7

@VegetaPolska Sanah jakoś mnie nie prześladuje w radio. Za to piosenka Chylińskiej, którą rzygam ciągle leci i jeszcze się okazało że chyba w radio Zet wczoraj była nr 1. A to taki badziew że nigdy bym się po niej tego nie spodziewał.... I to na na na na jak z arki noego...

2

@PatrychoO No tak...tylko mimo wszystko ARG prezentuje poziom światowy. Także takie wypowiedzi nic nie wnoszą. Francja w eliminacjach grała przecież z potęgami... Finlandią, Bośnią i Hercegowiną i Kazachstanem. Niech on już nie przesadza. Każda z tych drużyn w Copa nie miała by szans.

0

@PatrychoO Jakie to były słowa bo nie chce mi się szukać?:P

1

Instagramy, twittery i inne, fotki i filmiki. Niesamowite że minęły już w sumie dwa dni a ten temat jest wciąż żywy i nadal nie weszły inne tematy zastępcze tylko Messi i jego mistrzostwo świata

11

Ciężki to rok dla CR7. Przez całą karierę porównywany z Messim i na koniec nie dość, że w zasadzie zniszczył sporą cześć swojego wizerunku, to jeszcze Messi osiąga to czego on już nie ma szans osiągnąć. No...mnie osobiście takie utarcie nosa wszystkim fanom CRa bardzo odpowiada bo gość mimo genialnego poziomu sportowego to jako osoba wydaje się strasznym dnem.

0

@MESSIah16 przecież on nie żyje

3

Ależ emocje!!!! Brawo Leo!!! Nikt nie zasłużył na to tak jak on. Niesamowite. Największy w historii. Już nikt tego nie podważy. Wygrał wszystko!
A bramkarz ARG mega!!! Save w ostatniej minucie dogrywki i te karne!

0

Dawać!!!! Niech to wytrzymają!!!!

1

@Piotr,1985 Bo już zdychał. Dał z siebie wszystko w te 60 min

5

ARG stoi w miejscu to się źle skończy...

1

Kurde mieli mecz w garści. Zamiast trzymać piłę i kontrolować to oddali grę Francuzom. A teraz nie mają już czym biegać

18

Otamendi zawala mecz

2

Niech Arg przyciśnie bo Francja zaraz rzuci wszystko do przodu i na bank coś wcisną

3

Aby teraz tego nie zdupili. Jeszcze 45 min. Najlepiej teraz im trzecią wsadzić.

0

@Faro tak jak Bóg czuwa nad Ukrainą;)

0

@Medium ja czasami wystawiam jakieś pierdoły, za 15, 17 zł. Ludzie potrafią wciąż pisać "da się coś taniej?"

16

Jeżeli w finale Argentyna zdobędzie bramkę na 1-0 a Francja nic nie strzeli to Argentyna wygra.

0

Wiadomo, że to się nie stanie ale fajnie by było gdyby Mekembe jednak dzisiaj odpadł.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Messibestplayerintheworld no i Lahoz dostanie finał

0

Do przejścia jeszcze Chorwacja. To nie będzie łatwy mecz choć znaczenie może mieć fakt, że Chorwaci będą mieli aż dwie dogrywki w nogach.
Jeśli jednak ARG wejdzie do finału to obawiam się Francji, która moim zdaniem gra znakomicie i ma też mocną ekipę oraz doświadczonego trenera. A Anglię raczej przejdą. Mimo wszystko mam nadzieję, że siła i determinacja Messiego będzie większa od tego wszystkiego.

2

Nawet jak Casemiro nie jest w RM to i tak miło patrzeć jak przegrywa :)

0

@gumaz
Mam dwa super wspomnienia.
Wybrałem się kiedyś ekipą na wyjście. W góry weszliśmy w Karpaczu, wyszliśmy w Szklarskiej. Jak później policzyliśmy zrobiliśmy tego dnia około 40km po górach. Miałem jakieś 30 lat ale na następny dzień poczułem jak może smakować starość....wszystko mnie bolało ale za to w głowie czułem się przezajebiście.

Kiedyś też w Bieszczadach nocowałem w schronisku zw. Chata Socjologa. Z dala od cywilizacji, zakaz używania telefonu w schronisku, ciemność, ogrzewanie ogniskiem w sali głównej schroniska, woda...tylko ze strumyka, trzeba było podgrzać na ogniu. Piękne gwiazdy i piękna noc. Do tego imprezka z innymi ludźmi ze schroniska. Traf chciał, że było - 25 przez dwie noce więc spało się nie tylko w śpiworze ale też pod górą kocy. Aby tam dotrzeć też nie było łatwo bo akurat spadła tona śniegu więc szedłem po uda w śniegu tylko po znakach szlaku bo ścieżki nie było widać.

0

@P33ck nie dość, że średnia, to jeszcze robi to tak słabo, że aż ciężko się na to patrzy. To moja opinia. Poza tym już dawno to całe robienie kariery dupą w internecie już mnie znudziło. A potem kobiety narzekają, że są traktowane przedmiotowo. Niestety taką mają reprezentację w internecie.

0

@Bartula Ale Ty się nie musisz ze mną zgadzać i nikogo nie udaję. To po prostu moja opinia. A nawet jakbym był ekspertem to nie musisz się ze mną zgadzać. Ale rozumiem, że Ty nim jesteś więc trzeba Cię słuchać bo inaczej co...jest się kretynem czy co? Takie masz poglądy rozumiem?

0

@Bartula po pierwsze, to nie napisał że ten mecz to był wielki wysiłek więc nie wiem, po co mnie oznaczasz? Nie mam Ci już nic więcej do powiedzenia bo Tobie nie chodzi o dyskusję. Nie będę wchodził w bezsensowną kłótnię na temat opinii, którą każdy może mieć swoją.

0

@clyde whatever, bo to co napisałeś to poezja. Lecz się.

0

@Bartula A Ty udajesz głupiego czy jesteś?

0

@clyde ja prdl serio? XD XD jak by mnie obchodziło co myślisz na ten temat to może bym się przejął XD Napisałbym co myślę o takich ludziach, którzy uważają, że tylko ich pogląd może być uważany za wartościowy ale myślę, że złamał bym dość mocno regulamin.

0

@Bartula nie grali specjalnie padaki ale nie musieli się specjalnie wysilać by nas pokonać. Wiedzieli, że wygrają. Każdy to wiedział. Nie grali na 100% i każdy kto zna się trochę na piłce to widział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?