3

@michal26 a jeśli chcę wrócić do najwyższego komentarza w gorących dyskusjach? Odświeżenie strony nie przeniesie mnie na samą górę. Bez sensu.
A jeśli przeglądam La Ramblę i chce po prostu przejść do innej podstrony? To tylko po to by przenieść się na górę mam przeładowywać stronę? Bez sensu. Komu to przeszkadzało? Chyba, że mają reklamki się odpalać...

10

Chciałbym pogratulować @Redakcja fantastycznego pomysłu usunięcia przycisku przewijania strony na samą górę! Genialne. Teraz ponownie przewijając stronę w górę, przez jakieś 10 minut, mogę jeszcze raz przeczytać posty, które mnie nie interesują.

0

@marcin62 taaaa. módlcie się, a na pewno "Pan" zadzwoni do Putina i powie: "Hej! Stop War! Nie ładnie", i stanie się pokój.
Nawet taki maliniak jak Duda pojechał do Kijowa, a ten wzywa do modlitwy i jedyne co umie powiedzieć to, że jest myślami z Ukrainą.
I co by nie mówić, bo ja tam akurat nie jestem wierzący, ale jednak dla tych co wierzą jest symbolem czy głową kościoła.... więc jego wizyta miała by znaczenie w pewnym kontekście.

0

@tristan87 tak właśnie dochodzi do selekcji naturalnej. Prędzej czy później. Nic tylko gratulować braku mózgu.

5

@BorzyKrzys w UK są znaki w roznych językach, w sklepach zdarzają się polskie komunikaty. A to sytuacja wyjątkowa więc nie rozumiem oburzenia. Oni tu nie przyjechali bo chcieli.

0

@ciema no to zejdź bo pierdzielisz jak Kaczyński

1

No niestety Lewy teraz dał ciała. No to będzie ciężko...

0

Ja nie wiem jak to jest, że ten sędzia dalej prowadzi spotkania. Ale rozumiem że Real przegrał więc trzeba pomóc.

1

@Janiama 1-2 Barca

9

Real w plecy i od razu dzień jest piękniejszy:)

5

Ehhh...gdyby doping na Camp Nou był zawsze taki jak wczoraj. Gdyby piłkarze zawsze byli wspierani tak jak wczoraj Geri. Gdyby generalnie drużyna była wspierana w taki sposób szczególnie gdy przechodzi przez ciężki okres. Z pewnością grali by lepiej.
Wiem, że są tacy, którzy mają sporo za uszami ale też trzeba przyznać, że niestety wiele złej atmosfery kreują media produkując tony plotek.
Moim zdaniem Geri został trochę zmuszony do odejścia właśnie atmosferą wytworzoną w ostatnim czasie przez media.

1

@Janiama Barca 4 - 0 Almeria

0

@gaucho104 Wygranie 3 razy z rzędu grupy bez straty punktu to jest nieziemska forma. Tyle w temacie.

0

@gaucho104 hmmm no powiedz kto ostatnio 3 razy z rzędu wyszedł z grupy z kompletem punktów ? Czy był jakiś taki zespół w historii?

9

Muszę przyznać, że odejście Pique będzie dla mnie mniej więcej porównywalnie trudne jak odejście Xaviego czy Iniesty. Ja wiem... duża część ludzi słucha ploteczek i oczekuje, że nadal będziemy grać jak za Pepa, a jak nie gramy to wina Alby, Busiego i właśnie Pique. Mnie tam takie pierdoły nie obchodzą.
Odchodzi wielki zawodnik, który łnam wiele radości, potrafił utrzeć nosa Realowi i Espanyolowi i upiększał nieco ponurą rzeczywistość. Grał swego czasu na fantastycznym poziomie i oddał serce temu klubowi. Osobiście uważam, że szkoda, że odchodzi w trakcie sezonu bo mógł być po prostu przydatny w przypadku kontuzji innych zawodników. Mam nadzieję, że Camp Nou podziękuje mu tak, jak na to zasłużył, czyli najlepiej jak tylko się da.

0

@gaucho104 Ale dlaczego odwołujesz się do Realu skoro ja nic o Realu nie napisałem? Każdy przypadek jest inny, nie można tak generalizować. Zresztą Real nie wygrywa wszystkiego jak leci, ani w LaLidze, ani w LM. Więc nie rozumiem skąd w ogóle ten Real Ci się wziął.
Natomiast BM nie dość, że w LM wygrywa to jeszcze przekonująco i bardzo konsekwentnie. Ile oni stracili? Dwie bramki? To coś mówi...
A jeśli już poruszasz kwestię stylu to, styl nie ma wiele do formy. Barcelona czy teraz Man City przyzwyczaiły nas do gry nie tylko na wygraną ale w oparciu o ładny styl. Ale nie każda drużyna musi tak grać. Więc ja akurat to rozróżniam...styla, a forma. Nie zawsze da się wygrywać w pięknym stylu, ale umiejętność wygrywania w kiepskim stylu też może świadczyć o dobrej formie w dłuższej perspektywie czasu.

0

@gaucho104 to bardzo miłe że prosisz ale ja mam inne podejście i dla mnie forma, szczególnie na przestrzeni czasu jest nierozłączną z wynikami nawet jeśli niektóre są na wyrost.

0

@gaucho104 w LM ich forma jest nieziemska. 3 raz z rzędu wychodzą z grupy z kompletem punktów. Do tego spójrz na ich bilans bramkowy.

15

Narzekamy na naszą Barcelonę ale zobaczcie co się stało w tej edycji LM z Atletico - drużyną przecież z doświadczeniem i ułożoną od jakiegoś czasu. I co się stało z Juve. Ja wiem, że to nie są wymówki tylko mimo wszystko mieliśmy najcięższą grupę i Bayern w LM w jakiejś nieziemskiej formie. My jednak wciąż budujemy i scalamy tę drużynę.
Mimo wszystko uważam, że dla tych piłkarzy, młodych i dopiero co wchodzących na najwyższy poziom LE będzie dobrym doświadczeniem bo trzeba będzie rywalizować i nie nie ma ryzyka, że trafimy na taki Bayern, MC i dostaniemy srogie baty. Bo to pewnie tak by się skończyło w 1/8. Ja swoje oczekiwania przenoszę na kolejny sezon. A teraz chciałbym po prostu zobaczyć z powrotem majstra LaLigi w Barcelonie.

1

O co chodzi z tą kartką dla Marcosa Alonso?

1

Ależ Lewy to był/jest genialny transfer. Nie spodziewałem się, że aż tak odpali.

1

@Janiama Val 1 - 3 Bar

0

@kamilop A to nie ma znaczenia ile lat z rzędu. W zeszłym roku mieliśmy drużynę w rozsypce, a w tym mamy drużynę w budowie. Wczoraj zagraliśmy zupełnie nową linią obrony. 4 zawodników, którzy jeszcze w zeszłym roku tu nie grali. Więc jak masz tak głębokie zmiany w drużynie to nie oczekuj cudów, szczególnie w przypadku tak trudnej grupy.

1

@kamilop wyjście z grupy zależy od tego jakich masz przeciwników a Ci byli mocni, gdyby było tak jak mówisz to po co w ogóle grać?...

0

@PatrychoO I co z tego, że sobie powiesz, że to jest Barcelona. Hasłami meczu nie wygrasz. Musisz mieć piłkarzy, którzy są zgrani a nie... to jest Barcelona...

3

Nie ukrywajmy, jak zwykle balonik został nadmuchany. Przed sezonem, gdybyśmy zobaczyli w jakiej grupie zagramy to myślę że dalibyśmy sobie 50% szans na wyjście. Nie więcej, bo bądźmy realistami, drużyna jest głęboko zmieniana i żeby grać z najlepszymi na ich poziomie potrzeba jeszcze czasu.
Generalnie oczekiwania na ten sezon wzrosły po kilku zwycięstwach w lidze ale nie bądźmy naiwni. Obronę mamy zupełnie nową. Nie było tam dziś nikogo ze starej ekipy. No i to nie ma prawa działać przeciwko takiej drużynie jak Bayern bo oni od iluś lat mają drużynę poukładaną i systematycznie ją zmieniają.
Szkoda tego 0-3 no ale jak widzę, że ktoś pisze, że wstyd, że blamaż to chyba pisze o sobie. Bo oczekiwania trzeba mieć realne na ten sezon. Może powalczymy z RM o ligę bo jest większy margines błędu ale w Europie to raczej nie wiele zdziałamy.

10

Messi widzę jak zwykle roz....walil system. Wiadomo, ze to ogórki były ale i tak...poziom skubany trzyma, no i goni Penaldo :)

0

@tomek8756 generalizowanie nigdy nie było dobrym początkiem dyskusji. Z tak ogólnym stwierdzeniem nie da się zgodzić lub nie. Bo zbyt wiele aspektów odgrywa rolę.
Moim zdaniem nie powinniśmy oceniać się nawzajem, tym bardziej na poziomie pokoleń. Raczej zrobić coś by rozwiązać problem w taki sposób by obie strony wyniosły coś pozytywnego.

2

Moja dusza krwawi gdy widzę Benzemę ze złotą piłką, wiedząc, że nigdy nie dostał jej Iniesta czy Xavi. No ale nic. Akurat wtedy na tę nagrodę zasługiwał po prostu Messi.
Za to widać teraz jak wielka przepaść powstała po obniżeniu lotów przez Messiego i Ronaldo skoro Benzema otrzymuje tę nagrodę.
Mam wrażenie, że Messi tak wywindował osiągnięcia i poziom, że teraz nikomu nie powinno się jej przyznawać.

1

@macio_944 żyłeś przez 10 lat w nieczystym związku??;) Co na to Twój ksiądz?:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?