prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@usztafik no tak, nie masz argumentów to o swoim dzieciństwie odpowiadasz?
0
@Bobo25 @clyde
a nie no masz rację. Nie dostaliśmy 5:0 więc zagraliśmy świetny mecz:)
Nie smutne tylko patrzę realnie i nie mówię że gówno pachnie fiołkami.
Specjalnie dla Clyde będę jeszcze więcej dziś tworzył.
Gdzie Wy macie oczy. Właśnie przez takich nic się nie zmienia. Bo dostajemy wprdl przecież dobrze grali.
0
Francja zagrała na pół gwizdka. Ale niektórzy będą się doszukiwali w tym meczu dobrej dyspozycji Polski. Poza fragmentami w pierwszej połowie w zasadzie można powiedzieć że nas w tym meczu nie było.
0
Lautaro Martinez G. Higuain ???
0
@P33ck W RM na pewno tak. Ale Chelsea to się nie dało oglądać.
6
@MESSIah16 A czy ja napisałem, że trzeba płakać? Piszę o swoich odczuciach na temat tego jak widzę, że ludzi cieszy ten awans. Niech każdy robi co chce.
8
Nie no sorry. Jak przez ostatnie lata naprzeciw Barcelony stawały autobusy to czytałem tu tylko: "Antyfutbol", "Nie da się tego oglądać" itp. Podobne argumenty można było zawsze przeczytać choćby w stosunku do ATM, czy drużyn Mourinho i wielu innych grających przeciwko Barcelonie. Gdy Barca grała padakę za Velverde ale byliśmy pierwsi w lidze i LM to w zasadzie gość wyleciał za styl. A ile tu lamentów było, że nie da się tego oglądać?
Więc jak widzę, że ktoś teraz cieszy się z tego awansu Polski do 1/8, w którym pewnie Francja nas porządnie wyjaśni to nie wiem co powiedzieć.
Ja osobiście czuję się zażenowany poziomem gry naszej drużyny. Przy 1: 0 i 2:0 staliśmy całą drużyną na własnej połowie i zero ruchu. To tylko oznacza brak pomysłu na grę przeciwko mocniejszym drużynom bo bronić to my też nie potrafimy.
Nie ma dla mnie różnicy czy odpadniemy w grupie czy w 1/8 bo po prostu odpadniemy. Ale ten styl....to nie wiem czy nie najgorsze co widziałem na tych MŚ poza tymi trupami, które ukrywa Katar.
0
Nie ma to jak przegrywać i czekać na własnej połowie aż wylądują kolejną bramę:) Z czym do ludzi.
0
@zodiak_10 Jeszcze powiedz, że Polak musi być biały, mieć brązowe oczy i ciemne włosy by być Polakiem...to dopełni Twój post.
0
@Faro Ja jestem za Argentyną. A Polskiej reprezentacji nie oglądam bo gra kaszankę.
A wszystko dlatego, że football to tylko taki sport, kopanie piłki. A co niektórzy, dziwni ludzie myślą, że to coś więcej.
0
@siuuu A którędy ? :D
@Bartula Niby tak, ale takich akcji jak wygrana Kostaryki czy Japonii z Niemcami nie przewidzisz na podstawie statów.
0
@Bartula tzn? pod jakim względem da się przewidzieć? :D
3
Chcecie usłyszeć dobry żart?
Zacząłem swoją przygodę z obstawianiem od tych mistrzostw świata:D
0
Co ta Belgia...
1
Ludziska jaka apka i jednocześnie buk najlepszy do obstawiania?
1
Michniewicz to taki trochę Smuda tylko nieco bardziej składnie się wypowiada.
0
Jaka apka najlepsza do obstawiania?
0
I tak będzie wprdl, nie ma co się jarać składem.
0
@gaucho104 Więcej doświadczenia na wyższym poziomie i wyższy poziom wiedzy taktycznej. Beenhakker miał ciągle rzucane kłody pod nogi, Sousa to ile pracował? Nawałka to przypadek. Grecja i Portugalia wygrały ME ale czy to czyni je dobrymi drużynami? Nie sądzę.
9
Nie wiem ile wody w rzece musi upłynąć by większość kibiców zrozumiała i do tego PZPN, że bez trenera z zagranicy nic nie zdziałamy z reprezentacją. Niestety nasi trenerzy to takie kartoflaki. Michniewicz to by się o piłkę prędzej przewrócił niż ją kopnął. Co z tego, że mamy piłkarzy jak prowadzą ich ludzie taktycznie gorsi od trenerów zagranicznych drugich lig? Nie dziwi mnie styl jakim gramy bo tylko to potrafi wymyślić ktoś kto nie ma wyobraźni i wiedzy taktycznej.
1
To jak to Ronaldo rozegrał sprawę było fatalne. Ale nie dziwię mu się. MU to obecnie klub oparty na marketingu, a nie wynikach sportowych.
Ciekawe kto przygarnie żelka.
1
Wyszedł ten wywiad z CRkiem ?
1
@GeneralXavi tak, jedząc ryby lub dodając różne oleje do potraw
0
@MesQueUnClub_87 a co? To ściema?
0
@Rust_Cohle nie mam. Widziałem tylko te wycinki z Twittera.
0
Po tym wywiadzie trzeba będzie oddzielić sporo prawdy od gówna. Bo on na pewno powiedział też sporo prawdziwych rzeczy o MU. Ale z wycinków wywiadu widać z samej mimiki , że on sam nie jest przekonany o tym co mówi.
Szkoda bo niszczy i tak już kiepski wizerunek niektórymi tekstami.
Nawet takie rzeczy jak wyrzygiwanie czegoś klubowi można zrobić z klasą.
0
@kynio302 Ej skąd masz zdjęcie mojego podwórka?
1
Luis Enrique powiedział że Busi jest najlepszy na swojej pozycji. Hmmm i jeszcze chętnie wziąłby 39 letniego Busiego na mundial. Ale La Bamba wie lepiej.
0
@Azi Odpowiedziałem, nie mam zdania. To pewnie dlatego.
@macio_944 O wersji mobilnej to nawet nie ma co wspominać :)
2
@PatrychoO Tak, wiem, że tak można. Dzięki za złotą radę.
Nie kumasz, że usunięto usprawnienie strony i nie wiadomo nawet z jakiego powodu?