prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@El Plutoninho Ale ja na niego nie narzekam. Wręcz przeciwnie. Został na boisku bo to jest gość który potrafi wykorzystywać okazje. Wcześniej ich po prostu nie miał bo go pięknie wyłączyli z gry.
Chodziło mi tylko o to że Suarez przyzwyczaił nas do pewnego innego rodzaju 9tki. Tylko że w porównaniu z Suarezem to chyba każda 9tka wypada jak drewno.
0
Patrząc na pierwsze 70 minut meczu powinniśmy to przegrać. Ale teraz widać co znaczy wiara drużyny. A Cancelo i Felix mogą nam uratować sezon. W każdym meczu mają ogromny wpływ. Lapcio odwalił kawał roboty że ich ściągnął. No a Lewy...no jest drewniany ale patrząc na to co robił Suarez chyba każdy napastnik by był.
3
Właśnie po to został Lewy na boisku dzbany!
0
Meczycho nie idzie ale Felix w środku ładnie też wygląda.
0
Kiepsko to wygląda. Jak czegoś nie zmienimy to będzie w plecy.
20
Ja wiem, że kolejność numerów jest ważna ale naprawdę mogli by publikować te składy zgodnie z formacjami brama/obrona/pomoc/atak bo kijowo się to czyta. Przynajmniej mi.
A tak poza tym to ciekawe dlaczego Balde z ławki zaczyna.
0
@gumaz pad thai
0
Gdyby do tego wszystkiego jeszcze dołożyć Messiego. Mogło by być pięknie. Teraz też jest ale zobaczymy jak to będzie z mocniejszą drużyną.
1
@ObiwanKenobi nie mam TVP od 13 lat dokładnie:) A Twoja narracja to jaka? Świat jest piękny i różowy bo nie oddałam się na 10 km z domu?
4
@ObiwanKenobi Ale gdzie my się tu rozbroiliśmy? Przekazaliśmy uzbrojenie które dokładnie w tym momencie walczy i rozwala ruskich. U nas stało by w magazynach i rdzewiało. Nie możemy pomóc Ukrainie wojskiem więc dajemy broń, która i tak niedługo (w niektórych przypadkach) poszła by na szrot. A oni wsadzili tam swoich ludzi i to jest jedyna różnica.
3
@SawneyBean Ale wojna na Ukrainie to nie jest coś wykreowane przez media. Tam ludzie faktycznie walczą ze sobą. Rozumiem, że zdjęcia zniszczonego choćby Bachmutu to wymysły mediów?
2
@ObiwanKenobi Obecnie długość tej granicy to 200km. Granica Ukrainy to dodatkowe 500 i jeszcze do tego tereny na bazy i inne zgrupowania wojsk. Ale za to cała długość wschodniej granicy bo jeszcze plus Białoruś na działania hybrydowe. Także zdrowy rozsądek chyba tu jasno podpowiada że nie było by to coś dobrego.
14
@Prorokk tu się zgadzam ale poza dyplomacją nie są dla nas zagrożeniem np. militarnym tak jak ruscy. I są dla nas strefą buforową.
0
@Piorun kurde sorry, to się pojawia przy formatowaniu kształtu a nie komórki. Nie da się w takim razie zrobić cieńszej
23
@BulaKG bardzo mądre. Rozumiem że wolisz mieć granicę z ruskimi?
21
@gumaz nie dziwię im się bo są w stanie wojny i każdy grosz się liczy.
Ale takie sprawy załatwia się dyplomacją. Mieli też czas na wprowadzenie mechanizmów które zabezpieczają eksport ale tego nie zrobili więc niech się nie dziwią że są traktowani w taki sposób skoro członkami unii nie są.
1
@Piorun poszukaj takiej opcji jak kontur kształtu. Ale nie jestem pewny czy tam da się ustawić cieńszą niż domyślna.
Gdzieś w narzędziach to powinno być.
Edit: dokładnie karta formatowanie, obszar narzędzia
0
@Emhyr gość ma rację ale też przerażające jest że ten typ oddaje swój głos w wyborach
2
@Piorun formatowanie komórek, zaznacz obszar który chcesz formatować i w opcjach formatowania masz zakładkę obramowanie
2
To będzie kolejne odejście z Barcelony które moim zdaniem skończy kariery
2
Po ostatnich danych widać że Ukraina mocno niszczy rosyjską artylerię. Około 20-30 systemów artylerii dziennie. Mam nadzieję, że w to nie wliczają się także moździerze tylko faktycznie mowa o artylerii. W ostatnim czasie ten typ broni najbardziej uprzykrzał życie Ukraińcom. Szkoda tylko, że nie mogą się dobrać ruskim do lotnictwa.
0
Ja bym dał Santosowi jeszcze z pięć treningów. Może lepiej skumają o co chodzi w jego taktyce.
4
Fajna robota, 10 treningów w 9 miesięcy. Tylko chyba oczy bolą od oglądania polskich zawodników w akcji...
0
Ale że Medvedeva wpuścili do USA? :D
0
Ja naprawdę wiedziałem że zatrudnienie tego dziada tak się skończy. Przecież to było widać na 100km że tak będzie. Szkoda... ta grupa była do ogrania ale jak widać da się i takie rzeczy spartolić. Na szczęście wiedząc to co wiem...nie zmarnowałem nawet minuty na oglądanie meczów repry.
0
@tristan87 o co oskarżony?
1
@Bartula ale co on miał co z danie mówić "i ja też"? Bo przecież siebie też zaorał bo przecież jest częścią tego wszystkiego
0
W końcu ktoś powiedział prawdę o tej zasranej reprezentacji. Od dawna ktoś to powinien zrobić i zaorać całe to bagno. Ale wiadomo, każdy wiedział że trzeba tak zrobić ale jak już to zrobił to teraz będzie czarną owcą. Jak dla mnie brawo Lewy i niech niektórzy ruszą tyłki i zaczną grać jak na reprezentację przystało.
0
@DLFCB ależ to był duet masakra
0
@antymadridista100 Zanim usuniesz, pobierz tzw. swój plik :) Zobacz co na Ciebie uzbierali. Wszystkie lajki, wiadomości i komentarze :) i poczytaj co trzeba zrobić żeby to usunęli zanim usuniesz konto.