0

@jacobFCB jeśli chcesz by dana komórka miała wartość jak inna to zwyczajnie w tej komórce daj równość komórce z której pobierasz dane.
Np. w C3 wpis =C2. Do komórki C3 skopiowana będzie wartość C2 i tyle. Musiałby być bardziej szczegółowy opis jeśli chodzi Ci o coś innego.

1

To jeszcze tylko Messi musi przejąć do Arabii....wtedy Tebas już na bank pęknie.

0

No ładnie, Dembele wydaje się po prostu głupi. To jak rozgrywa sytuację wydaje się bardzo słabe, zarówno brak kontaktu z szatnia, kłamstwa w stronę Xaviego i ten cały Sissoko...no nic...niech nie myśli, że to jak rozgrywa sprawę coś łagodzi. Wie gdzie odchodzi i w jaki sposób. Dla mnie to jest po prostu Dzbanele.

1

Nie cieszył bym się tak z tej ewentualnej nagłej sprzedaży Dembele. Niech nawet Papcio dostanie za niego 200 mln to i tak wszyscy wiedząc że szukamy napastnika wydoją nas z każdego euro. Tego akurat jestem niemal pewny.

0

@DonMatteo901Nie ma tam słowa o białych. Boer to rolnik, a w tym co śpiewa nie ma słowa 'white'.

2

@Kidd jak spytałem u siebie w nadleśnictwie gdzie mogę się rozbić to powiedzieli nigdzie. I że jak mnie spotkają z namiotem i ogniskiem to mandat. Dramat.

0

Szukam mechanika specjalizującego się w Renault Laguna, ktoś coś?

1

Jeśli Dembele odejdzie do PSG to będzie to odejście podsumowujące jego karierę w FCB. No i można stawiać domy na to że we Francji posypie się na części.

0

No to włączamy mecz, wyłączamy La Bambę :D

0

@IronSanHybrid
Kołodziejczak mam nadzieję urośnie w siłę. Gość na razie jest nie do złamania i ma konkretny interes, interes polskich rolników a przy tym walczy z marketami i ich monopolem. A ten tępak w końcu tylko na rozgłos liczy.

5

A to my musieliśmy wygrać mecz z Arsenalem o puchar Skarpety? Wszystkich przersrało i do tego pierwszy mecz z już rozkręconym Arsenalem. Mieszczę niech ktoś napisze, że tęskni już za Busim. Możemy wszystko przegrać, to tylko towarzyskie spotkania które nam kibicom nic nie powiedzą a Xaviemu wiele.

1

Bardzo się cieszę z tego jak układa się kariera Messiego. Zdobył wszystko i schodzi ze sceny w chyba dobrym momencie choć wydaje się, że mógłby pograć jeszcze na najwyższym poziomie w Europie. Zresztą pewnie chyba każdy życzyłby sobie by tego. Nie ukrywam, że sam liczyłem na to, by obejrzeć go jeszcze raz na żywo zanim zakończy karierę, najlepiej w Barcelonie i to chyba mój największy zawód jeśli chodzi o jego przenosiny do USA. Mimo wszystko pięknie patrzeć jak zaczyna nowy rozdział i to w taki sposób, zwycięską bramką w doliczonym czasie gry i to z wolnego.

1

@Joe_Pesci dzięki!!!!!

0

@Joe_Pesci gdzie żeś to znalazł?:)

0

Ludziska! Kojarzy ktoś tę koszulkę Barcy? To treningowa? Nie mogę znaleźć nigdzie w internetach ile może być warta i z którego sezonu.

https://m.olx.pl/d/oferta/koszulka-fc-barcelona-CID87-IDWxkYX.html

4

W PSG nie chciało mi się oglądać Messiego ze względu na ilość gówna mogącego towarzyszyć mu na ekranie. Ale w Miami chętnie sobie go obejrzę, jak jeszcze dołączą inni, to już w ogóle.

2

@masq ograniczyć dyskusje zawsze możesz. Nie musisz usuwać ale rozumiem, nadszedł moment. Jako jeden z tych użytkowników który też zakładał konto dość wcześnie, żegnam I życzę powodzenia.

0

To kiedy Xavi do Interu Miami?:D

1

Nie interesuję się za bardzo polityką, nie śledzę. Na kogo mam głosować w kolejnych wyborach? Kto mi da najwięcej? :)

1

Nie wiem co Wy tak narzekacie na te transfery za Busiego. Przecież Busi był podobno tak słaby, że w takim razie każdy będzie od niego lepszy :P

2

@Tomo1989 głupota zarówno tych w samochodzie jak i pieszego. Pieszy miał kupę szczęścia.
Kierowca idiota, a ktoś kto się zdecydował na jazdę jako pasażer musiał wiedzieć na co się pisze.
Ja bym nigdy się nie zgodził na to by ktoś prowadził takie auto i ryzykował moim życiem. Prędzej sam usiadłbym za kółko.

0

@Bartula Doświadczenie takie, że jestem z wykształcenia pianistą i od jakiś 15 lat zawodowym muzykiem. Jak dla mnie film jest przerysowany. W zasadzie to myślałem że pęknę ze śmiechu jak go oglądałem.
Jeśli Tobie się podobał to spoko. Nie zamierzałem Cię urazić, zwyczajnie wyraziłem opinię:)

0

@Bartula Raczej spore.

0

@Bartula tragiczny film, wszystko wyolbrzymione dla efektu. Jak ktoś ma choć lekkie pojęcie o muzyce to widać jaki to chłam. Byłem w szoku że dostał Oskara...

3

@LS żeby coś wpisywać w tę rubrykę trzeba znać regulamin:)

2

@bartas97 Jak ktoś ma ucho to da się wyłapać, że jest to słaba przeróbka. Choć sam fakt zmiany barwy głosu robi pewien efekt :)

0

@maroon Brak komentarza. A co Ciebie tu obraża i co w tym jest niby wulgarnego, albo jakie zasady narusza?

0

@masq też miewam wątpliwości w tym temacie. Nie mam nic przeciwko parom homoseksualnym. W kontekście adopcji dzieci mam jednak więcej wątpliwości. 1. Przede wszystkim nasze społeczeństwo nie jest na to jeszcze gotowe. Takie dziecko będzie miało bardzo ciężko, zamiast patologii w rodzinie, doświadczy patologii od społeczeństwa.
2. Jeśli dziecko będzie miało orientację hetero, przedzie przez wiele problemów, podobnie jak obecnie dziecko homoseksualne w rodzinie gdzie rodzice są heteroseksualni. A obecnie nie ma moim zdanie wystarczająco dużo wiedzy na ten temat i pomoc psychologiczna dla takiego dziecka była by w Polsce utrudniona.

Ale mogę nie mieć racji.

2

@pikass14 sprawdziłbym najpierw kable i gniazda. Bo jak zamieniałeś kable w routerze i nie ma zmiany to w tym bym widział problem.

0

Żegnamy Umtitiego...jeden dobry sezon a potem wielką kula u nogi. Jak dla mnie więcej negatywów niż pozytywów, plus trzymanie się Barcy tylko dla kasy. Nieźle nas doił więc Sory ale niech spier...a. W końcu ktoś to zrobił...brawo Laporta!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?