2

Real Madryt hue hue. Dobry wynik. Obyśmy tylko my nie stracili tempa.

0

@Tomo1989 cyfryzacja postępuje i będzie postępować. Społeczeństwa będą się zmieniać i nasze umysły też. Takie coś, dawanie niemal analogowego telefonu nie ma sensu.

1

Współczesne dziennikarstwo: informacje, zaprzeczenie, zaprzeczenie zaprzeczenia, informacja dementująca informacje i zaprzeczenia, wiadomość oficjalna, która mówi coś zupełnie innego co informacje poprzednie ale już nikt nie pamięta co się działo.

0

@Tasde Niby tak, ale z drugiej strony masz domniemanie niewinności więc można stanąć po stronie Alvesa i jednocześnie potępiać tego typu sytuację. Jednak warto zwrócić uwagę na ostatnie zdanie jego wypowiedzi.
Wiadomo, że klub musi dbać o wizerunek ale z mojego punktu widzenia mógłby także bronić swojego byłego legendarnego piłkarza, który nie wiadomo czy jest winny. Dlatego uważam, że klub już coś wie. Skąd? Zwyczajnie, kontakty. Nie wierzę, że Laporta nie rozeznał się w sytuacji...

1

@Barcanajlepszyteam
Xavi: Na początku chciałbym wyjaśnić to, co powiedziałem wczoraj w sprawie Alvesa. Zostałem źle zrozumiany i nie byłem zdecydowany, dlatego uważam, że należy się wytłumaczyć. Jest to bardzo trudna i ważna kwestia. Musimy potępić wszystkie te czyny, niezależnie od tego, kto je popełnia. Proszę o wybaczenie ofiarę i inne ofiary przemocy wobec kobiet. Jestem zaskoczony, że Dani mógł coś takiego zrobić. Rozumiem krytykę i przepraszam.

1

Robi się coraz gęściej w sprawie Alvesa. Szkoda...bo to co piszą może okazać się prawdą. Takim wyraźnym sygnałem jest dla mnie to, co powiedział Xavi i jak nagle zmienił narrację. Władze Barcy na bank muszą już coś więcej wiedzieć, skoro doszło do tak wyraźnego skorygowania stanowiska. Również wierzę w zasadę, że nie powinno traktować się kogoś jak winnego, dopóki nie udowodni mu się winy. Niestety coraz więcej wskazuje na to, że jednak wydarzyło się coś niewłaściwego ze strony Alvesa.

0

@Encore w tym tweecie jak wiele gówna że nawet nie wiem od czego zacząć.
Od samego wrzucenia tego na tweeter po ostatnie zdanie.

1

Dobra, to typujemy wynik Barcy dzisiaj.

1. Nie ma nagród.
2. Każdy sam wie czy trafił czy nie więc nie będzie podsumowania.
3. Nie liczę na żadne nominacje i nie puszczę focha gdy jej nie otrzymam. XD

1

@Rust_Cohle Niesamowite że brak nominacji na La Bambie powoduje że ktoś wycofuje się ze strony. Ale to pokazuje poziom:D

0

@P33ck @Kgorecki2500 głupie to jest ocenianie przydatności piłkarza tylko na podstawie ilości zdobywanych bramek...

1

@Sensible Gruby fake :D

0

@Matelel Po co nam ter Stegen? Też nie strzelił żadnej bramki.

0

Jest Eryczek....zaraz jakiś kasztan będzie...

0

@BartqRKO tego jeszcze nie było.... Ja prdl

0

@wpwelement dopóki nie zostanie przywrócony przycisk przenoszący na górę strony La rambli bojkotuję wszelkie gale

1

@Cotutajsiedzieje nie. Ważne jest to co powiesz sobie z drugą osobą. A nie to jakie będzie wesele, co powie ksiądz czy urzędnik. Obecnie śluby to biznes.

0

Komentarz usunięty

0

@J4no dlaczego, przecież to piękna kobieta:) a nie śledzę jej insta ani nic takiego.

1

Czy Wy także oglądacie zdjęcia z Messim tylko po to by zoomować Antonellę?:)

1

Wychodzi na to, że CR mówiąc, że gdyby zdobył mistrzostwo świata przeszedłby na emeryturę, miał tak naprawdę na myśli Messiego :D

0

@MesQueUnClub_87 Tego nie wiadomo. Nie zdziwionym się jak u wybrał Katar, podobnie jak Xavi.

2

@Faro Dobre podsumowanie. Wypracował wizerunek i teraz w dwa sezony zgarnie kasę. A Ney po odejściu z Barcy to już chyba nic nie wygra i pewnie finansowo też specjalnie do CRa się nie zbliży.

0

Może i CR dostał duży kontrakt ale myślę, że już każdy wie, kto te liczby przebije XD

0

@pozor Różnica jest taka, że Xavi i Iniesta sami dokonali takiego wyboru bo wiedzieli, że nie są w stanie grać już na 100%. A CR zesrał się na swój klub i nikt już go nie chce.

0

@fanbofan czasami warto się nieco przemuc i jednak spotkać ze znajomymi, nawet jak Ci sie nie chce lub nie masz na to siły. Niestety wyjście z rutyny praca-dom jest ciężkie ale nie zawsze musi oznaczać że masz depresję.

0

Czy jest tu ktoś kto jest testerem oprogramowania?

0

@DonMatteo901 Nie wpuszczam i mówię Bóg zapłać szeroko się uśmiechając.

0

@Azi tam nigdzie nie ma domagania się wyjaśnień. A pytanie na koniec jest raczej retoryczne:)

13

Na świecie jest jakieś 8mld ludzi z czego bodajże tylko 12% to katolicy. Naprawdę...nie każdy musi wierzyć w chrystuska i te dziwne zabobony. A nawet jeśli, to nie wyklucza to przenikania się pewnych tradycji. Ale post choćby Salaha pokazuje że jest banda oszołomów, dla których nie ma innej drogi poza tą jedną, która oni sami wybrali.

A podsumować to można tak: Jeśli wierzysz że bogowie greccy jak choćby Zeus jest zmyślony. Tzn. że uważasz że ludzie na przestrzeli wieków zmyślali swoich bogów.
Ciekawe dlaczego uważasz, że akurat Twój jest prawdziwy?

0

Czy w Ukrainie Bóg też się narodził?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?