między Ronaldo i Messim. Ciekawe czy Messi nadal będzie grał regularnie za dwa lata.

17

Ahh szkoda Auby. Nie dość że robił atmosferę to jeszcze potrafił strzelać i byłby idealnym zmiennikiem Lewego. Wielka szkoda...

5

Braithwait to będzie pięknie przywitany na Camp Nou... Co za gość, doił ile się dało aż musieli z nim rozwiązać kontrakt i jeszcze przeszedł do Espanyolu. No szczyt...i jak on może pisać, to był zaszczyt czy tam honor skoro nie ma pojęcia co właśnie się stało.

1

@PatrychoO no grubo....choć jestem ciekawy uzasadnienia wyniku takiego testu.

0

@Senior6 masz sporo racji. Bayernu za bardzo nie oglądałem lecz nawet jak oglądałem to mimo wszystko nie doceniałem roli Lewego. Wiele teraz wychodzi.

1

@Yoshi94 To prawda. Potrzebne będą jednak trofea. Zobaczymy czy ta ekipa da radę...

34

Nie byłem przekonany co do Lewego. Być może dlatego, że żyję w przeświadczeniu, że kluby takie jak Barcelona czy RM potrafią mocno zweryfikować umiejętności piłkarza, a szczególnie w obliczu konieczności dostosowania się do określonego stylu.
Robi on jednak na mnie coraz większe wrażenie i nie chodzi tu o zdobywanie bramek tylko o całokształt. Grę bez piłki, pressing, mentalność, wizję gry i też poziom na jakim to wszystko robi.
Muszę też przyznać, że byłem dość mocno ograniczony w postrzeganiu go piłkarsko, chyba w Bayernie po prostu tej jakości nie widziałem. Może miał na to wpływ fakt, że zwyczajnie Bayernu nie znoszę :)
Nie mniej, coraz bardziej widać, że to może być genialny transfer i mocno trzymam kciuki by mu się udało odnieść sukces z Barcą na zakończenie kariery.

0

@Messibestplayerintheworld No to mogą się pozbyć Depaya...
Już bardziej biorę pod uwagę życzenie samego Auby. Tak czy siak nie do końca rozumiem tę decyzję.

2

Skoro Kounde zarejestrowany to po co sprzedawać Aube? Uważam, że to super opcja na ławkę. Gdyby Lewy wypadł ze składu to cały czas bardzo dobra opcja. A pamiętajmy, że przed nami MŚ w środku sezonu i możliwe są kontuzje w ataku.

0

@Aragorn33 a kim się wzmocniliśmy na prawej obronie? Bo nie zauważyłem....

1

@Bobo25 Gdybym był piłkarzem Barcy, mój agent za samą próbę rozmowy z Realem zostałby wyrzucony na zbity pysk. Nie musiał wyrażać zgody na rozmowy transferowe, nie musiał wysłuchiwać oferty, nie musiał podpisywać kontraktu. Jaka presja? A presji, że zdradza klub już nie czuł?
Obejrzę film, ale w tym wypadku nic nie zmieni tego, że to po prostu zdrajca, który na dodatek teraz jest zdeklarowanym madritistą. Każdy kibic i piłkarz wie czym jest transfer z Barcy do Realu i odwrotnie... i on to też wtedy doskonale wiedział, a mimo wszystko to zrobił.

0

Kasa się zgadza więc i słowa mi się zaczęły podobać.

0

Chociaż tyle... ale jakby było klub stać to wywalił bym go z klubu z rozwiązaniem kontraktu.

1

@FC1899Barca Nic nie wiesz o tym zawodzie. Nauczycieli kiepskich jest dużo bo mają płacone kiepsko. Nawet jak na początku masz zapał to potem jak widzisz ile wpływa Ci kasy to się odechciewa.

I naprawdę, te 20 godzin to jest żart. Żaden nauczyciel na etacie tyle nie pracuje.

1

@masq dobry wybór. Gratuluję, do tego trzeba wiele odwagi. W jakim nurcie pracuje psycholog, którego wybrałeś?

12

Puig swoimi wypowiedziami powoli pali mosty...szczególnie te z kibicami.
Żali się i wylewa smutki jak to Barca potraktowała go strasznie. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, dostał wiadomość od Barcy, że powinien odejść i że nie jest planach. I to po tylu trenerach, którzy mu z jakiegoś dziwnego powodu "nie zaufali"... hmmm. Powinien już zrozumieć przekaz. Nie wiem, może jest niekumaty skoro klub już w tak dosadny sposób musiał mu pokazać drzwi.
Mingueza to przynajmniej trzymał fason do końca i odszedł z szacunkiem.

2

Świetny mecz w naszym wykonaniu w drugiej połowie. Oby Fati jak najszybciej był w stanie grać pełne 90 minut bo jego obecność daje naprawdę wiele.
A Lewy ... daje nadzieję, że ten sezon nie będzie stracony. Ładnie poświętował urodzinki...jeszcze tylko lodzik u Ani i dzień będzie miał chłop mega udany :)

10

Gavi jakiś ociężały w porównaniu do poprzedniego sezonu.

0

Gra nie wygląda najlepiej i pewnie zaraz zacznie się stękanie. Ja tam i tak wiem, że ta drużyna dopiero powstaje. Jeśli to ma odpalić to nie w drugim meczu sezonu.
Pewnie sam Xavi jeszcze nie do końca wie jak to poukładać.

3

Mam nadzieję, że po tym meczu i po tym co odwala De Jong na DMie, co niektórzy docenią Busiego. Nie ma nikogo lepszego na tę pozycję w Barcelonie.

3

Araujo na skrzydle to jest takie marnowanie jego talentu że nie mogę. I jeszcze Garcia na CB...

0

Granie u buka już samo w sobie jest słabe i moim zdaniem stratą kasy(choć rozumiem, że dla kogoś to może być typ rozrywki), ale jak już ktoś obstawia i gra na wynikach to w zasadzie lepiej żeby oddawał kasę bukowi prosto do łapy xd

9

@AlwaysBlaugrana Wyjechałbym. Nie ma nic głupszego od wojny, no chyba że politycy, którzy je wywołują. Walczyć bo jacyś idioci nie potrafią się dogadać i zrozumieć? I do tego pewnie będą jedynymi z pierwszych którzy nawieją. Nie.

0

Jak odejdzie Auba i Depay to przy jakiejś kontuzji w ataku skończy się szukaniem kolejnego Brejtwajta.

2

@gumaz zaczniesz golić to już nie przestaniesz, niekończąca się historia z tego będzie.

0

Karaś się zajechał, kto by to przewidział... szkoda, że przyjął taką taktykę.

2

@fart niech jadą ruskich. Oby jak najwięcej takich akcji. Kacapy już uciekają z Krymu.

0

@masq Nie bierz tych gówien. Jeśli chcesz się wspomagać lekowo to pójdź do psychiatry i powiedz że potrzebujesz czegoś na przetrwanie kryzysu. Opowiesz co się dzieje i da Ci jakiś łagodny lek. Ale lek.

0

@masq polecam psychologa.

13

Wolałbym by odszedł Depay a nie Auba. Auba po prostu lepszy, do tego mam wrażenie że wprowadza niesamowitą atmosferę w szatni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?