1

@michal26 może niektórzy już nie pamiętają ale to jest skompromitowany polityk. Który potrafi dobrze się wypowiedzieć ale tkwi w nim taki sam burak jak w całej klasie politycznej.
Nie mniej, nie jest tak że zawsze nie ma racji. W tym wypadku akurat ma i całkowicie się z nim zgadzam.

10

Swoją drogą grupa Anonymous moim zdaniem skompromitowała się dość ostro. Tyle obietnic zniszczenia reżimu Putina a jedyne co potrafili zrobić to podmienić kilka napisów na stronach.
A ostatnio w ogóle nie słychac nic o tej grupie. Ale mieli dobry flow przez jakiś czas.

0

Niech Messi wraca. Nie ma roznicy czy będzie przegrywał w PSG czy w Barcy:D

Ale tak serio to MC to dla niego najlepsza opcja. Od razu wskoczy w taktykę Guardioli i dostanie zgodę na człapanie.

0

@BorzyKrzys tak. Wiem, że to ciężkie do zrealizowania ale może wymusi inny sposób interwencji.

1

Przepis powinien być jeden. Ręka powiększa powierzchnię ciała to karny i tyle. Bez miejsca na interpretację. Albo masz łapy przylepione do ciała albo machasz nimi i dotykasz piłki. Przy podparciu tak samo.
Moim zdaniem piłkarze bardziej by uważali gdyby wiedzieli że każdy kontakt gdzie ręką powiększa powierzchnię ciała będzie gwizdany.

1

@robsons23 ale patronów to by chcieli mieć:D

0

niestety, za mało zagrożenia z w ataku, pomoc bez dwóch kluczowych graczy, obrona też przerobiona. Szkoda....była szansa na finał ale widocznie jeszcze kadra nie ma tej głębi która jest potrzebna.

1

Mam trochę złe przeczucia co do dzisiejszego meczu. Ale mam nadzieję że ekipa nie rozluźniła się ostatnimi zwycięstwami nad RM i dzisiaj potwierdzą dominację nad Realem.

0

Średnia wieku składu 27 a na boisku Lewy, Alba i Ter Stegen:) nieźle.

1

@Hen Na pewno nie wszyscy się przekonają. Po pierwsze część pomyleńców najzwyczajniej się z nim zgadza, a po drugie tak jak piszesz, nie wszyscy sprawdzają i czytają. Mimo wszystko dla niektórych na pewno będzie to punkt zwrotny jeśli chodzi o popieranie tego gościa.

0

@tristan87 Jeszcze sam sobie 'Brawo' powiedział :D

6

@Kondziubarca hehe Boniek myśli, że to chodzi o to by opisać historię. A tak naprawdę Lewy korzysta na wzroście swojej popularności po transferze do Barcy i zwyczajnie trzepie kasę :D

14

Metzen w końcu się ujawnił i pokazał całą swoją głupotę. Był dość długo na fali dzięki tym wycinkom z dyskusji, które krążyły jako jego niby genialne riposty. Jeśli ktoś kiedyś posłuchał dłuższego wywiadu z nim to wiedział, że to dokładnie taki sam debil jak reszta konfederatów. Jak to się mówi....gówno w końcu wypłynie i ja tylko czekałem, aż gość się w pełni odsłoni. Także tym samym, mam nadzieję, że żegnamy Metzena jako kogoś kogo można rozważać w kontekście wyboru.

2

Polska liga i polska kadra...ten sam dramat. Nie ma co oglądać dopóki nie zajdzie dramatyczna zmiana w szkoleniu zawodników i trenerów.

0

@Hellrider "We are not russophobic" i do tego stwierdzenie "we hate you" :D

2

@RomanHoffer bukmacherka to gówno.

1

Naprawdę ktoś myślał że wydając kupę siana na trenera zza granicy zaczniemy grać? Po pierwsze sam trener jest słaby, po drugie stary, po trzecie ciekawe czy zna inny język niż portugalski...
Dokładnie tego się spodziewałem po tym trenerze:)

5

Nie rozumiem tego fenomenu, że Ronaldo gra z ogórami, gra w ogórowej lidze, gra padakę, strzela bramki przez mur i w zasadzie nie ma co oglądać poza jego beznadziejnymi cieszynkami, jakby zdobył MŚ. A i tak wszyscy tu o tym piszą i jeszcze co któryś post to powtórki bramek...
Zamiast po prostu przestać o gościu gadać to tylko jeszcze się podbija temat bez sensu.
Od momentu gdy odszedł z MU nie obejrzałem ani jednego jego występu. Dla mnie w momencie gdy odszedł do Arabii, nie ma w ogóle sensu zaprzątać sobie gościem głowy w sensie śledzenia jego występów. No naprawdę tego nie kumam.

0

Wielka radość po meczu! Kolejna wygrana z RM i to w niezłym stylu, na dodatek możliwe, że przypieczętowaliśmy mistrza.
Mimo euforii widzę też pewne negatywy. Przede wszystkim mam wrażenie, że drużyna jeszcze nie ma głębi. RM w drugiej połowie dokonuje 5 zmian i każda coś wnosi albo przynajmniej gwarantuje poziom drużynie. U nas niestety nadal tego trochę brakuje i nie ma jak dać oddechu drużynie w meczu gdzie gra toczy się do ostatnich sekund. A piszę o tym, bo przecież RM grał w tygodniu niełatwy mecz z Liverpoolem, a mimo wszystko mam wrażenie, że fizycznie i wybieganiem i tak nas przewyższają.

1

@gumaz no i pięknie. Większość ludzi by nic nie zrobiła. Tak trzeba to załatwiać.

31

W końcu VAR na coś się przydał. Takimi właśnie bramkami Real zdobywał swoje puchary. Tym razem dzięki VAR ten puchar zasłużenie tracą. W końcu!!! No i jeszcze brameczka w czasie doliczonym na wagę zwycięstwa....o nic więcej nie można było prosić:)

2

Hejterzy S.Roberto właśnie wchodzą głęboko do swoich jaskiń.

0

@IronSanHybrid a jak z cenami? Dawno nie byłem w Tajlandii, ciekawe jak się zmieniło:) jaka cena za pad Thai albo masaż?

1

@Borneo PiS broni kościoła i pedolifii. Ręka rękę myje. Niestety gdy upadnie w Polsce mit kościoła, a już upada to PiS straci sporą część autorytetu. PIS dało się wciągnąć przepięknie w konflikt którego wygrać nie może. Bo na to że kościół cały czas zataja skalę tego wszystkiego jest coraz więcej dowodów. Gówno w końcu wypłynie.

0

Akurat 3 sędziów z tego grona to największe dzbany do sędziowania:D

1

@Nano22 rzadko się zdarza przeciążyć w obu naraz. Przyczyn może być wiele. Zła postawa podczas biegania. Nierówne obciążenie nóg podczas biegania, nierównomierne napięcie mięśniowe. Najważniejsze to dać odpocząć stopie i potem jej nie przeciążać aby nie przeszło to w zapalenie lub przewlekłe choróbsko.
Najważniejsze to potem wprowadzić sobie jakiś rodzaj rozgrzewki i rozciąganie dla tego miejsca.

1

@Nano22 to typowa kontuzja dla kogoś kto zaczyna biegać. Przeciążone ścięgno w śródstopiu. Doradzam odpoczynek i wyleczenie. Jak przestanie boleć to trzeba trochę rozciągania wprowadzić. Warto też dać solidnie odpocząć stopie bo jak zacznie wracać, to jest to typ kontuzji którą łatwo przeradza się w coś przewlekłego.

0

@Chaoss
No właśnie najlepsze jest to, że napisali cytuję "Informujemy" że wada nie jest istotna :D Na to napisałem, że jest istotna bo uniemożliwia mi korzystanie z towaru zgodnie z przeznaczeniem. Bo rozumiem, że to ich informuję to jest już udowodnienie tej "nieistoty" wady :D

@MesQueUnClub_87
Ciekawi mnie tylko czy mogę tak jak w przypadku zwykłego zakupu odstąpić od umowy po prostu. Tak jak w przypadku zwykłych zakupów bez podania przyczyny. Bo jeśli przy takim zwrocie zobaczą uszkodzenie to od razu odrzucają bo niby z mojej winy.


2

Ale AGD/RTV to skur.... . Wysłali mi towar uszkodzony i jak składam reklamację z odstąpieniem od umowy to piszą, że wada nie jest istotna i proponują obniżenie ceny i piszą, że nie mogę odstąpić od umowy. I tak właśnie robią ludzi w konia! Już nic tam nie kupię przez internet.
Ale z kolei gdy chciałbym zwrócić towar bez składania reklamacji. Po prostu odstąpić od umowy zawartej przez internet to nie mogę bo zwracam produkt uszkodzony :D no kur... to jest śmiechu warte.

0

uwaga włączam mecz rm...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?