prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nacho pokaż pełni inteligencji. 3 meczyki zawieszenia może dostanie. Jak ktoś marzy o 5 to jest na tym samym poziomie:Do
Może jakby doszło do kontuzji ale w tej sytuacji więcej niż 3 mecze to będzie cud. Zresztą jak go liga na 3 zawiesi to też będzie niespodzianka.
4
@Kgorecki2500 Nie nazywam nikogo idiotą ze względu na poglądy polityczne. Sam zgadzam się z wieloma postulatami, takimi jak np. ograniczenie rozdawnictwa. Powiedziałem jedynie, że idiotą jest ten kto wierzy Konfie :)
Przykład pierwszy z rzędu. 30% tańszy dom. Serio?! Wierzysz w to że polityk będzie w stanie zapewnić że jeśli budujesz dom za 1 mln to jego decyzje obniżą koszt o 300 tys? Właśnie takie rzeczy nazywam kiełbasą wyborczą.
I jeśli masz pogląd polityczny, że domy powinny być tańsze...to przybijam Ci piątkę i powiem Ci że jesteś spoko. Ale jeśli wierzysz w to co mówi Konfa, a szczególnie te ich typy z pierwszych stron jak Metzen, Braun i Bosak, i nie widzisz jaką bajkę sprzedają ludziom to ciężko mi to określić.
Dla jasności, jestem za "spaleniem całej klasy politycznej w piecu" bo to jest generalnie dramat :)
4
@Kgorecki2500 Na kolanie mogę wymyślić 20 przykładów takich piątek i jeszcze pięknie to graficznie przedstawić. Kiełbasa wyborcza i nic więcej. Trzeba być idiotą by wierzyć w to co pieprzy konfa...
0
@DLFCB Chyba pójdę do polityki bo nawet ja byłbym w stanie znaleźć bardziej odpowiednią odpowiedź niż ta babka która nauczyła się regułek i nawet nie wie jak z tego wybrnąć.
1
@FCB_dimiC ciekawa statystyka nie uważasz ? :)
0
@Rewolucja123 Jak dla mnie średni. Słaba gra aktorska i fabuła też nie najlepsza. Znaczenie lepszy Mandalorian i Obi Wan. Ale wiadomo...kwestia gustu
1
@Gaz niestety kasa była dla niego najważniejsza. Pięknie zmarnowana kariera piłkarska, genialnie poprowadzona kariera jeśli chodzi o kasę.
0
@Rhaan zamiast 3 napastników graliśmy na 4 pomocników. Obrona tu nie miała nic do rzeczy.
Sam Xavi ostatnio przyznał że schemat się nie zmienia, zmieniają się tylko nazwiska. Kounde grał na prawej bo dżoker Roberto grał kaszanę a nie dlatego że graliśmy na trzech stoperów.
3
@Rhaan Polecam sprawdzić ile piłek przecinał Busi i ile kontr dzięki nie niemu nie przeszło. Nie mówię że był filarem ale był ważny. Gdzie Ty widziałeś grę na 3 stoperów. Zdarzało się że graliśmy 3 z tyłu ale nie cały sezon. Zresztą dość często ten trzeci stoper robił za bocznego obrońcę bo nie było kogo tam wsadzić...np. Araujo na prawej...
1
@Tom0VeB Nie ma co gadać, kolega wyżej napisał, że NA PEWNO to nie jest brak Busiego. Co my wiemy? :D
1
Trochę dziwne jest to że jak zawodnik ma słabszy mecz lub nawet okres to La Bamba od razu sadza go na ławkę. A ja głupi myślałem, że formę, ogranie, pewność siebie łapie się właśnie na boisku, a nie na ławie :D
2
@FCB_dimiC na pewno masz rację. W ogóle się nie przyczynił że tak mało bramek straciliśmy w zeszłym sezonie. W zasadzie go tam mogło nie być już rok temu.
1
@FCB_dimiC czekaj niech się zastanowię.... Nie.
3
Na razie nikt jeszcze nie powiązał tej ilości bramek jakie straciliśmy z brakiem Busiego w składzie. A moim zdaniem widać tu jego brak. Nie mówię że w każdej sytuacji jaka miała miejsce przy stracie bramki ale uważam że to że obrona działała w poprzednim sezonie jak działała to była także jego zasługa.
5
Szkoda bo obu tych bramek naprawdę można było uniknąć.
1
Zrozumiała decyzja. Sporo dodał ale tam minimalny kontakt był. Myślę że gdyby się nie położył to i tak by go sfaulował
1
To teraz wszystkie ogóry w LaLiga będą na nas wychodzić ustawieniem 5-3-2.
Niestety skończy się to tak jak w ostatnim roku ery Guardioli czyli autobus za autobusem. Więc trzeba oddać trochę pola i może zamiast kontrą zaryzykować nieco inaczej. Bo tak to zawsze będziemy walić głową w mur. Tak się nie da grać...
0
Ter Stegen ostatnio Men Of The Match i dzisiaj Mem Of The Match... Obrona zresztą też.
2
Przydałoby się żeby ktoś ujawnił jakiś filmik z pocałunkiem od Tebasa.... Zasraniec jeden.
5
@AlexDark00 pamiętaj tnij za nadgarstkiem.
1
Pięknie się patrzyło na to jak Morata lądował bramki białym. Widać że jak tylko sędzia nie ma jak pomóc to RM nie ma za wiele atutów. Oby tak do końca sezonu. A ATM jak zwykle dobra forma na początku sezonu a potem i tak zejdzie z nich powietrze i ta niby walka o LaLige skończy się walka o 2 lub 3 miejsce.
0
Każda strata pkt RM będzie dobra. Jakby ATM to dowiozło to było by pięknie ale z tego co widzę to na to nie wygląda.
3
To jeszcze tylko RM wpierd...l i można kończyć weekend.
0
@Misugi14 cała drużyna zapieprzała jak szalona. On nie zrobił tego w pojedynkę.
1
Nagłówek Onetu:
"Hiszpanie oszaleli przez Lewandowskiego. WZIĄŁ DRUŻYNĘ NA PLECY"
Kurde serio?! To jest żałosne jak nagłówkami się robi kliki.
0
@galix22 To prawda. Jakby im weszły te dwie 100 co mieli to już byśmy się nie podnieśli. Chodzi mi bardziej o sam fakt tego że z założenia zamknęli się od razu całą drużyną.
0
@ElTomas No tak bo Kounde to zajebisty prawy obrońca :D Co za różnica której strony nie będziemy mieć. Prawda jest taka że poza Balde i Cancelo nie mamy skrzydłowych na zmianę. Może ewentualnie Araujo na prawą. Koundę na prawej jest niemal jak Roberto. Aż szkoda Cancelo przenosić na lewą.
W sytuacji w której byliśmy w poprzednim sezonie był ratunkiem. Teraz jest opcją na odpoczynek dla Balde. Słabą ale lepsza niż żadna.
1
Muszę przyznać, że był to bardzo smutny obrazek widzieć tak murującą swoją bramkę Celtę. Ale tylko Benitez może używać aż tak sparciałej taktyki i stawiać na autobus. Szkoda mi Celty bo to świetna drużyna. Zresztą szkoda mi też ze względu na Aspasa. Ale ostatecznie cieszę się że Benitez na koniec dostał lanie bo jak widzę takie perfidne stawianie autobusu i potem grę na czas od 60 minuty to mnie krew zalewa.
0
@ElTomas A masz kogoś jeszcze na lewą obronę w składzie? No właśnie nie, Alonso to był ratunek na poprzedni sezon i w zasadzie nadal jest gdyby Balde wypadł.
2
Cancelo pokazuje jak bardzo brakowało nam PO i przede wszystkim jak bezsensowny był tam przez te wszystkie lata Roberto. No ale kto mógł to wiedzieć? Na pewno nie Bartomeu...